kindel suhe
sex pühapäev, 26. juuni 2022 14:15
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminen

Mees tutvub naisega

Nimi: Alf
Vanus: 45
Elukoht: Viljandimaa
Kirjeldus: Olen mõnda aega juba suhtest vaba, sale, tore viljandimaa mees. Soovin tutvuda endast noorema 20-35 saledama naisega. Tutvumise eesmärgiks ei ole vaid sex, pigem olen nö uue alguse otsingul. Kui ka sina tahaksid stabiilsust, mida püsisuhe pakub, siis kirjuta mulle ja lisa kindlasti ka pilt endast. Vastan kõigile ja kindlasti saadan ka pildi endast. Kui sul on juba laps, siis see ei ole probleem. Saan lastega kenasti hakkama.
E-mail: kribu29@htomail.com

Kuulutus on jäetud:
12:52 26.06.2022

Nimi: Andres
Vanus: 52
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere. Olen 183, 80 kg. Olen avatud ja rõõmsameelne. Teen trenni ja olen heas vormis, ei suitseta. Ma olen julge ja viisakas ja väga romantiline. Sellepärast on tähtis et sa oled naine kellel hea romantika on oluline. Elan Tallinnas 5398 9051
E-mail: heikki.69heikki@gmail.com
Telefon: +372 5398 9051
Kuulutus on jäetud:
12:05 26.06.2022

Nimi: Siim
Vanus: 37
Elukoht: Viljandi
Kirjeldus: Tere 35 - 42 aastane naisterahvas Kui oled tore, juttukas, humoorikas ja hooliv Ning sulle meeldib väljas käija tantsimas, teatris jne. Kirjuta mulle. Väga meeldiv oleks tutvuda. Võiksid olla Viljandist. Päikest!
E-mail: siim.luhtoja@yahoo.com
Telefon: 56220534
Kuulutus on jäetud:
22:17 23.06.2022

Nimi: Jaan
Vanus: 48
Elukoht: lääne-virumaa
Kirjeldus: 48 a abielus, kuid "kuival" olev mees otsib salasuhet samuti suhtes kuid nö " kuival" oleva naisega. Olen suurem, turskem ja karvase kehaga. Suureks hobiks on mul ka partnerile keeleka tegemine. :p Sinu puhul välimuse ega vanuse piire seadma ei hakka. Võiksid elada kas Võsu lähiümbruses või Rakvere kandis, aga ka mujal lääne-virumaal. Leiame üksteist ja teeme elu ilusamaks. Kui huvi siis kirjuta meilile või smsi 56740709 Ootan! Telefon pole alati levis, vastan smsile siis kui levis on. :)
E-mail: karvane74@hot.ee
Telefon: 56740709
Kuulutus on jäetud:
11:27 23.06.2022

Nimi: Vaba ja Vallaline Tallinnas
Vanus: 37
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere! Tutvun vabade ja vallaliste ja suhetest vabade naisterahvastega vanuses 20-40.eluaastat. Naine Tallinn, Keila, Rakvere, Pärnu jne. Tutvun naisega kellega suhtlema ja sõbrustama hakata reaalselt. Naist kellel ka püsivalt külas käima hakata ja koos olles teineteist nautima hakata. (hiljem sobivusel ka kooselu võimalik ja kellega ühised lapsed saada koos). Otsin naist keda väga armastama hakata. Naist kellega püsivalt läbi käima hakata ja koos olema ja sõbrustama hakata. Naisele võiks meeldida ka maaelu. Naine kes näeb hea välja. Soovin tutvuda naisega kes on aus, viisakas, ei närvitse, rahulik, hooliv, abivalmis, ilus saledam, seksikas, pole valelik, ei valeta, nägus, brünett/blond või muu. Naine kes ei suitseta ja tarbib alkoholi vähe. Naine kes oskab meest austada ja hinnata ja armastada ja lugupidada. Naine kellega teatris, kinos, käest kinni jalutada väljas. Naist kellega vabaõhuüritustele koos minna. Naisel võib olla ka auto. Olen vaba ja vallaline ja suhetest vaba. Olen aus, viisakas, sõbralik, rahulik, abivalmis, truu, puhas ja terve mees. Üheöösuhteid ma ei harrasta, baaride ja ööklubide mees ma pole. Kodu hoidev mees olen. Lapsi mul pole aga soovin väga. Oskan naist hinnata ja austada ja lugupidada ja armastada. Hea ja korralik naine ootan su kirja.
E-mail: WhatsApp, Skype. Messenger, Viber
Skype: live:85c843684b988973
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
11:02 22.06.2022

Nimi: sekssõpra
Vanus: 28
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Hei, olen 28 aastane noormees, kes pikemalt aega vallaline ja üksik olnud. Olen piisavalt seksimaias. Otsin kedagi, kes sooviks pühentuda ja koos aega veeta.
E-mail: ood@online.ee

Kuulutus on jäetud:
23:21 20.06.2022

Nimi: Andi
Vanus: 48
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Otsin kompleksidest vaba, meeldiva ja hoolitsetud välimuse ning ellusuhtumisega kuni 43 aastase naisega hoolivat ja vabameelset suhet. Suhet, mis annaks mõlemale vabaduse ning võimaluse nautida ennast ja kaaslast. Olen valmis panustama sinusse ning meie armusuhtesse.
E-mail: tonya@online.ee

Kuulutus on jäetud:
21:09 17.06.2022

Nimi: krissu
Vanus: 28
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Hei, naine, kes sa otsid kaaslast püsisuhte eesmärgil. Olen pikk 180+, avatud, lahke ning vabameelne noormees. Kui oled huvitatud siis saada oma pilt ja suhtleme sealt edasi, kui mõlemis huvi tärkab.
E-mail: kindlat@online.ee

Kuulutus on jäetud:
16:56 17.06.2022

Nimi: kergeollaeba
Vanus: 40
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: See kuulutus on kuni 40 a naisele, kes tahaks lapsi ja osakoormusega kooselu, sest täiskoormusega kooselu millegipärast ei sobi. Osakoormusega selles mõttes, et lapsel võiks isa siiski olemas olla, pelgalt pühapäevaisaks ei soovi hakata. Isal on ka teised lapsed ning vaja seega pool ajast neid kasvatada. Suitsetajat naist ei tahaks. Naine võib olla volüümikam, võib olla meestes kibestunud, pole hullu. :) Lastega toimetuleku ja arendamise kogemusi on mehel piisavalt, mitmeid (tänapäeva) karisid oskan vältida. Tegu pole spermadoonorluse kuulutusega, vaid võimalusega realiseerida lapsesoovid, kui mehega kooselu 24/7 oleks kurnav ja samas ei taha last isast ilma jätta. Kõigepealt võiks alustada vast lõunasöögist, sellega pole ju midagi kaotada. Mehel endal töö ja haridus olemas, silmaringi, arutlusvõimet ja kultuurihuvisid ka piisavalt.
E-mail: kergeollaebanormaalne@hot.ee

Kuulutus on jäetud:
09:34 17.06.2022

Nimi: siilike
Vanus: 60
Elukoht: Harjumaa
Kirjeldus: Kas 60-ne aastased mehed on juba muuseumi eksponaadiks ainult kõlblikud, keda võib ainult eemalt vaadata ja mitte puutuda muidu kukub midagi küljest ära. Ise arvan et olen täitsa normaalne mees kes on sale, juuksed helehallid ja siili habemega. Sooviks veel tunda et olen ikka elavhing ja saaks veel nautida elu kõigis tema vormides. Kui keegi arvab et see vanus pole määrav siis kirjutage.
E-mail: minule111@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
19:16 16.06.2022

Nimi: Vaba ja Vallaline Tallinnas
Vanus: 37
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere! Soovin leida oma ellu ja oma kõrvale päriseks head ja armastavat ja mõistvat naist. Tutvun naisega kellega püsivalt koos olema hakata.Tutvun üle eesti. Naisel võib olla ka 1-2 last.Tutvun naisega vanuses 20-40.eluaastat. Naist kellega koos ühised lapsed saada. Naist kellel püsivalt külas käima hakata. Olen vaba ja vallaline ja suhetest vaba. Olen hea iseloomuga mees. Olen aus, viisakas, sõbralik, rahulik, maaelu armastav, tagasihoidlik, tööl käiv, kohusetundlik, abivalmis, ei suitseta, tarbin alkoholi minimaalselt. Olen kodu hoidev mees. Lapsi mul pole aga soovin. Soovin tutvuda naisega kes on vaba ja vallaline ja suhetest vaba. Naine kes on aus, hooliv, siiras, sõbralik, rahulik, südamlik, abivalmis, tööl käiv, mitte suitsetav, tarbib alkot vähe, ei valeta, pole valelik, mõistev, ilus saledam, nägus, brünett/blond jne. Naisel võib olla ka auto. Naist kellega suhtlema ja tutvuma hakata. Naisele võiks meeldida ka maaelu. Naist kellega reaalselt püsivalt koos olema hakata ja koos teineteise seltsis aega veetma hakata ja koos olles ka teineteist nautima hakata. Kellega teatris, kinos, käest kinni jalutada, vabaõhuüritustele koos minna jne. Korraliku ja ilusa naise kirja ootan WhatsAppi
E-mail: WhatsApp, Skype, Viber, Messenger face
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
09:49 16.06.2022

Nimi: Minaise
Vanus: 44
Elukoht: Virumaa
Kirjeldus: Hōivatud mees sobitab sex tutvuse , hōivatud naisega
E-mail: Minaise2000@hot.ee

Kuulutus on jäetud:
20:48 14.06.2022

Nimi: Siim
Vanus: 26
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Vaba ja vallaline Tallinna noormees otsib oma ellu rõõmsameelset ja vaba neiut...Ei ole pidutseja tüüp,eelistan vaikseid koosolemisi.Kuna praegust olen töölt puhkusel siis sooviks leida endale kellegi kellega minna matkama ja avastama Eestit.Viskame seljakotid selga ja lähme seiklema...Piltidega kirjadele vastan eelisjärjekorras...
E-mail: siim.myyrisepp@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
11:18 13.06.2022

Nimi: David
Vanus: 26
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Otsin tüdrukut kes sooviks täna hommikul juba kokku saada, tulen ise autoga kohale/järgi. 26a/182cm pikk. Riistvara on üle keskmise ja puhas. Soovi korral saaks ka sponseerida Kindlasti peab tänane hommik sobima, olen kindel, et jääd ka ise rahule ja ehk kohtume teinekordki. Võta ühendust email kaudu ja vastan kiirelt hommikutundideni! 😜
E-mail: DavidVinsi95@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
04:26 10.06.2022

Nimi: Kalev
Vanus: 34
Elukoht: Rakvere
Kirjeldus: 34 a. mees tutvub püsisuhte eesmärgil mittesuitsetava Rakveres elava naisega. Ma ei suitseta ja ma ei joo alkoholi. Mul on puuduv töövõime. E-post: Kalev1989@mail.ee
E-mail: Kalev1989@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
17:39 08.06.2022

Nimi: Mr.Smith
Vanus: 40
Elukoht: Tln
Kirjeldus: Sellega on nüüd nii, et mina tahan Vahemere ääres puhata ja chilida. Töö tõttu on reisi rahaline kulu null. Küll ei taha (enam)minna sinna mõne eksi v sõpradega. Need ämbrid on juba kolistatud…korduvalt. Kui sina oled pikka kasvu, sale ja saad aru naljast, siis meil oleks millest rääkida. Ma ise 1,95/95kg pigem sportlik ja mitte väga suupeale kukkunud. Seega, kui arvad ka, et elu on ilus, oskad naerda nii, et püksid märjad, ei karda võõraid riike ja kultuure, siis meil oleks, millest rääkida. Ole nii vana, kui tahad, see ei ole tähtis! Ja rahast me ei räägi kunagi, eks! Ja palun kirjuta julgelt. Muidu ju ei saagi teada, mis kõik oleks võinud olla..
E-mail: mr.smith@online.ee

Kuulutus on jäetud:
11:43 06.06.2022

Nimi: Vaba ja Vallaline Tallinnas
Vanus: 37
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere! Vaba ja ontlik noormees Tallinnast otsib tütarlast kellega minna teatrisse ja päikeseloojanguid vaatama minna.... Soovi korral ka kinno. Soovin tutvuda naisega vanuses 20-40.eluaastat. Naine kes Tallinnast, Harjumaalt, Keilast või mujalt eestist. Soovin tutvuda naisega kes on aus, hooliv, siiras, truu, sõbralik, rahuliku iseloomuga, südamlik, tööl käiv, mitte suitsetav, ilus sale/suti volüümikas, seksikas, nägus, brünett/blond jne. Olen aus, hooliv, siiras, sõbralik, ei valeta, pole valelik, pole raha peal väljas, rahulik, tööl käiv, kohusetundlik, ei suitseta. Otsin naist kellega püsivalt koos olema hakata. Hiljem sobivusel ka kooselu võimalik. Naist kellega ka koos ühised lapsed saada. Korraliku naise kirja ootan WhatsAppi. Tõsist suhet.
E-mail: WhatsApp, Skype. Messenger, Viber
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
01:27 05.06.2022

Nimi: yk3b.bw.ggxwkimobz@gmail.com
Vanus: 33
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Vallaline, 181/63, tervisliku eluviisiga draakoniaasta noormees otsib vallalist, intelligentset, raha hoida oskavat ja pandeemia vastu süstimatta roti- või ahviaasta naist Tallinnas, või selle lähedal. Eesmärk on leida partner igaveseks.

Kuulutus on jäetud:
19:06 04.06.2022

Nimi: aare
Vanus: 44
Elukoht: Kehra
Kirjeldus: otsin kaaslast kellega oleks hea olla kes oleks toeks
E-mail: aare.korgemagi@gmail.com
Telefon: 5224980
Kuulutus on jäetud:
23:45 03.06.2022

Nimi: Vaba ja Vallaline Tallinnas
Vanus: 37
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere! Soovin tutvuda vaba ja vallalise naisterahvaga püsisuhte eesmärgil üle eesti vanuses 20-45.eluaastat.Tutvun naisega kes on aus, hooliv, siiras, sõbralik, ei valeta, pole valelik, rahumeelne, tööl käiv, mitte suitsetav, ilus sale/volüümikas, nägus, brünett/blond jne. Naist kellega reaalselt kohtuma hakata ja koos olema. Kaaslast kellega koos väljas teineteise seltsis väljas aega veetma hakata ja ka koos olles teineteist nautima hakata. Naist kellega koos ühised lapsed lapsed saada. Naisele võiks meeldida ka maaelu-oma maja ja õu ja koerad jne. Naisel võib olla ka 1-2 last. Naisel võib olla ka auto. Korraliku naise kirja ootan WhatsAppi.
E-mail: WhatsApp; messenger, Skype, Viber
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
08:16 02.06.2022

Nimi: Mommik
Vanus: 52
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Tutvun naisterahvaga kes kutsub külla päevasel ajal. Erutab bj,hj,69,massaazh.Sobivusel pikem salasuhe.Toetan.
E-mail: sinultminule@online.ee
Telefon: 58116873
Kuulutus on jäetud:
09:15 01.06.2022

Nimi: Taavi
Vanus: 48
Kirjeldus: Otsin kaaslast, kes hindaks ausust, lähedust, reisimist, loodust, ning suudab seda kõike nautida. Armasta liikumist, kultuuri, head toitu ja füüsilist lähedust. Olen meeldiv, elus hakkama saav ning hooliv nii kaaslase, kui enda suhtes.
E-mail: mondello1@hot.ee

Kuulutus on jäetud:
20:46 28.05.2022

Nimi: Sten
Vanus: 45
Elukoht: Tartu maakond
Kirjeldus: Hästi kindlustatud meesterahvas ootab oma ellu uut sädet, et elus koos edasi minna.
E-mail: reede@email.ee
Telefon: 58898113
Kuulutus on jäetud:
04:32 28.05.2022

Nimi: Mees
Vanus: 35
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Mees soovib tutvuda, kena naisega Tallinnast või harjumaalt. Olen pikka kasvu, enda eest hoolitsev ning lõhnan hästi. Pikka kasvu, rahuliku loomuga ning väga viisakas mees. Elan ning töötan Tallinnas, elan üksi ning olen vaba, olemas ka oma auto. Pisut ka romantiline ning muidu tore.
E-mail: anti.annama@gmail.com
Telefon: 5206093
Kuulutus on jäetud:
16:46 27.05.2022

Nimi: Püsivat voodikaaslast 25-59a
Vanus: 34
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere! Olen 34a vaba, sõbralik ja viisakas mees Tallinnast ning otsin püsivat voodikaaslast vanuses 25-59a. Olen puhas ja terve ning sama ootan ka Sinult. Samuti unistan käia Sinuga koos Eestimaa kaunites looduskohtades, jalutada käsikäes mererannas, nautida koos päikeseloojangut, kaunist loodust, rahu ja vaikust, teineteise lähedust. Kingin Sulle Sinu lemmiklilli ja kogu oma helluse. Olen Sinu jaoks igati olemas ka kohtumiste vahel. Helista mulle julgesti või saada sõnum tel 55929848. Ehk oskame just meie teineteist naeratama panna. Jään Sind ootama! NB! Kui see kuulutus on üleval, siis järelikult pole ma veel kedagi leidnud ning võib julgesti minuga ühendust võtta.
Telefon: 55929848
Kuulutus on jäetud:
14:06 26.05.2022

Nimi: kergeollaeba
Vanus: 39
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: See kuulutus on kuni 40 a naisele, kes tahaks lapsi ja osakoormusega kooselu, sest täiskoormusega kooselu millegipärast ei sobi. Osakoormusega selles mõttes, et lapsel võiks isa siiski olemas olla, pelgalt pühapäevaisaks ei soovi hakata. Isal on ka teised lapsed ning vaja seega pool ajast neid kasvatada. Suitsetajat naist ei tahaks. Naine võib olla volüümikam, võib olla meestes kibestunud, pole hullu. :) Lastega toimetuleku ja arendamise kogemusi on mehel piisavalt, mitmeid (tänapäeva) karisid oskan vältida. Tegu pole spermadoonorluse kuulutusega, vaid võimalusega realiseerida lapsesoovid, kui mehega kooselu 24/7 oleks kurnav ja samas ei taha last isast ilma jätta. Kõigepealt võiks alustada vast lõunasöögist, sellega pole ju midagi kaotada. Mehel endal töö ja haridus olemas, silmaringi, arutlusvõimet ja kultuurihuvisid ka piisavalt.
E-mail: kergeollaebanormaalne@hot.ee

Kuulutus on jäetud:
13:01 23.05.2022

Nimi: KEELEMEES
Vanus: 68
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Diskreetne vanem vallaline mees, kes soovib lakkuda ja imeda puhast, tervet ja raseeritud naist. Ootan teie pakkumisi. Puhas ja ilus koht on olemas.
E-mail: vanahobu@online.ee

Kuulutus on jäetud:
07:22 23.05.2022

Nimi: Kris
Vanus: 28
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Hei, kas siin leidub kaaslast kuni 30 aastast. Kellega lähitulevikus aega veeta ning kellel ei puuduks plaan, et mida teha. Vastavat sobivusele, ei ütleks ära pikemaajalisest tuvusest.
E-mail: tutvus93@online.ee

Kuulutus on jäetud:
18:05 20.05.2022

Nimi: Kirsskoogil@outlook.com
Vanus: 30
Elukoht: Pärnu linn
Kirjeldus: Tere, soovin tutvuda 25-48 aastase soovitavalt Pärnu naisega püsisuhte eesmärgil. Ise olen keskmine Eesti mees. Suitsetan, alkoholi ei tarbi. Suitsetavad naised pole minu jaoks. Ilma, et sooviksin kellegile haiget teha kuid meeldivad väiksemat kasvu naiselikud naised. Mõlemapoolne sobivus minu jaoks oluline. Kui seda miskit inimeste vahel pole on kõige targem tegu sõbralikult enda eludega edasi liikuda. Ei soovi kellegi salasuhe olla. See pole minu jaoks. Pole mitte mingis perspektiivis ka pere loomise soovi ja eeldan seda ka Teie poolt. Kellelegi rahakotiks ei hakka. Tervitades!
E-mail: Kirsskoogil@outlook.com

Kuulutus on jäetud:
22:42 19.05.2022

Nimi: mina
Vanus: 27
Elukoht: l-virumaa
Kirjeldus: otsin salasuhet sexi eesmàrgil vanus pole oluline. olen sportliku kehaga
E-mail: msees@online.ee

Kuulutus on jäetud:
16:43 15.05.2022

Nimi: Juulas
Vanus: 17
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Tere olen 17 ja sooviksin endale vanemat naist olen noor ja rumal tahaksin elu näha vanemad naisterahvaga
E-mail: jtamm900@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
22:32 13.05.2022

Nimi: Kalev
Vanus: 34
Elukoht: Rakvere
Kirjeldus: 34 a. mees tutvub püsisuhte eesmärgil mittesuitsetava Rakveres elava naisega. E-post: Kalev1989@mail.ee
E-mail: Kalev1989@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
11:26 13.05.2022

Nimi: Taavi
Vanus: 27
Elukoht: Kuressaare
Kirjeldus: Tahan mõelda sinust enne magama minekut ja tahan näha sinu naeratust esimese asjana hommikul. Tahan tunda sinu kuuma keha enda vastus. Tahan sind rahuldada enda lopsakate huulte, pikkade näppudega ja keelega, niikaua... kuniks sa orgasmist kokku varised ja sinu kuum ja higine keha värisema hakkab. Tahan lõpetada alles siis kui on juba hommik ja esimesed päikesekiired silitavad sinu keha ja hinge. tahan panna enda kätt sinu kaelale ja sulle silma vaadates õelda need kõige olulisemad sõnad. Ma Armastan Sind. Mind ei huvita kui suur on sinu tagumik või kui suured on sinu rinnad, samuti ei oma tähtsust sinu juuksevärv ega vanus. Niikaua kui sa oled röömsameelne, hooliv, romantiline, aktiivne, abivalmis, ja avatud südamega, siis sa juba meeldid mulle. Ma olen 27 aastane, pikk, sale, aus, viisakas ja abivalmis. Tegelen palju heategevusega, meeldib tantsida ja dušši all enda ette laulda. Meeldib seigelda looduses, teha lõket ja unustada ennast leekidesse vaadates. Naudin head seltskonda küünlavalgel, naudin seda kui ma saan sind kuulata, siis kui sa räägid otse enda südamest. Mulle meeldiks näha naeratust sinu näol peale seda kui ma ulatan sulle lille ja kutsun sind jalutuskäigule või kohvile. Ma olen loobunud suitsetamisest ja tarbin alkoholi harva. Kui sa oled selle jutu läbi lugenud ja tahaksid enda ellu muutust, uut algust.. Otsid uut seiklust ja igatsed romantikat, siis kui sa oled valmis ennast avama, kirjuta mulle ja tutvume. Küsi minult.. seda mida sa tegelikult teada tahaksid ja ma vastan sulle ausalt. Luban olla diskreetne ja palun seda ka sinult. Kirjuta mulle mis sulle meeldib ja mis sulle ei meeldi, tahan teada mis toimub sinu südames ja hinges, tahan teada sinu hobidest ja igapäeva elust, lihtsam on vist õelda et ma tahan sinust kõike teada, kirjuta mulle, äkki oled just sina see keda ma otsin. Ole hoitud ja hoia teisi. Taavi. Ps. Vastan igale kirjale.
E-mail: taavi1122@mail.com
Telefon: 5378 5395
Kuulutus on jäetud:
14:08 09.05.2022

Nimi: Mees
Vanus: 59
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Võib olla loeb seda mõni tore 40 a. ümber naine, kes soovib luua pere ja saada last keskealise mehega, kel selline soov. Kui jah, siis suhtleks ja vaataks, kas sobime, sest kaotada ei ole meil midagi.
E-mail: nõmmekass@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
22:47 08.05.2022

Nimi: saladus
Vanus: 20
Elukoht: tallinn
Kirjeldus: kaks meessoost sõpra otsivad naissoost kaaslasi helista ja sa ei kahetse
E-mail: vinter68686@gmail.com
Telefon: 58984346
Kuulutus on jäetud:
20:52 08.05.2022

Nimi: Mix Trix
Vanus: 47
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Tere. Tutvun ja otsin naissponsorid. Vanus, välimus ja rahvus ei oma tähtsust. Kirjutage mulle julgelt eesti või vene keeles. Püüan teie fantaasia ellu Kuion soov siis ma võin ka kinni seotuna olla ja naiste pesus ja naiste riietus olla. Ja kui on soov siis võib ka midagi muud ära proovida ! Ootan huviga teie kirja koos teie fotoga ja teie fantaasiaga ! Mu email : mixtrix221@gmail.com Teema :: kas tutvus või sponsorlus.
E-mail: mixtrix221@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
17:43 05.05.2022

Nimi: Peter
Vanus: 45
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tutvun naisega ), kes oleks vabameelne(keel,näpud,dick) ja "päris"...ja ajaveetmine oleks mõnus mõlemile.
E-mail: petluqtal@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
17:41 02.05.2022

Nimi: Aimar
Vanus: 48
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Soovin tutvuda naisega kes soovib rutiinset intiimelu suurt kasvu ja suure riistaga mehelt ja naudib rahuliku pikalt kestvat seksi ning orgasmi saades tuppe ka seemendavat spermat :-)
E-mail: aimarpriks@online.ee

Kuulutus on jäetud:
10:21 01.05.2022

Nimi: kergeollaeba
Vanus: 39
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: See kuulutus on kuni 40 a naisele, kes tahaks lapsi ja osakoormusega kooselu, sest täiskoormusega kooselu millegipärast ei sobi. Osakoormusega selles mõttes, et lapsel võiks isa siiski olemas olla, pelgalt pühapäevaisaks ei soovi hakata. Isal on ka teine perekond ning vaja seega pool ajast neid lapsi kasvatada. Suitsetajat naist ei tahaks. Naine võib olla volüümikam, võib olla meestes kibestunud, pole hullu. :) Lastega toimetuleku ja arendamise kogemusi on mehel piisavalt, mitmeid (tänapäeva) karisid oskan vältida. Tegu pole kuulutusega elatisest rikastujatele, vaid võimalusega realiseerida lapsesoovid, kui mehega kooselu 24/7 oleks kurnav ja samas ei taha last isast ilma jätta. Kõigepealt võiks alustada vast lõunasöögist, sellega pole ju midagi kaotada. Mehel endal töö ja haridus olemas, silmaringi, arutlusvõimet ja kultuurihuvisid ka piisavalt. Kuulutus kindlasti kunagi aegub sobival hetkel, aga selline iseäralik "tehing" ei ole igaühele (mistõttu ilmselt vastatakse harva) ja seega võib kirjutada ikka.
E-mail: kergeollaebanormaalne@hot.ee

Kuulutus on jäetud:
15:19 25.04.2022

Nimi: Mees Lõuna - Eestist
Vanus: 55
Elukoht: Tartumaa
Kirjeldus: Tere, otsin siis minagi siit seltsilist, ütlen kohe ära et ( EI SPONSONEERI ), selliseid terve Eesti täis, kõik ainult raha pärast väljas, ja kuna olen atuke teisugune mees siis ei otsi perfektseid naisi, sest neid pole minujaoks olemas, ja kindlasti on olemas naisi kellel on mure et rinnad väikesed mitte suuremad kui ( A ) korv ja tutt liiga suur, ja just selline naine on minule üks super hea, kuna olen ise väga rahumeelne, siis ei meeldi mulle virisejad ja vinguvad olevused, endaga saan kenasti hakkama ei tarbi ise ültse alkoholi, aga olen suitsetaja, nii et ootatud on siis sms-id pisikeste rindadega naistelt, ütleme et ülemine vanuse piir oleks kuni 53, ole pikk või lühike aga mitte väga paks, kui oled isegi alkohoolik siis tea et see mind ei häiri, nii et ootan siis sõnumeid
Telefon: 5838 5233
Kuulutus on jäetud:
18:23 24.04.2022

Nimi: kergeollaeba
Vanus: 39
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: See kuulutus on kuni 40 a naisele, kes tahaks lapsi ja osakoormusega kooselu, sest täiskoormusega kooselu millegipärast ei sobi. Osakoormusega selles mõttes, et lapsel võiks isa siiski olemas olla, pelgalt pühapäevaisaks ei soovi hakata. Isal on ka "esimene" perekond ning vaja seega pool ajast "esimesi" lapsi kasvatada. Suitsetajat naist ei tahaks. Naine võib olla volüümikam, võib olla meestes kibestunud, pole hullu. :) Lastega toimetuleku ja arendamise kogemusi on mehel piisavalt. Tegu pole kuulutusega elatisest rikastujatele, vaid võimalusega realiseerida lapsesoovid, kui mehega kooselu 24/7 oleks kurnav ja samas ei taha last isast ilma jätta. Kõigepealt võiks alustada vast lõunasöögist, sellega pole ju midagi kaotada. Mehel endal töö ja haridus olemas, silmaringi, arutlusvõimet ja kultuurihuvisid ka piisavalt. Kuulutus kindlasti kunagi aegub sobival hetkel, aga selline iseäralik "tehing" ei ole igaühele (mistõttu ilmselt vastatakse harva) ja seega võib kirjutada ikka.
E-mail: kergeollaebanormaalne@hot.ee

Kuulutus on jäetud:
09:50 23.04.2022

Nimi: Denka37
Vanus: 37
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Tere sooviks tutvuda naisega püsisuhteesmärgil vanuses 30-45. Vahemaa ei mängirolli kui tunned huvi ole hea ja kirjuta jään ootama. Kirjutada võib siia kui pakub huvi genaadi34@gmail.com
E-mail: Genaadi34@gmail.com
Telefon: 58166946
Kuulutus on jäetud:
18:52 22.04.2022

Nimi: Ottokar
Vanus: 30
Elukoht: Narva
Kirjeldus: Sooviks tutvuda toreda naisterahvaga Narvas, kellega koos aega veeta ning enamgi veel
E-mail: Dammnix@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
22:04 21.04.2022

Nimi: elmar
Vanus: 66
Elukoht: harjumaa kose vald
Kirjeldus: otsin enda kõrvale vanemat naist 67-74a.mul on maja,elan üksi.asun tallinnast 44km.tartu poole.kellel meeldib maal elada,võtku ühendust.
E-mail: elmarn@online.ee

Kuulutus on jäetud:
19:27 21.04.2022

Nimi: Daniel
Vanus: 34
Elukoht: Helsingis tallinnas parnus
Kirjeldus: Soomes töötav 34 aastane mees Kes Saab iseendaga hästi hakkama .otsib suveks kaaslast .kedagi Kes ka tunneb puudust väiksest seiklusest ,,, Läheks koos festivalidele peole tunnels kodumaad ning seksiks igalpool..tore oleks kui omaksid autot ... Ok jään meili ootama .. NB SPONSORIKS EI HAKKA!!!!! Päikest🤗🤗
E-mail: mistertwister527@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
17:06 20.04.2022

Nimi: Mees
Vanus: 50
Elukoht: Kagu-eesti
Kirjeldus: Tere! Vaba, korralik ja lihtne mees otsib samaväärset 40-50a. kaaslast püsisuhte eesmärgil.
Telefon: 56509091
Kuulutus on jäetud:
16:16 20.04.2022

