kindel suhe
sex esmaspäev, 18. november 2019 01:20
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 18.11.2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Suur risk haigestuda. Hoidu seksides külmetumast. Tee seda teki all. Võid kindel olla, et sinu partner on rahul, kui suudad teda rahuldada vähemalt kolm korda.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Sinu suhted vastassugupoolega peaksid olema hetkel ideaalsed. See tõstab sinu enesehinnangut ning oled rõõmus ja positiivne. Kui näed sõpra hädas, siis ära pea paljuks teda aidata.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Neil päevil on sind kerge provotseerida ning endast välja viia. Seega hoia end tagasi sõnades ja sotsiaalses plaanis, kuid mitte kehaliselt – tee aktiivselt sporti, lae kõik võimalikud pinged korralikult maha!

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Ole täna ettevaatlik! Tähtede seis ei soosi vallatuste tegemist. Hoidu tänaval, bussis ja töökohal töökaaslasi tagumikust näperdamast. On oht, et nad saavad väga pahaseks.

Sõnn Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kuu asend Sõnnis ning Veenuse kerge pingeseis Pluutoga võimendab armukadedusega seotud nähtusi. Ka soodustused ja privileegid võivad kuidagi esile tõusta. Teisel tasandil oled võimeline viljakaks loominguliseks tööks.

Neitsi (23. august - 22. september)
Võid oma kallimaga olulise läbimurde saavutada. Valitsev kosmiline muster jätab sulle vabamad käed ja suurema manööverdamisruumi. Samas on seis seotud võimaliku infouputusega.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Magnettorm Pluutol. Mõjub sesksuaalelu pärssivalt. Parim aeg onaneerimiseks. Selle asemel, et mõnele vastassoo esindajale oma seksisooviga pinda käia, avasta parem uusi masturbeerimistehnikaid.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Merkuur mõjutab täna sinu seksuaalsust. Tunned suurt tungi vastasugupoole vastu ning see paneb sind tegutsema. Hoidu liigsest pealetükkivusest, sest see võib partneri kirge jahutada.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Harjuta uusi poose, sest täna ootab su partner just seda! Rutiin võib ka sind ennast olla oma haardesse tõmmanud. Kõik uus ja huvitav on sinu jaoks lausa vajalik, muidu võib tervis kannatada.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Sinu seksuaalenergia kasv võib ületada kriitilise piiri. Kui sinu partner ei suuda sind rahuldada, oled sunnitud üle aisa lööma. Aga pea meeles, et see pole partneri suhtes aus.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Vähene seks põhjustab sul halba tuju ja meeleolu kõikumist. Kui oled juba tööl või koolis, püüa sealt leida kähkukapartner, kui oled kodus, siis nõua seksi oma partnerilt.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kuu on kalades, on oht, et täna ei tõuse. Pigem ära üritagi. Naised on samuti täna natukene frigiidsemad kui muidu. Täna on ea päev tööasjadega tegelemiseks ja õppimiseks.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar