kindel suhe
sex pühapäev, 21. juuli 2019 21:05
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 21.07.2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Planeetide asend nõuab seda, et sa oma energia mõistlikul viisil välja elaksid. Parim päev igasuguse raske, kuid ohutu füüsilise töö jaoks. Täna alustatud treening tugevdab oluliselt organismi. Samas on traumade oht.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna möllavad sinus suured kired. Ära püüa neid taltsutada, seksi meeletult. Kui tunned suguelundites valu, tee väike paus. Kui oled töökohustustega hõivatud, siis vabanda ennast kuidagi välja.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Praegune uute suhete loomine võib pikemas perspektiivis väga kasulikuks osutuda. Seega ära ütle uutest tutvustest ära.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Päev on kiire ja sündmusterohke neile, kes palju ringi liiguvad. Ise oled sa hetkel aga äärmiselt lobisemishimuline, mistõttu võid kogemata välja rääkida kellegi salaplaanid-äriplaanid.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Olulised on sellised suhted, mis on sinu jaoks tähendusrikkad. Kuna keskendud sisemisele, meeldib sulle täna lugeda inimeste kehakeelt ning teha sellest mingeid järeldusi.

Neitsi (23. august - 22. september)
Tunnete täna seiklushimu ning soovi teha midagi metsikut. Sinu atraktiivsus tõmbab magnetina ligi kenasid vastassoo esindajaid, nii et tegutse.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Armuasjus pelgad täna tavalisest rohkem petta saada, mistõttu püüad oma armualaseid seiklusi teiste eest varjata. Seejuures oled ise teiste suhtes küllaltki irooniline - sarkastiline.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tänane päev võib sulle kaasa tuua uue sekskogemuse. Ole valmis seda kogemust nautima ning sinu elu muutub värvilisemaks. Meeste sugutung on täna eriti suur, see tuleneb Marsi liikumisest Pluutole ohtlikult lähedale.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Tunned, et vajad vaimutoitu – seega võid haarata mõne raamatu järele, mis toidaks su hetkel vägagi aktiivset fantaasiat. Samas võid ka ise midagi kirjutada – proovi, sest hetkel oled heas vaimses vormis!

Ambur Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Heal juhul on sinu suhe oma partneriga täna meeldivalt emotsionaalne. Sind kuulatakse ja ka sina oled hea kuulaja. Samas on võimalik, et keegi manipuleerib su (süü)tunnetega või üritab muul viisil sind mõjutada.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna on hea päev alustada millega uuega, mida sa varem proovinud ei ole. Hea on saada uusi anaal- või rühmaseksi kogemusi, välistatud ei ole head kogemused ka voodooseksi vallas.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Armusuhted pole praegu sinu tugevaim külg. Võid kergesti tähtsa suhte lörri keerata ning seetõttu võiksid võtta aega ning olla iseendaga. Hea päeva enda arendamiseks.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar