kindel suhe
sex laupäev, 24. oktoober 2020 20:40
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminen

Mees tutvub naisega

Nimi: Arlen
Vanus: 31
Elukoht: Viljandi
Kirjeldus: Oled kõhnema poolsem neiu ja soovid sponsorlust täna. Võta ühendust :)
E-mail: Arlenelepik@online.ee

Kuulutus on jäetud:
23:13 23.10.2020

Nimi: Andres
Vanus: 50
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Igati normaalne mees tutvub naisega, kellega mõned korrad kuus aega veeta.
E-mail: Panorama@online.ee

Kuulutus on jäetud:
23:38 22.10.2020

Nimi: Allan
Vanus: 57
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere! Vaba härra kutsub meeldiva naise kaaslaseks Türgi puhkusereisile.See üks vähestest kohtadest kuhu hetkel saab ,seal soe-päike ja meri.Reis algab 09.11.20.-nädal aega.Minu poolt ülalpidamine .Huvi korral kirjuta-saame kokku ja tutvume-räägime.
E-mail: allanjanis077@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
10:36 22.10.2020

Nimi: kris
Vanus: 27
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Ära anda 27 aastane, okei välimusega, vähe perverse mõtlemisega ning armas totu. Võta ühendust, meil saab olema lõbus. Hullemal juhul oleme võõrad ning ei tunne üksteist
E-mail: totu93@online.ee
Telefon: küsi
Kuulutus on jäetud:
13:55 20.10.2020

Nimi: Olemas
Vanus: 33
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Hei vallalised kaunid naised vanuses 28-34.Otsin enda kõrvale kenat/kaunist naist kes armastab lapsi,kuna endal on nad olemas ja pole ka takistuseks kui teil ka laps/lapsed.Olen 33 aastane noormees kes ei taha enam üksi olla ,tahaks kedagi kelle kõrval saab hommikuti ärgata ja õhtuti magama minna :) Otsustasin katsuda siis vähe neti õnne:) Kui arvad ,et oled see õige mulle kirjutama siis anna tuld :) Kui julged saada ka pilt ja väike enesetutvustus :P
E-mail: salokangas@hot.ee
Telefon: Küsi
Kuulutus on jäetud:
12:47 18.10.2020

Nimi: Peter
Vanus: 49
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Parimas keskeas, vaba ja vallaline, väga positiivse ellusuhtumisega meeskodanik otsib naisolevust, kõik variandid sobivad s.t suhtlusvormid, vanus võiks olla 24-45, kuna ise olen 177 pikk ja kehakaalu pigem vähem, siis naisterahva kehakaal võiks olla -53
E-mail: peter.kukka@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
17:47 17.10.2020

Nimi: Mees
Vanus: 48
Elukoht: Kagu-Eesti
Kirjeldus: Vaba mees tutvub vaba ja korraliku 38-48a. romantilise naisega tõsise suhte eesmärgil. Seiklejatel mitte tülitada!
Telefon: 56509091
Kuulutus on jäetud:
11:03 17.10.2020

Nimi: Nuki
Vanus: 33
Elukoht: Pärnu
Kirjeldus: Tere! Tutvuks saleda, kena neiuga püsisuhte eesmärgil, neiu võiks minust lühem olla ja Vanuseks 18-33a Ise olen 168 pikk , sõbralik, hooliv, truu ja armastav mees kellel on hobid ja tegevused.
E-mail: hergojuursalu@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
21:09 15.10.2020

Nimi: Andrei
Vanus: 41
Elukoht: Kagu-Eesti
Kirjeldus: Sooviks tutvuda 30-40-ne aastase naisega kagu- eestist, kellega luua uus ja normaalne suhe. Ei meeldi naised, kellele meeldib pidevalt pidutseda ja tarbida alkoholi. Ise ma alkoholi ei tarbi (karsklane), kakjuks suitsetan. Ei soovi ka laiska naist, kes ei viitsi tube koristada ning nõusid pesta. Puhtuse suhtes olen nõudlik. Lapsed pole takistuseks kuna endal ka 3 last, kes vahel minu ja siis eksi juures elavad. Olen 175cm pikk, töökas (käin tööl) ja musikaalne, mängin süntesaatorit ning suure huumorimeelega. Ei soovi olla kellegi sponsor. Soovin tavalist ja korralikku naist, kes hindaks pereväärdusi.
E-mail: Andreibogdanov148@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
20:57 15.10.2020

Nimi: Ilmar
Vanus: 43
Elukoht: kesk-eesti
Kirjeldus: Olen ilma oma ettevõtte ja bmw-ta maamees, kes soovib enda kõrvale naist, kes ei suitseta ning on enam-vähem normaalkaalus. Ei sobi need, kelle elustiiliks on lõputud peod ja klubid. jään ootama toredat tutvust.
E-mail: rooilmar8@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
21:29 14.10.2020

Nimi: Tare
Vanus: 34
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Soovin tutvuda naisega tartust kuni 45a et koos sügisõhtud huvitavamaks teha ise olen sportlik tumeda peaga vastupidav noormees kirjuta kui oled vabameelne ja soovid rikastada enda elu uute kogemustega
E-mail: Tare12345@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
17:27 14.10.2020

Nimi: Heini
Vanus: 49
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Soovin tutvda 25-46 aastase naisterahvaga, eesmärgiks leida kindel suhe, nii nagu ka selle lehekülje pealkiri ütleb, aga mis välja tuleb eks elu näitab. Kuna Covid 19 lõi praktiliselt kõik plaanid sassi, siis tuleb kasutada e-teenuseid. Olen kekmine eesti mees, kasvult, vanuselt. Mõtlemise, analüüsi ja lugemuse poolest, senise elukogemuse poolest üle eesti keskmise. Kaaslane, keda loodan leida, võiks olla väiksemat kasvu, sest ma sooviks olla mees ehk järgiks klassikalist mudelit võib-olla olen vanamoeline, aga selline on munu arusaam ja soov. Muud näitajad ei peaks olema takistuseks.
E-mail: henrichr.roos@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
16:36 11.10.2020

Nimi: Arlen
Vanus: 31
Elukoht: Viljandi
Kirjeldus: Jube isu on... maksan sulle 300€ lähme täna hotelli paariks tunniks. Võiksid olla -70kg :)
E-mail: Arlenelepik@online.ee

Kuulutus on jäetud:
23:51 10.10.2020

Nimi: Peter
Vanus: 49
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Keskealine vaba ja vallaline täiesti noremaalne mees otsib kaaslast,partnerit, jne... Juba täna ootaks 24-42 (numbrid ei ole kivist) vanust saunakaaslast. Kõike võib soovida.
E-mail: peter.kukka@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
17:11 10.10.2020

Nimi: Andrei
Vanus: 41
Elukoht: Võru
Kirjeldus: Tutvuks ühe 25-40-ne aastase üksiku naisega kagu - eestist, kellega luua kindel ja püsiv suhe. Olen töökas, musikaalne ja karsklane (ei tarbi alkoholi ültse). Miinuseks, suitsetan. Olen äsja lahutatud ja mul on 3 last kes enamuse ajast on ema juures. Oman ka autot. Naised, kellele meeldib klubis, pubis käia ja elu lihtsalt põletada, unustage see kuulutus ja kerige edasi.
E-mail: Andreibogdanov148@gmail.com
Telefon: 56911977
Kuulutus on jäetud:
23:12 07.10.2020

Nimi: Hakkaja
Vanus: 55
Elukoht: Pärnu
Kirjeldus: Hakkaja, tegutsen kogu ärkvelaja, sportlik- eluaeg trenni teinud, 181 cm pikk, täiskarsklane, sale, vallaline, näen välja nagu 30netes, oman autot, linnakorterit ja maamaja, topeltkodakondsust. Ootan kirja 30ndates 40ndates sportlikult naiselt.
E-mail: viimnevalss@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
00:03 02.10.2020

Nimi: Taavi
Vanus: 26
Elukoht: Kuressaare
Kirjeldus: Otsin kedagi kes oleks heasüdamlik, hooliv, positiivne ja veidi veider. Tahan kedagi kellest hoolida, kedagi keda tugevasti kallistada, silitada, limpsida, musitada ja kedagi kellele helistada lihtsalt sellepärast et kuulda tema häält. Tahan jalutada sinuga õhtuti pargis, tahan hoida sind enda kätevahel ja kirglikult suudelda. Tahan sind katsuda, tahan sind enda vastu tömmata ja tugevasti kallistada, tahan sind hoida ja mitte kunagi enam lahti lasta, tahan sind.. , keegi kes sa vaataksid mind ja tunneksid liblikaid enda kõhus. Tahan mõelda sinust enne magama minekut ja tahan näha sinu naeratust esimese asjana hommikul. Tahan tunda sinu kuuma keha enda vastus. Tahan sind rahuldada enda lopsakate huulte, pikkade näppudega ja keelega, niikaua... kuniks sa orgasmist kokku varised ja sinu kuum ja higine keha värisema hakkab.. Tahan lõpetada alles siis kui on juba hommik ja esimesed päikesekiired silitavad sinu keha ja hinge. tahan panna enda kätt sinu kaelale ja sulle silma vaadates õelda need kõige olulisemad sõnad.. Ma Armastan Sind. Ma ei hooli sellest et sa oled suhtes, mind ei huvita kui suur on sinu tagumik või kui suured on sinu rinnad, samuti ei oma tähtsust sinu juuksevärv ega vanus. Niikaua kui sa oled röömsameelne, hooliv, romantiline, aktiivne, abivalmis, ja avatud südamega, siis sa juba meeldid mulle. Ma olen 26 aastane, pikk, sale, aus, viisakas ja abivalmis. Tegelen palju heategevusega, meeldib tantsida ja dušši all enda ette laulda. Meeldib seigelda looduses, teha lõket ja unustada ennast leekidesse vaadates. Naudin head seltskonda küünlavalgel, naudin seda kui ma saan sind kuulata,.. siis kui sa räägid otse enda südamest. Mulle meeldiks näha naeratust sinu näol peale seda kui ma ulatan sulle lille ja kutsun sind jalutuskäigule või kohvile. Ma olen loobunud suitsetamisest ja tarbin alkoholi harva. Kui sa oled selle jutu läbi lugenud ja tahaksid enda ellu muutust,.. uut algust,.. Otsid uut seiklust ja igatsed romantikat,.. siis kui sa oled valmis ennast avama, kirjuta mulle ja tutvume. Küsi minult.. seda mida sa tegelikult teada tahaksid ja ma vastan sulle ausalt. Luban olla diskreetne ja palun seda ka sinult. Kirjuta mulle mis sulle meeldib ja mis sulle ei meeldi, tahan teada mis toimub sinu südames ja hinges, tahan teada sinu hobidest ja igapäeva elust, lihtsam on vist õelda et ma tahan sinust kõike teada,.. kirjuta mulle, äkki oled just sina see keda ma otsin. Ole hoitud ja hoia teisi. Taavi. Ps. Vastan igale kirjale.
E-mail: Taavi1122@mail.com
Telefon: 5378 5395
Kuulutus on jäetud:
12:24 27.09.2020

Nimi: Mart
Vanus: 36
Elukoht: Tartumaa
Kirjeldus: Soovin leida naist kes ei otsi ainult vallatusi ja üheöö suhteid. Hea oleks leida tõsisema suhtumisega naist. Ise olen pisut suuremat sorti mees. 187cm ja 93kg natuke karvasem kui tänava pildis ollakse harjunud nägema. Oman oma maja, autot ja kindlat töökohta. Suitumees ma pole ja alkoholiga ka ei liialda. Naiselt ootaks head huumorimeelt, ausust, rahulikust, hoolivust, lahkust, töökust, hoida ja armastada oma kodu ning soov elada maal ja olla oma mehele truu kaasa. Seda kõike pakuksin ka mina Sulle! Endal mulle meeldib väga matkata ja seigelda looduses ning tegeleda oma hobiga. Jään Teie kirja ootama, seniks kõike kaunist!
E-mail: sammalhabe84@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
11:08 25.09.2020

Nimi: Raiki
Vanus: 28
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Otsin 21-34 aastat naisterahvast kellega saaks luua sõprussuhteid ja sobivusel ka püsisuhet. Soovitavalt Tartu linnas ja välimuselt ei kritiseeri kedagi, sest ise ei ole ka mingi normaalkaalus mees. Pikkus võiks jääda 1.72 lähedale, aga see ei mängi mingit rolli, kui oled pikem või lühem. Autot ma ei oma ja otsin sõbralikku, hea suhtumise, ausat, toredat naisterahvast. Kui soovid minu kohta rohkem teada, siis helista ja saame kokku, kui soovi on mind üle vaadata, et teaksid milline olen.
Telefon: 53404983
Kuulutus on jäetud:
16:19 24.09.2020

Nimi: tonu
Vanus: 65
Elukoht: pärnu
Kirjeldus: soovin leida naist igas möttes
E-mail: tonu.kakku@gmail.com
Telefon: 58052902
Kuulutus on jäetud:
10:53 24.09.2020

Nimi: Raul
Vanus: 47
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Sooviks tutvuda naisega püsisuhte eesmämärgil.Vanus kuni 42a.Olen 47a mees vaba vallaline.Olen aus ,ei suitseta ja ei joo.Elan üksi.
E-mail: raul.vanikver@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
14:40 20.09.2020

Nimi: alar
Vanus: 29
Elukoht: Lõuna-Eesti
Kirjeldus: Sooviks tutvuda 19-33a toreda neiuga püsisuhte eesmärgil. Olen ise 29a tore, hooliv ja töökas noormees. Vabal ajal kuulan muusikat, teen süüa, käin jalutamas ja kirjutan vahel ka luuletusi. Ei suitseta,alkohooli tarbin minimaalselt. Laps ei ole takistuseks.
E-mail: motusalar@gmail.com
Telefon: 56162905
Kuulutus on jäetud:
10:59 19.09.2020

Nimi: Kalev
Vanus: 55
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Tere naised! Soov on tutvuda kompleksivaba naisega,kes naudib suusexi ja ka muidu rollimänge ja erinevaid ekstreemsemaid sexivariante! Koik sinu fantaasiad on oodatud,kirjuta julgelt,olen sobralik ja muhe vana!Voiksid ka monikord harva olla sinasober veini voi mone muu alkoga.Sinu välised näitajad pole olulised,ole lihtsalt üks äge muti,kes ei tunnista eriti mingeid piire! Tel.nr.53821676.Algul sms,sest alati pole voimalik rääkida,teeme tuulise sügise meeldivaks!
Telefon: 53821676
Kuulutus on jäetud:
09:51 17.09.2020

Nimi: Meelis
Vanus: 57
Elukoht: Valga
Kirjeldus: Valgamaa mees tutvub 25-50.aastase ilusa ja sõbraliku naisega püsisuhte eesmärgil.
Telefon: 5377078
Kuulutus on jäetud:
01:33 16.09.2020

Nimi: Marko
Vanus: 41
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Soov oleks luua sala suhe,vanusele piire ei sea aga võiksid olla minust vanem daam.
E-mail: mehine1@hotmail.com

Kuulutus on jäetud:
12:52 13.09.2020

Nimi: Allan
Vanus: 55
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere! Vaba härra Tallinnast sooviks tutvuda ühe kena naisega kellega luua sobivusel püsisuhe -sponsorlus.Olen igati norm.edukas ja aktiivne.Kirjuta.
E-mail: allanjanis077@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
10:13 11.09.2020

Nimi: Mees
Vanus: 49
Elukoht: Soome. Vantaa
Kirjeldus: Mees, ei joo, ei suitseta, elan üksi, otsin kaaslast saledamat, püsisuhe.
E-mail: marumees28@hot.ee
Telefon: . 0403754016
Kuulutus on jäetud:
21:58 09.09.2020

Nimi: Markus
Vanus: 23
Elukoht: tartu
Kirjeldus: Tutvun süütu või vähese kogemusega neiuga, kellele meeldivad kenad mehed Kui sul pole meestega eriti palju kogemusi või need üldse puuduvad, siis kirjuta mulle Asun Tartus Olen sellist tüüpi, kes aitab noortel neidudel oma esimese korra üle elada Ma oskan olla hell, õrn, arvestav, diskreetne ja ka domineeriv ning jõuline kui vaja ... Parem on ju seda asja alustada õrna ja kogenud mehega... Võin ka kergelt toetada kui vaja on Markus.noorem@online.ee
E-mail: Markus.noorem@online.ee

Kuulutus on jäetud:
14:17 09.09.2020

Nimi: mees
Vanus: 41
Elukoht: viljandi
Kirjeldus: tutvun vaba neiuga 23-50 püsisuhe jään ootama
E-mail: tonuhelve@hotmail.com
Skype: tonuhelve@outlook.com

Kuulutus on jäetud:
08:37 06.09.2020

Nimi: Sorge
Vanus: 45
Elukoht: Võru
Kirjeldus: Tutvuks kena ja ausa naisterahvaga püsisuhte eesmärgil. Kellega koos läbi elu seilata
E-mail: Kajava1974@online.ee
Telefon: 53987739
Kuulutus on jäetud:
20:01 05.09.2020

Nimi: Mait
Vanus: 44
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Naine, kes Sa armastad tantsida ja lasta muusikal endast läbi voolata. Oled oodatud seda tegema homme, so. 05 sept. koos minuga. Käisin täna 1x elus väljas ja see oli tõeliselt seff tunne aga... Üksi ei ole harjunud ja mingi hurmur ka ei ole. Olen üle keskmise pikk ja arvan,et ei ei näe nii vana välja,kui numbrites kirjas. Homme õhtul 2 varianti rahvalik või mõnus chill. MUlle meeldivad mõlemad. Lihtsalt naudiks mõnusalt õhtut. Peaasi, et ise tahaksid nautida tantsu ja muusikat. Ja kui kedagi ei vasta või ei tule, lähen ise. :)
E-mail: kaljukitsM@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
02:12 05.09.2020

Nimi: Jullla
Vanus: 27
Elukoht: Saaremaa
Kirjeldus: Hey Pärnu naised, Saaremaa kutid veedavad 4-6 Pärnu lähedal majas, kus kõik olemas söök jook tünnisaun saun, puudu ainult naispooled. Oodatud kõik naispooled, võtke julgesti ühendust ja räägime täpsemalt edasi. :)
E-mail: gsfe60s@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
17:50 01.09.2020

Nimi: Kristoph
Vanus: 33
Elukoht: Tallinn/Tartu
Kirjeldus: Tere Kui siin juhtub olema naist vanuses 23-33 kes siiralt soovib tutvuda tõesti tutvuse eesmärgil viisaka,rõõmsameelse mehega ,siis palun palun anna endast märku! Ma olen sellest tutvuste maailmast kaua eemal olnud ja mind teeb kurvaks ,kui keeruline on inimestega lihtsalt rääkida. Kui mul kunagi peaks juhtuma miskit nii pöörast,et leian kellegi kellega saada kokku ja juua tassike kohvi.. no siis alles on mul usku,et on olemas veel hingesid kes minu muret jagavad! Seega tõestame kõigile ,kes siia neid tuhandeid kuulutusi üles panevad,et nõelad hoiavad ikka heinakuhjas kokku :) :)
E-mail: Kristophpolar@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
15:40 30.08.2020

Nimi: Viljar mees
Vanus: 42
Elukoht: Raplamaa
Kirjeldus: Hey hey. Tutvun naisega vanuses alates 18 aastat kes keskmise kehaga ja elab Raplamaal. Pikkust võiks olla suht kuni 170cm armsal otsitaval naisel. Kohtumisel ootan sult mõistmist ja head olemist koos kasvõi seksides. Loome koos ka pisipere,sest õnn on lapsed. Ole hea messi ja hella mulle
E-mail: Villuke100@gmail.com
Telefon: 53836554
Kuulutus on jäetud:
22:14 29.08.2020

Nimi: Minister
Vanus: 39
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Seda, et...kui nii läheb edasi, siis ma surengi süütuna! Mitte, et oleks väga käpard, aga juba ammu pole kohanud kedagi, kelle naeratuse nimel tahaks pingutada. Seega, Sina, pikka kasvu ja sale tutarlaps, kui Sulle võiks meeldida ca 195pikk, suht sportlik, õllekõhu-, ja suitsuvaba mees, siis meil ehk oleks millest rääkida! Kui naerame sarnaste asjade üle, siis kutsuks Su kohe reisile kaasa. Tööga seoses siis reisin suht palju ja saan eluga kenasti hakkama. Autod on keskmisest kiiremad ja keel keskmisest teravam. Olemas 2 last, kelle elust võtan osa, a me ei ela koos. Ja siin austame palun üksteist niipalju, et raha eest seksi ei paku, eks! Ja sinu pereelu ma ka „vürtsitama“ ei hakka. Loll oled, kui oled kellegagi koos valedel põhjustel. Vanus ei ole tähtis, aga palun ole ka sportlik ja säravate silmadega! Näeme varsti!
E-mail: v6lisminister@online.ee

Kuulutus on jäetud:
11:44 26.08.2020

Nimi: Terve
Vanus: 30
Elukoht: Rakvere
Kirjeldus: Heippa Rakvere neiud vanuses 18-22 oleks täna 16.08 soov leida neiu kes oleks nõus vallatlema :P vahekorra eest maksaksin 100.-kätte :P.... Pind oleks minu poolt ja kui tekib huviline siis juba kirjutage meilile ja sealt saab vahetada pilte :) NB.. Hea oleks, kui neiu peab lugu suuseksist.... isukasherra@gm ail.com
E-mail: Isukasherra@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
10:00 26.08.2020

Nimi: Mihkel
Vanus: 21
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Hea sisu jaoks lisa snappi: mmarg354 ja saadan videosid aeg-ajalt. Tartus võib kohtuda ka, pigem anal slut, suudlemine on no ja väga suurt munni, pigem kurku ei mahuta. Suured riistad muidugi äärmiselt teretulnud! Vanemad mehed ei huvita va sponsorlus.
E-mail: Mihkel.marg@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
07:22 25.08.2020

Nimi: Neeme
Vanus: 33
Elukoht: Tartumas
Kirjeldus: Tere! Olen korralike elukommetega, kuldsete kätega maamees, 33 a., 182/81, sale, tuumepruunid ja lühikesed juuksed, hallid silmad, aus, sõbralik, truu, väga kohusetunlik, endast lugupidav ja hoolitsetud, väga töökas, ei suitseta ega tarvita alkoholi, pidutseda ei meeldi, meeldib puhtus ja kord, saan suurepäraselt hakkama kõigi majapidamistöödega, käin korralikult ja ametlikult tööl. Peab arvestama ka sellega, et olen ka ühe imearmsa 3,5 a tütre issi, kes elab osalise ajaga, ka minu juures. Tutvun püsisuhte eesmärgil, 25-38 a. suhtest vaba naisterahvaga. Naisterahvas võiks olla 155-182/50-90, sõbralik (ka lastega), aus, siiras, kohusetunlik, truu, endast lugupidav, tööka, puhas ja hoolitsetud, mitte suitsetaja ega liialdada alkoholiga. Võiks olla rohkem maalähedane inimene, võib olla ka üksikema. Ei otsi ühe öö suhet ega seksi. Naisterahvad, kes otsivad lihtsat elu ja peolooma, palun mitte tülitada!
E-mail: neeme.paide@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
20:53 23.08.2020

Nimi: Marko
Vanus: 30
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Tere! tutvun Tartu Naisega vanuses 21-35a et pakuda sulle head seksi ja keelekat.olen puhas ja viisakas noormees helista või saada sms ootan sinuga kohtumist! musid kallid
Telefon: 56734711
Kuulutus on jäetud:
18:12 23.08.2020

Nimi: Taavi
Vanus: 25
Elukoht: Kuressaare
Kirjeldus: Tere olen sportliku kehaehitusega lopsakate huultega, pikk(195cm), sale(82kg) noormees kes otsib naist kellega koos jutustada, veini juua ja vallatusi teha. Kui oled huvitatud siis kirjuta mulle meilile. Taavi1122@mail.com Päikest Ps: diskreetsus on minupoolt tagatud.
E-mail: Taavi1122@mail.com

Kuulutus on jäetud:
21:18 20.08.2020

Nimi: Raido
Vanus: 48
Elukoht: Kagu-Eesti
Kirjeldus: Tere! Tutvun vaba ja romantilise 38-48a. naisega tõsise suhte eesmärgil. Seiklejatel mitte tülitada!
Telefon: 56509091
Kuulutus on jäetud:
14:06 20.08.2020

Nimi: Marcos
Vanus: 46
Elukoht: Viljandi
Kirjeldus: Tutvun püsisuhteks naisega. Alkot ei tarbi,meeldib reisida.Laps pole takistus.
E-mail: maamees73@hot.ee
Telefon: 5209157
Kuulutus on jäetud:
06:56 20.08.2020

Nimi: Vaba ja Vallaline ja Suhtest Vaba
Vanus: 35
Elukoht: Tallinn-Harjumaa
Kirjeldus: Tere! Olen vaba ja vallaline ja suhtest vaba meesterahvas ja soovin leida oma ellu armastust. Olen aus, sõbralik, rahulik, viisakas, töökas, kohusetundlik, abivalmis, voodis väga vabameelne, ei joo ega suitseta, käin tööl, olen kohusetundlik, pole vägivaldne. Mulle meeldib maaelu-oma maja ja õu jne. Otsin naist kes ilus ja sale, seksikas, aus, rahumeelsem, tööl käiv, voodis vabameelsem, naist kellele sobib maaelu-(oma maja ja õu ja koerad). Naist kes ei suitseta, oskab alkoholiga piiri pidada. Naist kellega võimalik ka ühist last saada, lapsi. Mul lapsi pole ÜHTEGI aga soovin naist kellega ühiseid lapsi saada. Otsin naist kellega reaalselt koos olema hakata ja väljas koos aega veetma hakata-teatris, kinos, mere ääres jalutamas käia ja igapäevaselt suhtlema hakkamist. Naist kellel külas käima hakata, et koos voodirõõme nautima hakata ja öösel koos kaisus magama hakata. Naist kellega tihedalt seksima hakata koos olles. Olen suure seksi isuga mees. Ma pole voodis armukade. Luban kooselus seksist-2m+n, 3meest+n, 2n+m, või naist kes ise suudaks ka meest teise naisega seksimas vaadata. Võin pealt vaadata naist teiste meestega seksimas, mind erutab see. Või siis naist kes valmis straponiga ka mehele anaal seksi tegema. Tutvun ilusa ja nägusa ja saleda naisega. Naine kes ilus blond, brünett, või muu. Tutvun naisega vanuses 23-36.eluaastat. Naisest ootan täis pikkuses pilti tel peale ja suhtlema hakkamist ja kohtumisi reaalselt. Tõsist suhet. Naine kes vaba ja vallaline ja suhtest vaba. Lollitajatel hoida eemale. Sms suhtlemist.
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
16:41 19.08.2020

Nimi: Mees-Vallaline ja Vaba
Vanus: 35
Elukoht: Tallinn-Harjumaa
Kirjeldus: Tere. Olen vaba ja vallaline ja suhtest vaba meesterahvas ja soovin leida ilusat ja saledat, seksikat, suhtest vaba naisterahvast kes oleks nii sõbrannaks kui ka partneriks voodis ja kelle pool külas käima hakata, et koos öösel magama hakata ja ka teineteist nautima hakata. Naist kell oma maja, või üürikorter, kus kohtuma hakata. Naist kellele keelekat teha ja kes ka mehele suuseksi teeb ja naine kes ka ehk valmis koos olles voodis ka ka uusi asju koos proovima seksis-(grupiseks jne). Tutvun naisega kes üle keskmise ilus ja sale, suhtest vaba ja oma pinnaga kus kohtuma hakata. Hiljem kõik võimalik ka püsisuhe. Tutvun naisega vanuses 24-47.eluaastat. Naisest ootan ka pilti üleni tel peale ja suhtlema hakkamist ja ka reaalseid kohtumisi. Naise asukoht pole oluline. Saan külla tulla ja ka ööseks jääda. Sms suhtlemist. Reaalset suhet.
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
06:11 14.08.2020

Nimi: Heinstt
Vanus: 29
Kirjeldus: Sooviks esimest korda oma elus teha veebi.. Kõige rohkem meeldivad mulle volüümikamad naised. Ise olen sportlik tore noormees
E-mail: heilzame@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
00:45 10.08.2020

Nimi: Viljar karumees
Vanus: 42
Elukoht: Raplamaa
Kirjeldus: Hey. Olen Raplamaa mees kes ei suitseta,aga tarbi alkot peaaegu ültse. Ootan vaba kena neiuga kohtumist kus õrnused käsikäes. Lähme koos vastu tundeküllusele,õnnele meie ümber.... Olen alla 170cm pikk ja suht 70kg mees omas headuses. Ootan neidude 18+ smsse ja kõnet Raplamaalt 53836554
E-mail: Villuke100@gmail.com
Telefon: 53836554
Kuulutus on jäetud:
23:35 05.08.2020

Nimi: Tarts
Vanus: 35
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Tutvun aktiivse gay mehega vanuses 43-60a. Tartust suhte ja pikema sex suhte eesmärgil olen pasiivne tahan saada taha ja võtan ka suhu kui on pikem suhe oleksin sinu lits keda kepid nii palju kui soovid ole terve ja puhas siis on sex ilma kondoomita olen ise ka terve ja puhas mulle meeldib nudism ja vanemad mehed kirjuta mulle ja kohtume meeldib looduses keppi teha soovid minuga suhelda võta ühendust
E-mail: Tarmo.torop@outlook.com
Telefon: 58634916
Kuulutus on jäetud:
05:20 31.07.2020

Nimi: Jaan
Vanus: 45
Elukoht: Haapsalu
Kirjeldus: Soovin täna ja homme ehk ka ülehomme veeta õhtuid meeldiva neiuga

Kuulutus on jäetud:
00:07 30.07.2020

Nimi: Arks
Vanus: 46
Elukoht: Pärnu
Kirjeldus: Hei 25-35a neiud! Kes tahaks nädalavahetusel veidi vallatusi teha andge märku. Korter olemas ja täielik diskreetsus tagatud. Oleksin õnnelik kui meie kohtumised muutuks regulaarseteks ja kes teab ehk kujuneb neist midagi enamat...
Telefon: 53942052
Kuulutus on jäetud:
16:46 27.07.2020

Nimi: Janek
Vanus: 44
Elukoht: Haapsalu
Kirjeldus: 44a vaba mees kultuursete huvidega soovib tutvuda kultuursete huvidega vaba naisega kooselu eesmargil.olen nous ka kolima.koos edasi.huvitab ka subkultuur.
E-mail: palmise.janek@gmail.com
Telefon: 56331828
Kuulutus on jäetud:
11:57 27.07.2020


- Järgmised 50 >

Kuulutuse lisamine

Kuulutuse lisamine: saada SMS numbrle 13017, SMS-i sisuks kirjuta: SUHE SMS sinu kuulutus. (Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).

SMS kuulutused
BarSooviksin tutvuda 24-30aastase mehega Louna-Eestist. Mees voiks olla loodusliku huviga- jahimees, tunda huvi metsandusest, voiks olla tehnilise huviga. Mees voiks olla vahel romantiline kuna teine osapool suhtest on selline kergelt romantilise loomuga. Midagi siis ja minu kohta- olen 25 aastane neiu kes on olnud monda aega üksik. Elan Vorumaal, meeldib jahindus, looduslähedus, lapsed on suured südamemurdjad- endal muidugi lapsi pole. Jään Sms-e ootama 58176598
BarSooviks tutvuda 30-40-ne aastase vaba naisega kagu_eestist, et luua tõeline eesti pere, kus puuduks üksteise petmine. Algul sms-d. Ise 41 aastane. Nr-59002368
BarTutvun vabameelse lühemat kasvu 35-43 a Pärnu neiuga,et vahetevahel kohtuda.Sobivusel püsisuhe. 53942052
Bartere olen vaba vabameelne 44a mees otsin naist 53785764
BarTutvuks naisega Valgamaalt kellega koos aega veeta,ise 33a.Naine võib ka vanem olla.53898930
BarOtsin 37-45a pisikest kasvu maa piigat. Eelistatavalt Pärnu lähistelt või Saarde vallast Pärnumaalt. Minu nr. 58942052
Barkena naishing, kes Sa soovid nautida romantilsi õhtuid mereääres või küümla valgel head veini maitstes, siis 46 aastane hea välimusega noormees Harjumaalt ootab Sinu vastust, soov on leida naishing, kellega elus edasi minna. Telef 56092545
BarLooking for a girl from Tartu or around to have fun with. 33 yo, athletic, fun loving foreigner here with a great sense of humor. Sponsorship or money is not an issue. Contact for discussion further: secretv2lismaalane@gmail.com
Bar40a mees soovib leida kaaslast vanuses kuni 43a,kellega koos elus edasi minna.Telef 55575495
Bar46a hea välimusega noormees Harjumaalt soovib elus edasi minna sobivas vanuses, ausust hindava meeldiva neiuga! sms 58289655

Random image