Nimi: Üllar King
Vanus: 42
Elukoht: Lihula
Kirjeldus: Üllar Kingi suurim südame igatsus ja suurim puudus on see igatsen oma ellu üht kindlad naistkaasad. Kirjastuse autor: Lugupidamisega Üllar King. Üksik vaba vallaline maamees truumees 42a. (Nüüd on paar aastat hiljem möödas ja olen 42 aastane üksik vaba vallaline maamees). Lisaküsimustele palun teid kõiki, jagage seda lisainfot! Üllar Kingi siiras südame suurim igatsus on vaid üks põhjuseid otsin oma ellu siiski üht kindlama armsamad kallimad truud südant soendavad hoolivad naist elukaaslast vanuses alatest 25 kuni isegi 46 aastane on igati okei. Telefoni numbri: +372 58 208 089 Mehed, teile üleskutse on naistele suhete algusesse taseme, ja siis rohkem kui algajad. Truumess tutvub facebooki vahendusel, ausama truu südamlikku tuleva armastava kallima naisega, tõsises ausama korralikku puhta püsisuhte eesmärgil. Vanus jääb küsimärgi alla? Armastage oma abikaasat naist, või vabaabielus elukaaslast naist. Ja oma lapsi ja peresid. Sõnastik kogumiku koostaja luuletuste read minu poolne osa teile kõigile. MEIE AU ON TRUUDUS ISAMAALE!" TUNDMATU - NAISTELE!" Ma lille sideme võtaks — sind köidaks sellega, sind köidaks sellega ühte, oh õnnetu Eestimaa naisele või õnneliku Eestimaa naisele! Ma taeva sinna võtaks, võtaks päikese särava, sulle tooks helidega, päevadele leevendust. Tuuli kaasa soojad ja külmad kaasa võtaks hesd, võtaks koidu — tiivad ja võtaks Koidutähe meelega särada ja näidata valgus teed. Sind köidaks sellegagi mis mul on veel alles ja olemas Ümber kinni võtaks ja sind kallistan ja ning suudlen su pehmeid huuli ja ütleksin: "Kallis naine sind ikkagi mõnda palavalt armastusega! Ja armastuse ma võtaks, võtaks truuduse, aususe ka, ja köidaks sellega ühte sind, kallis kodumaa õnneliku või õnnetu naisele! Ja vere sideme võtaks, võtaks õige mehe südame ma — ja köidaks sellega ühte sind, õnnetu Eestimaa! Naisele või õnneliku Eestimaa naisele!" Lugupidamisega Üllar King. Vabakutseline kirjanik Lihulas asukohaga. Mehed üleskutse teile, armastage oma naist ja pere lapsi, või kellel veel pole peres sündinud lapsi, siis ikkagi armastage oma südamega hingega, oma naist. Sõnadega tegudega ja pühendamisega lahke siirama südamliku armastusega! Vii mind kaasa sulge mind enda südamekambrisse nii, et keegi mind ei näeks nii, et keegi mind eales puutuda ei saaks Seal oleks mul hea, soe ja turvaline olla kogu maailma kurjuse eest kaitstuna istuksin ma seal Sinu soojas südames. ......Miks sa - need pilved tõid hulk haavu hinge lõid mis uus on siht su silme ees käib sees - kui filmi lõik üks stseen - ja kibe hõik saand uhkest kujust langend mees ja langenud naine...... Sa tuled kui tuul Mu eest läbi käid, Su nimi mu suul Veidi õnnelik näin Sind nähes ma tunnen, kuis miski väreleb mu sees, ja kui vaatad mu poole, ma lausa sulan su ees kuid see õnn kestab vähe, sest jälle sa kaod, minust eemale lähed, nüüd pean sulgema laud! Tõesti kummaline , missuguseid kõveraid teid me sageli valime, et mitte näidata, mida me tunneme!"... Igal naise ja mehe vahel on juhtumid pärast jagu nagu kirjud koeri Elutõde ja elukogemuste tarkusest. Ole ilus. Me soovime olla ilusad, kuna kõik seda ootavad. Ole lihtsalt ilus. Kuid milles on ilu? Kas kõike saab hinnata ilu põhjal? Kui oled ilus, siis kas kõik muu on teisejärgulune? Kas ilus ei või olla kuri? Või solvunud? Vihane ja pettunud? Kas ilus inimene võib mõnikord rumaluste peale jalgu trampida, sest ta lihtsalt ei suuda sellega leppida? Kas ilus inimene võib olla vahel sorakas? Elu ei seisne ilus. Selles klassikalises ilus, mis sulle vastu vaatab. Esmakordselt kohtudes on see jah esmamulje. Kuid ilus inimene... On hingelt ilus. Kuid nii ju ongi. Ilu on isikupära, mitte kaalult vastu vaatav number või soengusse sätitud juuksed. See on veidi hullumeelsust ning palju rõõmu. Ilu on täis krutskeid ning hoolivust. Kallistusi ja armastust. Ilu on see, mis tuleb sinu seest Sellest lähtuvalt olenemata sooviksin tutvuda korralikku truunaisega, ainult austuse ja puhta armastusega õnnelikkuna tunda, leida või oodata seda, üht ainsat õiget Truud ustavad armastatavad tulevast elukaaslast naist kallimad. Lugupidamisega: "Vabakutseline ajakirjanik Üllar King. Telefoni number: +372 58 208 089. Allpool kirjarea pildid juba ammuses ajast tehtud. --------------------- ------------------------------ --------- Üllar King on jätkuvalt naise otsingul kuigi kurb masendav see pole ma veel kedagi leitud armastust. Kuupäev 15.06.2017 aastal Harjumaal Laitse kandis Kibuna külas tehtud mu valminud luulekogu. Igale ühele on tegelikult, kuskil keegi olemas. Mehele ja naisele, on need sõnad loodud, varem või hiljem. Seda aega ei oska ette oodata kui see aeg kätte jõuab õigemini suhete aeg, mehe ja naise vaheölisest suhte keskpunkt. Siis esimesed sõnad laused sünnivad esmaselt samalpäeva vältel või veidi hiljem? Minu voodi üles ja alla kiigub ja hinga,mine muutub raskemaks sa mu tulevane naine surud mulle ligi et voolama hakkab higi ja meie armastuses kokkusulame, sa armas naine tõmbad mulle palavalt kirglikult ligi et voolama hakkab higi ja meie mõlema armastuses ühte sulame sest armstuses juhtub mõndagi iluad! Pisarad silmis Kord kui nägin Sind, Meelde mulle jäid, need esimesed kohtingud, kuid see ei olnud veel armastus see oli üks hetk ja kaduv tuulelipp. Tean see arg on arguse põhjendatud salatähendus, kui seda õigemini kohelda sünnib õige armastusetunnel, siis ta las tuleb tullagi, näe siis kui see on soe süda kutsub tule sa mu juurde. Mil ma armun! Sinusse nagu armunud Eestimaa Sinimustvalge lipuna nagu Eestimaa laulev pääsukese armunute lauludest ja kuldsest sõnadest sellest piisab küllalt näe ma armastan siiski kui sa ei tunne mind või sa ei tunne mind! Eluteedel käime rajatud teed, kuhu see viib kuhu see läheb kuhu see kokkuviimised sõuavad mis suunta tee sõidab? kes seda juhib kas iga inimene ise? Sinusse ja elan, Elu lõppuni Sinuga, Tahan et sa teaksid, Kui väga ma Sind, Armastan ja jäängi! Sinu kõrvale isegi kui mul on raske ja isegi kui mul on hea kerge olla! Sind igavesti armastama! Isegi kui sa enam ei tule tagasi, siiski armastan sind, õnnelik või õnnetu tundmatu naine sa. Samamoodi kuulub selle tsitaat kui naine ütleb oma mehe kohta oleksi kõik armastus seegi õige, nagu mees ütleb oma armastanule naisele igatsen sind taga isegi kui ma unes sind näen suvises vaikses järves, meenutadest lähed ja tuled! Oled mulle kõige kallim, See õige oled Sina, Palun tule minuga, Kordki välja sööma! Tänaseks ja homseks, kuutsumus on eriline kui Jumal, selle ise kokku liidab mehe ja naise ühte kuuluvusele, siis kuutsu kohvi ja sooja magusad teed jooma! Sinu järel igatsen, Et ära läksid Sa, Palun naase tagasi! kui mind vajad Kui sa mind vajad, siis mõtetes palu, salaja saabun ja võtan su valu. Salaja sosinal sumedaks muudan koleda öö, kui seda vaid suudan. Kui oled õnnetu, otsi mind üles, teen sulle pai ja istun su süles. Hellitan hetki mis sinuni viivad kevadetuule ja annavad tiivad. Kui sa mind ootad, siis kindlasti tulen kuupaisteks sulan ja silmad sul sulen. Vaikuse värvides hommikuhallis, muutub hommikuvalguseks hõõgun kui sädemed sulatulised söed su poes, lubadus kannan koos sinuga seda valukest, nagu poleks enam valu sinu ümber nagu minu ümbergi pole seda musta valu. Ei sa nuta enam iial Ma luban, et ma ei nuta enam iial. Ei nuta, kui sa lõpuks kurvalt lähed. Ma luban, et ma ei nuta siis ka, kui ükski kõrv ei kuule, enam halba sõnu kavatsust. Ükski silm ei näe, ei näe su ümber halbu kohutavaid asju. Ma luban, et ma ei nuta enam iial, seda lubadust peaksid iga õige armastatav naine lubama oma mehele seda sõna lubadust, ning samuti mehed, peaksid seda lubadusest lubama oma kallimale naisaele armastusega ja truudusega pühendama ühendama õigeid tähendusi. Ja et ma rõõmsalt naerdes mõtlen sulle vaid. Ja kui ma vahest enam teisiti ei suuda, siis salaja ma välja mõtlen pisaraid. Millest seda pisara teemad on kui väljamõeldud pisarad pole üldsegi õige suhtumine vastastikule. õnnetu armastus, pisar, nutt, lubadus, see koidab ühel hetkel rohkem armastanuna kogeda kui varesemad ajad mis olid nagu tormine valulik karm tuulehoog, mis kinnisilmi leida armastust kuid hoopis leidsin õnnetuseaukude armastuse asemel viletsusearmastuse. Laenatu d õnn ja laenatud armastus, ei ole õige siiras puhas armastus ega ei ole õige puhas siiras õnnelik õnn või armastuse alustalad. LUULETUSTE MERELEINEID SA MEIDGI KAASA VIISID, 'Lained su kaasa viisid ja su kuldsed sõnad ja teod" Lained su kaasa viisid... Rannal ma istun, näen laeva kauguses, seal oled sina, teel minust eemale, seda laeva ma peatada tahaksin veel kuid on juba hilja, lained viisid su kaugele... Loodan ma siiski, et tagasi tuled, mu hüüde peale, loodan, et kuuled. Igatsus minust nüüd võimust saab, ei tea küll, mis tegema peaks... See veel mu mõttes ringi käib veel häirekell, siis kas tulevad tormid ja muravad maha? Või tulevad vaiksed ilmad mis püsivad meie kõikide usku ja lootust atrmastust südame põuasesl põuel soojassüdame toas võiksin rohkem kirjutada, kuid seda ma ei taha enam kirjutada, parem oleksime esmaselt koos siis räägin rohkem kui sulepaega kirjutamine! Lugupidamisega Vaba üksik maamees vallaline pea kakskümned aastat järjest jubaselt olnud. Kuigi mu südames ja mu hinges on igatsus sooviksin üht korralikku truud armsamad kallimad tulevast elukaaslast naist, kellega oleks ideaalselt võimalik tutvuda ausama tõsisesuhte eesmärgis. seest otsin või soovin mu ellu tuleks 1 korralik ustav usaldusväärne kallim armastatav kena ilusaam naine kellega alustada õiget suhet ja südamlikku sooja armastust ja tulevast pereelule mõelda. Naisterahvaste vanus on, alatest 26. Kuni 46. Eluaastat. 06/07/2018. J uulikuu. Jutlustaja: Ja ülejäänud järgmistele päevadele. Koostab igapäevaselt - Luuletuste ridades ja elu tähenduses. Vabakutseline kirjanik ja Vabakutseline maalikunstnik Lugupidamisega Üllar King. Tähtis jutlused. Luuletuste kogumikud on elus Kristlikud sõnadest saatud Jumala, tarkuse tõotuse luuletuste read, need sünnivad kuldsed sõnad: "Jutlus" Luule siis sa kuuled soojad ja külmad tuuled, ava silmad siis ärkavad südame luuletuste salmid... Romaanide luulesõnade vaatevinklite, "Autor Üllar King" Sisuliselt teen korduv koosneb luule selles lähtuvalt luuletuste reaalselt sõnade tähendused põhiliselt teemad. Mis on õnn? Mis on õnnelik? Õnn ja õnnelik on üksnes ikkagi tabamatu ime, millel õige mitu nime tähendus... Õnn ja õnnelik on oma leidja nägu, kellel ööbik, ja kellel päevik? Kellel kägu kellel pääsuke. //On ka selline tõsine teemaks, mis tähendab mis tähendussõnas on üleüldiselt laenatud õnn ja laenatud armastus, seega tähendab tähelepanelik olla, eelkõige - eelise suhtes kui olgu Naine või olgu Mees. Siiski mina kirjeldan puust ja punaseks selgeks ette tehtud mis tähendab Laenatud õnn ja laenatud armastus. On vaid üksnes salakavalik petlik meelitatav lõksu küüsi langemine, sest laenatud õnn ja laenatud armastus on, võltsitud õnn ja võltsitud armastus ehkki lõplikult silmakirjalik pahatahtlik libaõnn ja libaarmastus! On loomulikult ausamad õnn või südamlikiuses soe siiras hingelik armastus ja kindel usaldusväärne truudus ja mehe naise vahel jääks terveks maises elus ühte kuuluvuseks! Õnne ja õnnelikku ihkab iga inimese südames ja hinges, inimsüda, aga raske leida seda õnne ja õnnelikku elukaaslast. Kas ta asub toas või õues, või on peidus sinu südamepõues. Kellel see selgub kas mees leiab õige naise, või teine pool. Naine leiab õige mehe, sellest olenevalt ja lähtuvalt suhted kas ülespoole või allapoole? Mõni inimene on vaene ja mõni inimene on hõbedane ja kuldne, rikkas päevad murepikad need kaovad ära Vaese päevad ootusepikad. Õnn ja õnnelik on tabamuse või tabamatuse valikute vahel ikkagi eelne võnkuv otsingute vahel ahel. Õnne tabada ei suuda, inimsoov ei seda muuda, et üht äkki tuleviku rada välja ehitada, üldse õnnetus ei tabaks kuid siiski on ilmselgelt ikkagi nõnda elus niimoodi rabab jalust alt ära? Õnn ja õnnelik armastus, kuid igas hinges ja igas südames peidus. Seal, kus lootus, rahu leidub. Kellest saatjaks ülim Tõde, siis on õnngi see tuttav või sõber või võõras, siis oota ja loota, kas on õige paariline mees naisele ja naine mehele, siis selguvad edasi. Suhte staatuse. "Jah" olgu jah ja "Ei" olgu ei. Sarnane lugu lähtuvalt ka otse loomulikult, õnn ja õnnelik ja armastuse leidja. Seda nimetatakse õigemini, elukaaslase leid või leidmiseks teed või viitad juhivad niikaua kui õiged vallalised kohtuvad esmalt esimest korda või hoopis muust erineva lähtuva valdkonnas? Mees naisele, ja naine mehele. (Ega minagi ise Üllar King, olen täiesti vaba ja vallaline keskealine mees, kuid puudu on vaid 1 kindel armastatav kalleim elukaaslane naine). Asukoht Lihula. Kirjaniku ja Vabakutselise mehe. Minu voodi üles ja alla kiigub ja hinga,mine muutub raskemaks sa mu tulevane naine surud mulle ligi et voolama hakkab higi ja meie armastuses kokkusulame, sa armas naine tõmbad mulle palavalt kirglikult ligi et voolama hakkab higi ja meie mõlema armastuses ühte sulame sest armstuses juhtub mõndagi ilusad. Telefoninumber: +372 58 208 089
E-mail: king1980@hot.ee
Telefon: 58800557
Kuulutus on jäetud:
18:45 19.04.2022

Nimi: Kalev
Vanus: 34
Elukoht: Rakvere
Kirjeldus: 34 a. mees tutvub püsisuhte eesmärgil mittesuitsetava Rakveres elava naisega. E-post: Kalev1989@mail.ee
E-mail: Kalev1989@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
07:45 19.04.2022

Nimi: G….
Vanus: 35
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere, soov leida üks aus,hooliv ja südamlik meesterahvas kõrvale,kes oleks kõiges ka alati olemas ja igati abivalmis. Kui sa eelpooö soovitule ei vasta,siis palun ära kirjutamisega oma aega raiska. Esimeses kirjas võiksid kas jätta messengeri või oma telefoni numbri. Pole kül väga netis tuttvuja,aga teen korra proovi,ehk leidub mu soovitile keegi,meesterahva vanus võiks olla vähemalt 37.aastat.
E-mail: goldenlady1984@hot.ee

Kuulutus on jäetud:
00:40 19.04.2022

Nimi: Señor Max
Vanus: 70
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere Armas!! Sina 50+ neiu, tere tulemast 1-2 korda nädalas mulle külla, et me ei peaks alati üksi olema, vaid saame elu nautida. Ära ole väga pikk, sest ma pole ka. Olen alla seitsmekümne aastane pensionär Tallinnast.
E-mail: olenmax@online.ee

Kuulutus on jäetud:
10:14 18.04.2022


- Järgmised 50 >

Kuulutuse lisamine

Kuulutuse lisamine: saada SMS numbrle 13017, SMS-i sisuks kirjuta: SUHE SMS sinu kuulutus. (Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).

SMS kuulutused
BarNew in TALLINN 100€ - 30 MIN , 200€ - 1h . I have arrived in your city to take you to the heights of pleasure. Best relaxing massage, erotic massage and full sex services. I am waiting for your message on whats app or Viber or call me for details
BarKohtuks normaalse Valgamaa naisega, ise 35a vallaline noormees.53898930
BarNoorhärra tutvub kuni 40a korraliku, saleda, vallalise, seksika naisega, kel kaaslane ja suhe leidmata. Naine ei pea elama tallinnas. Naine kellega koos ühised lapsed saada. 53333969WhatsApp.
Barolen tavaline lihtne 45a mees vaba vabameelne tutvun neiude-naistega sexi em-l v mingi sellise vaba vabameelse suhte v sexsuhte em-l 53247293
BarNoorhärra tutvub kuni 20a. korraliku, saleda neiuga, kel kaaslane ja suhe veel leidmata. Ei pea elama Tallinnas. Ootan Sinu Sms-i. 56077193
BarLahke sponsor, kes otsib toetamiseks üksikema, vastutasuks 2 või 3 kohtumise eest kuus. Kaaslast partneriks ma endale ei otsi (kuna mul on juba üks ilma seksita suhe), kuid mulle meeldib tugevate sõprussuhete loomine, nii et peate olema valmis minuga lisaks ka regulaarselt suhtlema. Peate olema vallaline, lahke, väiksema kehaehitusega naisterahvas, samuti aus ja paindlik ning omama kohta, kus saaksime segamatult kohtuda, või peate saama mind külastada, kui ma Tallinnas olen. Teil on vaja ka heal tasemel inglise keelt, kuna minu eesti keel on väga kehva! Ma olen sinuga lahke, aus ja helde.
Bar34.a pealinna noormees tutvub neiuga. Sms 56787838
BarNaine (43): otsin huvitavat, usaldusväärset, kombekat ja ustavat mees (<45) püsisuhteks. Asun Ida-Eestis.
BarOtsin kedagi kellega saaks midagi püsivat luua. Ise 31a vana ja pesitsen Pärnus. Naine/neiu võiks olla vanuses 25-35 . Peaks ka välja kannatama musta huumorit. Helista või kirjuta 58811301. Priit
Bar46a Martin Pärnust Tutvun üksiku naisterahvaga kellele meeldib mõnusalt aega veeta. metsamartin06@cmail.com telefonil 58-239-239

Random image