kindel suhe
sex esmaspäev, 12. aprill 2021 10:21
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 12.04.2021

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Võimalik, et satute täna olukorda, kus olete sunnitud seksima inimesega, kes teile tegelikult üldse ei meeldi. Komplikatsioonide vältimiseks on parem jääda kaitsvate koduseinte vahele.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Praegune aeg on suurepärane selleks, et korraldada romantiline koosviibimimine oma armastatuga. Samuti võiksid pöörata suuremat tähelepanu kogu ümbritsevale keskkonnale ning ära unusta enda eest hoolitsemist.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kui sa tunned, et voodielu on muutunud üksluiseks, siis too sinna uut särtsu juurde! Kehastu kelleksi teiseks, kasuta kostüüme ja abivahendeid. Hea vaheldus garanteeritud.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kuu liigub Kaaludes. Keegi võib ootamatult sinu tähelepanu püüda ning teha sellega seoses sulle mingi ettepaneku. Sa ei tohiks talle päriselt ära öelda, kuid uuri igaks juhuks asjaolude taustu ja tagamaid.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Päev on kiire ja sündmusterohke neile, kes palju ringi liiguvad. Ise oled sa hetkel aga äärmiselt lobisemishimuline, mistõttu võid kogemata välja rääkida kellegi salaplaanid-äriplaanid.

Neitsi (23. august - 22. september)
Veenus on Kaljukitse tähtkujus. Parim aeg oraalseksiks. Ka sinu partner tajub seda ning seega paku talle kiirustamata naudingut. Võid kindel olla, et ta vastab samaga.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Sinu suur sugutung täna vajab rahuldamist. Partneriteks sobivad hästi jäära tähtkujus sündinud inimesed. Pluuto lähenemine maale muudab muidu jäärapäised inimesed hoopis leebemateks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Igati sobilik päev tõsiseks töörabamiseks või millegi süstematiseerimiseks. Suudad nüüd töötada äärmiselt intensiivselt, mille tagajärjel võid saavutada olulise läbimurde. Seltskondlik elu on selle tõttu tagaplaanil.

Skorpion Ambur (23. november - 21. detsember)
Võimalik, et väga hästi töötab täna "käsi-peseb-kätt" süsteem. Sinu partner aitab sind ühes asjas, sina aitad teda mõnes teises vallas. Sobiv aeg ka suuremate ja massiivsemate esemete hankimiseks.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna peaksid lõpuks jõudma selgusele oma soolistes eelistustes. Kui sind ikkagi tõmbavad omasoolised, pole seda vaja häbeneda. Enesekindlus on see, mida vajad rohkem, kui sul seda hetkel on.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna möllavad sinus suured kired. Ära püüa neid taltsutada, seksi meeletult. Kui tunned suguelundites valu, tee väike paus. Kui oled töökohustustega hõivatud, siis vabanda ennast kuidagi välja.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võta elust viimast, järgmine nädal tuleb seksivaene. Selle põhjuseks on Marsi sattumine Päikeselt vallandunud suure kiirguse piirkonda ning seksivaene elu võib kesta vähemalt nädala.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar