kindel suhe
sex esmaspäev, 18. november 2019 00:44
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminen

Mees tutvub naisega

Nimi: Siim
Vanus: 34
Elukoht: Viljandi
Kirjeldus: Tere Tutvuks ühe toreda Viljandi naisterahvaga 28 - 37 aastat. loodan sust kuulda peagi. Päikest!
E-mail: siim.luhtoja@gmail.com
Telefon: 56220534
Kuulutus on jäetud:
20:15 17.11.2019

Nimi: aivar
Vanus: 47
Elukoht: lääne-virumaa
Kirjeldus: Tere.sooviks tutvuda vaba naisega püsisuhte eesmärgil .
Telefon: 56962811
Kuulutus on jäetud:
23:37 14.11.2019

Nimi: Egert
Vanus: 34
Elukoht: Kagu- eesti
Kirjeldus: Sooviks tutvuda mõne neiu- naisega tutvuse eesmärgil. Endast, olen 34 aastane endaga hakkama saav noormees. Hetkel üksikisa, nii et lapsed ei ole takistuseks.
E-mail: Egerth@online.ee

Kuulutus on jäetud:
20:54 14.11.2019

Nimi: Saad teada
Vanus: 27
Kirjeldus: Kohtun täna saaremaal ühe naisega kellega vallatleda
E-mail: Koja@online.ee
Telefon: 57868684
Kuulutus on jäetud:
16:30 14.11.2019

Nimi: Andrus
Vanus: 36
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Sooviksin tutvuda naisega vanuses 25-35. Oman kõrgharidust ja kindlat töö- ja elukohta, kuid armastav ja hooliv elukaaslane kahjuks puudub veel. Olen vaiksema iseloomuga, rahulik, korralik mees, ma ei suitseta ja alkoholi ka eriti ei tarbi. Vabal ajal huvitun põhiliselt spordist ja tegelen ka ise spordiga.
E-mail: rodrigo61@hot.ee

Kuulutus on jäetud:
21:18 12.11.2019

Nimi: Leiger
Vanus: 39
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Tere. Olen 178 pikk ja 78 raske. Otsin enda ellu armastust. Soov leida kaaslast, kes on aus ja truu. Ei tohi suitsetada ja olla alkohoolik. Neiu peaks olema 35- 39 aastat vana, pikad juuksed, sale ja lühemat kasvu. Laps ei ole taksituseks. Sarved peaksid olema maha joostud. Ootan sinu kirja kallis neiu.
E-mail: leiger@online.ee

Kuulutus on jäetud:
13:39 12.11.2019

Nimi: Umpa
Vanus: 34
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: "Vanaaja inimene teadis vähe aga ta sai kõigest aru. Meie teame kohutavalt palju aga me ei saa enam millestki aru." Valdur Mikita Kui küsida sõpradelt enda kohta iseloomustust, siis võiks see kõlada umbes nii: „Kui välja arvata 1968. aasta nõukogude soomustransportöör btr-60 pole midagi, mida see mees ei suuda ehitada või korda teha. On käinud kaks korda ülikoolis ja nüüdseks teist korda ametikoolis. Ei suitseta, vallaline!:) Oh jah… elukestev õpe on ju tegelikult lahe! 😊 Aga tegelikult mulle tundub, et mõistus peas on taaskord seksikas ja varjutab suure kõhu ja lühikese kasvu😊 (175). Aga igatahes… Ära on anda päriseks üks tõupuhas mehemürakas, kes otsib trennikaaslast… või siis niisama kaaslast, kellega koos kohvitada, matkata, tuiata niisama sihitult kusagil rabas ringi või nautida muid kultuurisündmusi ja reisida. Aga kes teab ehk nautida ka muid „kultuurseid“ tegevusi. Toimetada võiksid Emajõest lõuna pool aga kuna liigun igapäevaselt kogu Eesti piires, siis miks mitte ka mujal ja sul võiks olla salaunistuseks üks kena maalähedaselt tehtud majakene kusagil metsade vahel või veekogu ääres. Pesa, mida siis sobivusel koos tegema hakata! Toimetan küll enamus aega linnas aga mitte kuidagi ei sobi mulle see keskkond. Olen endaga suhteliselt hästi hakkama saav ettevõtlik noormees, kindlasti olen sõbralik, hea suhtleja, sõpru ja perekonda hoidev mees - on räägitud, et ka hea huumorimeelega😊, mitte suitsetav – no, et selline enda arvates üle keskmise hea Eesti Mees😊 Võta julgelt ühendust ja kes teab, mis edasi saab…
E-mail: raskeonvalidakasutajanime@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
05:29 11.11.2019

Nimi: Rasmus
Vanus: 17
Elukoht: Pärnu
Kirjeldus: Sooviks tutvuda endast vanema naisega (piiri ei püstita), rääkida ja vaadata kuhu tee viib, olen igasuguste tulemustega nõus ;)
E-mail: reelmae@mail.com

Kuulutus on jäetud:
18:57 10.11.2019

Nimi: Üllar Maamees lihtne
Vanus: 39
Elukoht: Lihula
Kirjeldus: Soov on tutvuda armaastava truunaisega püsisuhte eesmärgil Vanus alates 18. Kuni 37. Eluaastat. 27/06/2018. Juu nikuu neljapäev. See armastuse luuletused on valminud juba eelmisel aastal 2018a. Kirjastuse autor: Lugupidamisega Üllar King. Üksik vaba vallaline maamees truumees 39a. Lisaküsimustele palun teid kõiki, jagage seda lisainfot! Mehed, teile üleskutse on naistele suhete algusesse taseme, ja siis rohkem kui algajad. Truumess tutvub tutvuseportaali kindelsuhe kaudu vahendusel, ausama truu südamlikku tuleva armastava kallima naisega, tõsises ausama korralikku puhta püsisuhte eesmärgil. Vanus jääb küsimärgi alla? Armastage oma abikaasat naist, või vabaabielus elukaaslast naist. Ja oma lapsi ja peresid. Sõnastik kogumiku koostaja luuletuste read minu poolne osa teile kõigile. MEIE AU ON TRUUDUS ISAMAALE!" TUNDMATU - NAISTELE!" Ma lille sideme võtaks — sind köidaks sellega, sind köidaks sellega ühte, oh õnnetu Eestimaa naisele või õnneliku Eestimaa naisele! Ma taeva sinna võtaks, võtaks päikese särava, sulle tooks helidega, päevadele leevendust. Tuuli kaasa soojad ja külmad kaasa võtaks head, võtaks koidu — tiivad ja võtaks Koidutähe meelega särada ja näidata valgus teed. Sind köidaks sellegagi mis mul on veel alles ja olemas Ümber kinni võtaks ja sind kallistan ja ning suudlen su pehmeid huuli ja ütleksin: "Kallis naine sind ikkagi mõnda palavalt armastusega! Ja armastuse ma võtaks, võtaks truuduse, aususe ka, ja köidaks sellega ühte sind, kallis kodumaa õnneliku või õnnetu naisele! Ja vere sideme võtaks, võtaks õige mehe südame ma — ja köidaks sellega ühte sind, õnnetu Eestimaa! Naisele või õnneliku Eestimaa naisele!" Lugupidamisega Üllar King. Vabakutseline kirjanik Lihulas asukohaga. Mehed üleskutse teile, armastage oma naist ja pere lapsi, või kellel veel pole peres sündinud lapsi, siis ikkagi armastage oma südamega hingega, oma naist. Sõnadega tegudega ja pühendamisega lahke siirama südamliku armastusega! Vii mind kaasa sulge mind enda südamekambrisse nii, et keegi mind ei näeks nii, et keegi mind eales puutuda ei saaks Seal oleks mul hea, soe ja turvaline olla kogu maailma kurjuse eest kaitstuna istuksin ma seal Sinu soojas südames. ......Miks sa - need pilved tõid hulk haavu hinge lõid mis uus on siht su silme ees käib sees - kui filmi lõik üks stseen - ja kibe hõik saand uhkest kujust langend mees ja langenud naine...... Sa tuled kui tuul Mu eest läbi käid, Su nimi mu suul Veidi õnnelik näin Sind nähes ma tunnen, kuis miski väreleb mu sees, ja kui vaatad mu poole, ma lausa sulan su ees kuid see õnn kestab vähe, sest jälle sa kaod, minust eemale lähed, nüüd pean sulgema laud! Tõesti kummaline , missuguseid kõveraid teid me sageli valime, et mitte näidata, mida me tunneme!"... Lugupidami sega: "Vabakutseline ajakirjanik Üllar King. Telefoni number: +372 59 820 508 või teine telefoninumber: +372 59 820 204. Üksik vaba vallaline 39a. Aus vaikne tasakaalukas mõistlik maamees.
E-mail: king1980@hot.ee
Telefon: +37259820508
Kuulutus on jäetud:
08:38 10.11.2019

Nimi: Bob
Vanus: 99
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Kui otsid isakuju ning oled huvitatud isa ja tütre rollimängust, aga mitte ainult mängust, vaid ka kõigest sellest, mis isa kujuga seondub, sh moraalsest ja materiaalsest toetusest......kirjuta!
E-mail: belmondo@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
02:05 10.11.2019

Nimi: Viljar men
Vanus: 41
Elukoht: Raplamaa,Kohila vald
Kirjeldus: Hey. Elus on puudu üks naine keda hoida ja armastada südamest. Ise olen töökas,seksikas mees kes ei joo alkot ega suitseta,sest elus muudki tarka teha. Parim viis oleks kohtuda lühemat kasvu neiuga kes ei pelga mind,kes julgeks ka õrnutseda. Minu soovi täidaksid sa kena neiu,mina sinu õnnelikuks teen kiiresti. Kirjutage mulle Raplamaa neidu,võib ka mujalt kui vajadus on teil
E-mail: Villuke100@gmail.com
Telefon: 56871450
Kuulutus on jäetud:
01:09 10.11.2019

Nimi: Remi
Vanus: 31
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Tere neiud. Soovin tutvuda neiuga 18-24,salasuhte eesmärgil. Olen hoolitsetud välimusega,puhas,endast lugupidav,keskmisest paremal järjel,habemetta,sile nägu,meeldiv kaaslane. Soovikorral võin olla sinu materjaalne tugi ja hea salasõber ültse.Sexsis olen vabameelne ja arvestan ka vastaspoolega. Ideaalselt sobiks Tartu,Tallinn,virumaa,aga võib ka mujalt olla. Lisan kuulutuse esmakordselt,sorry kui ei ole piisavalt pädev🙂,kirjutage,suhtl eme ja sobivusel soov pikemaajalisem meeldiv salasuhe.
E-mail: Remiriiv@online.ee

Kuulutus on jäetud:
17:44 08.11.2019

Nimi: mees
Vanus: 47
Elukoht: lääne-virumaa
Kirjeldus: Tutvun naisega suhte eesmärgil vanuses 35-47a .
Telefon: 55960798
Kuulutus on jäetud:
22:44 07.11.2019

Nimi: tartu
Vanus: 31
Kirjeldus: Hei, tutvuks kellegiga lihtsalt suhtluse eesmärgil, soovib keegi ehk nädalavahetusel miskit teha?
E-mail: tartumees123@online.ee

Kuulutus on jäetud:
21:05 07.11.2019

Nimi: teet
Vanus: 47
Elukoht: tartu
Kirjeldus: Tutvuks romantilise ja seksika naisterahvaga, kellega tunnetada nii füüsilist lähedust, aga ka muud suhtlust. Ise sale, sportlik, suht norm onuke, kes vajab argiellu väikest särtsu.
E-mail: otsides@online.ee

Kuulutus on jäetud:
13:47 06.11.2019

Nimi: Kalmer
Vanus: 40
Elukoht: Lõuna-Eesti
Kirjeldus: 40.a mees sooviks tutvuda kena neiuga püsisuhte eesmärgil.Olen karskete elukommetega ei suitseta ja tarbi kangemaid jooke.Lähme talvele vastu koos.
E-mail: kalmar80@hot.ee

Kuulutus on jäetud:
03:49 05.11.2019

Nimi: yksik noormees
Vanus: 32
Elukoht: Jõgevamaa
Kirjeldus: Tere. Hey siinpool üks üksik volüümikam kaisukaru, kes soovib tutvuda meeldiva naisega vanuses 23-34. Ise olen 32 aastane iseseisev ning vallaline noormees Jõgevamaalt. Iseloomuld olen aus,sõbralik,hooliv, heasüdamlik, tagasihoidlikum ja vaiksema iseloomuga noormees. Minu suurimaks sooviks oleks tutvuda naisega,kellega koos oma eluteed jätkata ja kooselu luua. Ise väärtustan perekonda, pereväärtusi ja kodurahu. Lapsed mulle meedivad ja on oskus lastega tegeleda. Pahedest on suitsetamine,alkoholi tarbin väga ja minu hobiks on jalutamine ja kokkamine. Neiu võiks olla juttukas,hooliv, aus,lihtne,rõõmsameelne,endast lugupidav ja pereväärtusi hindav nagu minagi. Kui sul on laps siis see pole takistuseks ja neiu sisemine ilu on tähtsam kui välimine ilu. Kui oled üksik nagu minagi ning soovid luua oma pere ja saada laps, siis võiksime tutvuda ning sobivusel koos oma pere luua:). Loodan ,et leian enda kõrvale kord selle inimese,keda hoida ja armastada. Kui tunned, et olen see õige siis palun võta ühentust maili teel või saada SMS 53861681. Naine võiks elada Jõgevamaal nagu minagi. Kõike kaunist ja kuulmiseni.
E-mail: tahemees1@hot.ee
Telefon: SMS 53861681
Kuulutus on jäetud:
20:07 03.11.2019

Nimi: Mees 37
Vanus: 37
Elukoht: Viljandimaa
Kirjeldus: Ei soovi korraldada ega ümber ehitada kellegi elu, kuid soov oleks korraldada meeldivat intiimset kohtumist naisega kellel vanus 40- 55. Et olla talle tema seelikualune saladus. . Ise olen viisakas, puhas ,terve ja sale 37a mees viljandimaalt.
E-mail: Korraksproovime@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
13:24 03.11.2019

Nimi: mees
Vanus: 47
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Tutvun naisterahvaga salasuhte eesmärgil vanuses 35-50a.
Telefon: 53719305
Kuulutus on jäetud:
15:42 31.10.2019

Nimi: Gert
Vanus: 30
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Tere kallid naisterahvad. Otsin püsisuhte eesmärgil endale kaaslast. Vanus võiks jääda 25-35 vahel. Ise olen rõõmsameelne ja aktiivne inimene. Meeldib viibida palju looduses. Pikkust on mul 179 cm. Kaal jääb sinna 95 kg juurde. Võtke julgelt ühendust!!
E-mail: Mastro30@outlook.com

Kuulutus on jäetud:
13:44 31.10.2019

Nimi: mees
Vanus: 47
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Tutvun naisterahvaga salasuhte eesmärgil vanuses 35-50a.
Telefon: 53719305
Kuulutus on jäetud:
16:01 27.10.2019

Nimi: moem
Vanus: 37
Elukoht: tartu
Kirjeldus: Tere. Sooviks tutvuda meeldiva 23 kuni 38-aastase tartumaa naisega,kellega koos elus edasi minna ja püsisuhe/kooselu luua.Laps pole takistuseks.Ma ei otsi modelli välimusega naist,kuna sisemine ilu on tähtsam minu jaoks.Sooviksin tutvuda lihtsa,ausa,endast lugupidav,hooliva, rõõmsameelne,jutukas ja pereväärtusi hindava neiuga.Ise olen 37 aastane, 195cm pikk brünett umb 99kg. Pahedest on suitsetamine,alkoholi tarbin väga arva.Iseloomuld olen aus,sõbralik,hooliv ja heasüdamilk. Hindan kõrgelt pereväärtusi. Ise käin tööl ja oman ka autod. Ka lastega on läbisaamine hea ja oskus nendega tegeleda. Loodan ,et leian enda kõrvale kord selle inimese , keda saan hoida ja kellest hoolida , kellegi keda ma saaksin teha õnnelikuks :). Võib olla oled just Sina see keda ma enda kõrvale vajan. Kui tunned, et vajad armastavat meest siis julgelt kirjutada mailili pealekirjas võiksolla ka väike enese tutvustus
E-mail: TIGEKALA00@HOT.EE

Kuulutus on jäetud:
13:47 27.10.2019

Nimi: Kaido
Vanus: 47
Elukoht: Saaremaa
Kirjeldus: Korralik ja normaalne mees kes ei suitset ja tarbib aljoholi väga vähe tutvub korraliku naisega kooselu eesmärgil.
E-mail: kaitskaits@mail.ee
Telefon: 55646636
Kuulutus on jäetud:
12:37 27.10.2019

Nimi: Mees
Vanus: 37
Elukoht: Pärnu
Kirjeldus: 37a abiellu mees tutvuks seks eesmärgil kuni 55a naisega, kellega diskreetselt kohtuda. Kui soovid enda ellu vaheldust siis ootan huviga su sms.
Telefon: 56723800
Kuulutus on jäetud:
12:15 27.10.2019

Nimi: Greisi
Vanus: 42
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Otsin naist kes tõsiselt tahab olla allutatud ja täita kõik minu seksuaalsed soovid ja unistused. Kui sinus on piisavalt julg ust ja tahet olla alandatud ning sinus on ka masohisti, siis võta ühendust.
E-mail: Willu.sinijarv@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
12:54 25.10.2019

Nimi: Mees25
Vanus: 25
Elukoht: Jõgevamaa
Kirjeldus: Olen 25a 188 cm keskmise kehaehitusega. Ei suitseta ja alkoholi tarvitan väga harva. Iseloomult sõbralik, rahulik, aus, töökas, lojaalne, abivalmis ja võibolla natuke liiga otsekohene inimene. Vabaaega sisustan looduses viibides eriti veekogudel. Olen töötav üliõpilane. Meeldib sport (korvpall, vibu laskmine, jooksmine). Oman autot. Otsin midagi püsivat 18-30 aastase naisega kellele meeldib samuti loodus.
E-mail: kossumees1@online.ee
Telefon: 56792336
Kuulutus on jäetud:
14:53 24.10.2019

Nimi: Ropka
Vanus: 43
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Olen mees kes pole vaba, kuid hinges on tühjus ja seal oleks ruumi kellelegi kes suudaks selle tühjuse täita ja panna taas elust rõõmu tundma. Otsin naist kellega vahel kokku saada ja teineteisest rõõmu tunda. Sponsoriks ei taha hakata., Ma pole ise rott ja saan hakkama, seda ootaks ka inimesest keda otsin. Juhusuhteid ka ei otsi.
E-mail: Ropka.tamm@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
23:56 23.10.2019

Nimi: Mees
Vanus: 32
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Pikka kasvu, tugeva kehaehitusega, 32 aastane, viisakas ja hoolitsetud mees. Tutvub ilusa, vaba naisega, kellega minna romantilisele kohtingule, nädalavahetus Saaremaal. Hotell, spa, Kuressaare vanalinn ning ööklubid. Sooviks, et naine oleks vallaline, sest tegu oleks , romantilise kohtinguga ning hiljem vaatame, mis saab. Ise olen vallaline, puhas ning enda eest hoolitsev, lõhnan hästi. Triiksärk ja lakkking on mu outfit. Jään ootama, ilusate naiste sõnumeid.
E-mail: anti.annama@gmail.com
Telefon: 5206093
Kuulutus on jäetud:
23:53 23.10.2019

Nimi: tartu
Vanus: 31
Elukoht: tartu
Kirjeldus: Kuna tartus täitsa uus siis tutvuks kellegiga kasvõi jutu eesmärgil või lihtsalt aja viitmise eesmärgil. Sa ei pea olema just tartust.
E-mail: tartumees123@online.ee

Kuulutus on jäetud:
20:33 23.10.2019

Nimi: veljo
Vanus: 35
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Tere naised. Olen 35 aastane vaba mees. Otsin oma ellu kaaslast kellega elu koos nautida ja ühist teed jätkata. Kasvatan ka last( 11 a poiss). Olen majanduslikult kindlustatud. Töötan metsanduse valdkonnas, hobid on ka seotud loodusega, jahindus ja kalastus. Sooviks tutvuda saledama naisega vanuses 27-37aastat, lapsed pole takistuseks. Kirjaga sooviks ka pilti. Jään ootama.
E-mail: veljo4@hotmail.com
Telefon: 53330825
Kuulutus on jäetud:
16:45 22.10.2019

Nimi: Raul
Vanus: 49
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Lahutatud, eramajas elav materiaalselt kindlustatud mees otsib püsivat kuni 45 aastast sõbrannat. Tore, kui kirg ja romantika ei ole võõrad sõnad. Sobivusel ei välista midagi.
E-mail: 1008@online.ee

Kuulutus on jäetud:
11:07 22.10.2019

Nimi: Saladus
Vanus: 46
Elukoht: Tallinn/ Harjumaa
Kirjeldus: Abielus jääb puudu lähedusest ja otsin naist kellel sama mure. Kohtumised saaksid olla päevasel ajal vahel ka õhtul ja öösel. Pinda ei oma ehk ajab ka autos esialgu ära:) Meeldib naist rahuldada ja ise saada naudingut. Naine peab olema diskrteetne ja puhaste elukommetega. Meeldib naisele keelekat teha ja see tähendab, et peab olema alt puhas ise olen samamoodi. Kirjutage ja lepime kokkusaamise vanusel piiranguid ei ole kui hoolitseb enda eest. kohtumine@mail.ee NB: Kuulutus kehtib kuni olen leidnud ühe kellega salasuhet hoida!
E-mail: kohtumine@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
13:30 20.10.2019

Nimi: Mees
Vanus: 34
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Olen vaba ja vallaline ja suhtest vaba meesterahvas. Soovin leida oma ellu armastust. Olen aus, sõbralik, viisakas, tagasihoidlik, iseseisev, töökas, kohusetundlik, vabameelne voodis. Otsin naist kellega käima hakata, püsisuhet luua. Naist kellega meeldivalt aega veetma hakata ja koos teatri ja kinno minna. Naist kellega tulevikus abielluda ja ühiseid lapsi saada ka. Naine kes aus, viisaka, sõbralik, brünett, või blond, heasüdamlik, truu, vallaline. Naine kellega koos voodirõõme nautima ja naisele keelekat teha ja ka ise suuseksi saada. Naist kellele sobiks maaelu ja maal olemised ja tulevikus hiljem maal elada oma majas ja oma õue omada. Naisel võib olla ka 1-2last. Naine kellega tulevikus ka kooselus voodis koos uusi asju proovida. Naist kellega küünlavalgel õhtust süüa jne. Naist kellele hommiku kohvi voodisse tuua jne. Sms suhtlus algul. Pildiga kirjad oodatud.
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
10:23 20.10.2019

Nimi: Sander
Vanus: 45
Elukoht: Pärnu
Kirjeldus: Soovin kogeda Pärnus tantrasexi. Sinu pinnal. Ootan huvitavaid pakkumisi ;)
E-mail: seiklus1@neti.ee

Kuulutus on jäetud:
13:50 19.10.2019

Nimi: Truumaamees Üllar üksik
Vanus: 39
Elukoht: Elukoht Lihula. Töökoht Tallinn
Kirjeldus: Tere head rõõmsameelsed arginädalapäevi sügise hõngu Lugupeetud naised Eestimaal vanuses alates 18 kuni 36 Eluaastat tulevast naist tõsise suhte eesmärgil tutvuda ühe tõsise korralikku vahva ilusa ning toreda ja usaldusväärse truunaisega püsisuhte eesmärgil. Ise olen kohusetundlik töökas kaubandus keskuses prisma peremarketis AS-il külmpiima laotöötajana komplekteerijaja ametialases ja isegi saalitöötajana kaubade väljapanekul riiulisse erinevaid toidueinete tooteid riiulisse. Kuigi olen iseseisvalt hakkama saavalt, et kuigi on tõsiselt vaja oma ellu üht kindlat armastavad kallimad truud ustavad toredad usaldusväärsed eluaastat tulevast naist tõsise suhte eesmärgil puhul tutvuda ustava ja armsama kallima truunaisega. Ise olen suuremad kasvu ja helepruuni jookstega ja helesinised silmad ja habe ees kohati kohandatud. Telefoninumber +372 59 820 508 või teine telefoninumber +372 59 820 204. E-posti aadress on king1980@hot.ee Minul isiklikult suurt erilist tähtsust pole millises Eestimaa linnas või asulas või rahulikus maakohas see õigem armsam tulevane naine mu ellu saabub?
E-mail: king1980@hot.ee
Telefon: +372 59 820 508
Kuulutus on jäetud:
00:17 19.10.2019

Nimi: Ardi
Vanus: 47
Elukoht: Valgamaa
Kirjeldus: Tervist! Tagasihoidlik kuid elutark mees otsib oma tallu kaaslast kellega minna edasi!Vanus võiks olla kuni 55a.Elan linna lähedal,autojuhi lube pole kuid allakäigu kursil ka ei ole.
E-mail: Oobic.uu@mail.ee
Telefon: 58317602
Kuulutus on jäetud:
18:40 18.10.2019

Nimi: Kindel
Vanus: 42
Elukoht: Tartu /Tallinn
Kirjeldus: Olen Tartus hotellis ja punane vein lahti. Kas on neiut kes tahaks minuga seda jagada. Olen 42 aastane ja korralik. Ootan, palun võta ühendust ja naudime koos. NB: võin ka massaaži teha.
E-mail: Meesmassoor@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
22:11 16.10.2019

Nimi: Üllar üksik vaba vallaline
Vanus: 39
Elukoht: Elukoht Lihula. Töökoht tallinn.
Kirjeldus: Tere head rõõmsameelsed arginädalapäevi sügise hõngu Lugupeetud naised Eestimaal vanuses alates 18 kuni 35 eluaastat, ise loomulikult veel ja veelgi otsin oma ellu kindlad truud ustavad toredad usaldusväärsed sõbralikku mõistvad, tõsise suhte eesmärgil puhul tutvuda ustava ja armsama kallima truunaisega püsisuhte eesmärgil. Ise käin Lihulas Tallinnasse tööle Kristiine keskuse Prisma peremarketis AS-il külmpiima laotöötajana komplekteerijaja ametialases ja isegi saalitöötajana kaubade väljapanekul riiulisse erinevaid toidueinete tooteid. Kuigi mu südames on siiski suurem igatsus, tahaksin tutvuda korraliku truunaisega vanuses 18 kuni 35 eluaastat tõsise suhte eesmärgil puhul kogu eluks. Telefoninumber 59820508 või teine telefoninumber 59820204. E-post:: king1980@hot.ee
E-mail: king1980@hot.ee
Telefon: 59820508
Kuulutus on jäetud:
21:32 16.10.2019

Nimi: Mees35
Vanus: 34
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere! Soovin leida oma ellu armastust, kellega elus koos edasi minna. Olen aus, rahulik, iseseisev, tööl käiv, sõbralik, hooliv, siiras, töökas. Otsin naist kes sale, või aint suti volüümikam. Naine kes aus, viisakas, rahulik, tööl käiv, süüa teha oskav. Naine kellega koos väljas käimas hakata-teatris, kinos jne. Naist kellega voodirõõme nautida ja öösel koos kaisus magada. Naisele keelekat teha ja kes ka mehele suuseksi teeb. Tihedalt seksima hakata kooselus. Tulevases suhtes kunagi ka uusi asju voodis koos proovida-kolmest seksi ja cuckold-hotwife teemat, naist kes valmis ise olema seksis pealt vaataja, või võtta kedagi kolmandat pealt vaatajaks. Naist kellega mere ääres jalutada käest kinni. Naine kellele sobiks maaelu ja maal käimised, või tulevikus maal elada ja omada oma maja ja õue. Naine kes poleks tatoveeritud ja ei kannaks neete. Kellega ühist last ka saada võimalik. Naisel võib olla 1-2last. Naise asukoht pole oluline. Naist kellele ka lemmikloomad meeldivad koerad. Naisest ootan pilti üleni tel peale. Naine kes hästi ilus ja sale ja pikkade juustega brünett, või blond. Ülbet ja ennast täis naist ei otsi. Naine kes suhtes ka meest valmis voodis jagama tulevikus. Sms suhtlus algul ja reaalset suhte loomist.
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
20:50 16.10.2019

Nimi: Lauri
Vanus: 28
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Soov tutvuda,salasuhte eesmärgil,võin olla sinu kindel sponsor,armuke. Olen hoolitsetud välimusega ,väga heal järjel,185×86,sõbralik,siiras mees. Sexis vabameelne ja kirglik,vastastikune suuseks meeldib väga. Kui oled puhas ja vabameelne,diskreetne valmis olema kohustustevabalt meeldivalt aega veetma,siis võta ühendust,vanusele piire ei sea,toetan sind materjaalselt ja hoian saladust. Tutvume,vahetame pilte ,sobivusel teeme suhtel algust.
E-mail: larcfine12@online.ee

Kuulutus on jäetud:
19:19 16.10.2019

Nimi: Viljar
Vanus: 41
Elukoht: Kohila vald
Kirjeldus: Hey. On aeg endale leida vabat naist kellega luua suhet,keda saaksin armastada. Kui sul aemas neiu on laps,siis minule see sobiks,kuna võtan omaks. Koos saame kõigest üle... Minust niipalju et käin korralikult töö.. Ma ei suitseta ega joo alkot. Minuga olles oles sina ise ja tunne vabalt end õnnelikult. Otsitav neiu võiks elada Raplamaal,Kohila vallas või selle lähiümbruses. Hea kui oled mitte üle 170cm pikk ja mitte üle 70kg.
E-mail: Villuke100@gmail.com
Telefon: 56871450
Kuulutus on jäetud:
23:54 15.10.2019

Nimi: LXXL
Vanus: 29
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Soovin tutvuda neiuga 18 - 22.
Telefon: 58508821
Kuulutus on jäetud:
02:06 15.10.2019

Nimi: Margus
Vanus: 47
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Selline lugu , et mees veel süütu :/ . otsiks kenat seksikat sexi õpetajat , mitte kindlasti enda vanuses sest ei näe ätt veel välja (otsitav kuni 30 ) . Äkki oleks kellegil huvi ? Võin tasustada . Süütuna kasti minna ka imelik .
E-mail: muna02@hot.ee
Telefon: 56189211
Kuulutus on jäetud:
00:31 15.10.2019

Nimi: Rada
Vanus: 54
Elukoht: Rae vald
Kirjeldus: 54/185/75 Olen eluga hakkamasaav, kolme lapsega (5-12) mees. Iseloomult käsitöölise tüüpi, rahuliku loomuga, rohkem kodune. Meeldivad lihtsad asjad. Väärtustan matkamist-seiklusi ja skautlikke põhimõtteid. Otsin suhet naisega, kel sarnane maailmavaade.
E-mail: radames.haiba@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
23:21 14.10.2019

Nimi: Janno
Vanus: 44
Elukoht: Leak-Eesti
Kirjeldus: Olen 178/90 autot omav vaba Kesk-Eesti mees, maj. toime tulev. Seega ei otsi , aga ka ei paku sponsorlust. Samas aitan hädast välja. Soov luua püsisuhe 35-45a naisega, hoiaks korda ja poleks väga pidutseja. Kena, kui Sulle meeldiks looduses jalutada. Laps pole takistus.
E-mail: tuhat974@gmail.com
Telefon: +3725048579
Kuulutus on jäetud:
23:07 14.10.2019

Nimi: Meesinimene
Vanus: 58
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Tere! Ma ei ole otsingul vaid annan saatusele võimaluse, et kaks inimest võiks sobivusel kohtuda. Seiklussuhtest või armukesest pole huvitatud, pigem vastastikusest pühendumisest. Olen täiesti vaba mees, lapsi ei ole ja pole ka probleeme tekitavaid ekse silmapiiril. Seega oleks meeldiv kui kaaslannal poleks samuti eelnevast suhtest tulenevaid kohustusi. Olen iseseisev ja eluga kenasti toimetulev, sotsiaalselt aktiivne, meeldib käia üritustel, sportida, viibida looduses ja teha ka aiatöid. Alkoholi praktiliselt mittepruukiv, mittesuitsetaja, head kehalist vormi hoidev, kõrgema haridusega mees, kel kõik olemas, puudub vaid üks tegus ja tore kaaslanna.
E-mail: roger.rover@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
19:23 14.10.2019

Nimi: Kristjan
Vanus: 33
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Olen 33 aastane noormees. Tegelen jõusaalis paar korda nädalas trenniga(tegelen bodybuildinguga).Olen rahulik ja aus introvert.Tööd teen it spetsialisti ametikohal. Meeldib käia väljas häid toite nautimas ning filme vaadata(nii kodus kui kinos). Sammuti meeldib reisida ning lauamänge mängida. Meeldib rahu ja vaikus. Riietus stiil on natuke keskmisest erinev(fantaasia piltidega särgid, hõbe sõrmuseid), must on mul lemmik värv. Välimuselt olen keskmine eesti mees. Olen 179 cm pikk ja juuksed ära aetud.Otsin ainult pikaajalist suhet.Oleks tore kellegiga oma elu koos veeta. Ei ole hetkel ega ole huvi saada tulevikus last.Ootan sarnase huviga emaile 23-40 aastatelt naistelt.
E-mail: terav13@hotmail.com

Kuulutus on jäetud:
21:10 13.10.2019

Nimi: tartu
Vanus: 31
Elukoht: tartu
Kirjeldus: Kuna alles hiljuti tartusse kolinud siis tutvuks lihtsalt mõne naisega, sõpruse, ajaviite vms eesmärgil.
E-mail: tartumees@online.ee

Kuulutus on jäetud:
11:47 13.10.2019

Nimi: Meesterahvas30
Vanus: 30
Elukoht: Tartumaa
Kirjeldus: Olen olnud elus üksi hakkama saanud, ent aeg-ajalt ikkagi üksindus teeb meele kurvaks. Sooviksin kellegagi jagada elu, mälestusi, päikeseloojanguid ja tulevikku. Pidutsemine, alkohol ega tubakas pole minu teema. Sooviksin tutvuda meeldiva sõbraliku siira neiuga püsisuhte eesmärgil. Neiu võiks olla kahe jalaga maapeal, ning teada, mida elult soovib. NB! Erinevalt 99% siinsetest kuulutustest ei ole see libakuulutus.
E-mail: meesterahvas30@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
20:50 12.10.2019

Nimi: Mees-VallalineVaba
Vanus: 34
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere. Olen vaba ja vallaline ja suhtest vaba meesterahvas. Soovin leida oma ellu armastust. Naist kellega reaalselt koos olema hakata, koos väljas käimas hakata, käest kinni jalutamas mere ääres, kinos, teatris, küünlavalgel õhtust süüa jne. Naist keda armastada ja hoida jne. Olen ise aus, sõbralik, rahulik, viisakas, tagasihoidlik, vabameelne voodis, töökas, pole vägivaldne. Ma ei joo, ega ei suitseta. Otsin naist kes ilus ja sale ja seksikas välja näeb. Naine kes ilusate pikkade juustega brünett, või blond. Naine kes aus, viisakas, rahulik, hea iseloomuga, voodis vabameelsem, oskab süüa teha. Naist kellega koos voodirõõme nautima hakata. Naist kellele keelekat teha ja kes ka mehele suuseksi teeb, või neelab alla. Naist kellega tihedalt seksima hakata. Kooseluks naist kellega hiljem koos elades ka kolmest seksi voodis koos harrastada-2naist+mees, 2meest+naine, cuckold teemat. Naine kes ka ise suhtes olles valmis olema seksis pealt vaataja rollis, kui mees teise naisega. Naist kellele meeldib maaelu ja maal käimised ja olemised, või tulevikus maal elada oma majas ja omada oma õue. Kellega ühist last saada. Naisel võib olla 1-2last. Naisest ootan ka pilti üleni tel peale ja ennast tutvustavat kirja. Smsid algus ja reaalset kohtumist.
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
20:10 12.10.2019


- Järgmised 50 >

Kuulutuse lisamine

Kuulutuse lisamine: saada SMS numbrle 13017, SMS-i sisuks kirjuta: SUHE SMS sinu kuulutus. (Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).

SMS kuulutused
Bartutvun kena ja roomsameelse daamiga vanuses 35 kuni 45a. Kui soov on tosine kirjuta!
Bar34. Aastaane mees tutvub püsisuhte loomiseks ilusa ja saleda ja vallalise, vabameelsema naisega. Smsid oodatud koos pildiga. 53333969
Barolen 43a mees otsin naist 53963387
BarL6una Eesti noormees tutvuks vaba naisega.Ei otsi midagi t6sist vaid ,vahest kohtuda ja meeldivalt aega veeta.53898930
BarTutvun kena pisikese naisega Raplamaalt. Voimalik spons. jaanuseu@gmail.com
BarTere. Sooviks tutvuda ilusa ja kena naisega kes peab endast ja teistest lugu ning on hingelt sõbralik ja hea iseloomuga püsisuhte eesmärgil? Eelistatavalt tallinnast. 53320653
Bar34. Aastane noormees tallinnast soovib leida ilusat ja saledat ja pinda omavat naist püsivaks sekspartneriks. Naine kuni 50.eluaastat. Sms ainult. 53333969. Ei otsi ühekordset kohtumist.
Bartutvun vaba mehega alates 55.a.ise elan Tartumaal,tootan,lapsd suured 53359306
BarM6ISTLIK NOORMEES OOTAB OMA PRINTSESSI -HOOLIVAT, VIISAKAT, SALEDAT, KEL ESIMENE ARMASTUS VEEL LEIDMATA. AINULT PUSISUHE. VANUS KUNI 20. SMS 58943470
Bar40a vaba mees mandrieestis otsib tutvub sobivas vanuses toreda vaba naisega suhte eesmärgil 53645857

Random image