kindel suhe
sex neljapäev, 08. detsember 2022 02:12
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 08.12.2022

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Päev võib kaasa tuua mõne ootuse täitumise. Seda siiski vaid juhul, kui eelnev tegevus on tasemel ja eetiline olnud. Kui midagi on kergelt kätte tulnud, siis võib see sama kergelt ka kaduda.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Tänane päev on ideaalne tegemaks positiivseid samme oma tervise parandamiseks. Mine jõusaali, osta trena¾öör, konsulteeri toitumisspetsialistiga või leia uus viis, kuidas süstida väheke positiivset energiat oma ellu.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Peaksid laskma oma partneril rohkem ohje enda kätte haarata. Sinu tegutsemistahe on muutnud ta natuke tõrksaks, sest oled oma naudingu huvides unustanud tema soovid ja tunded.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Võid muutuda sentimentaalseks. Sa otsid nende seltsi, kellel on sinuga kokkupuutepunkte ka minevikus. Suhted on üsna pingelised. Samas saad nüüd selgeks, kes on tegelik sõber ja kes niisama jutumees.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Meeldiva mõjuga ajahetk neile, kelle tööks on looming. Sul on suurem tõenäosus kogeda seisundeid, mis sisaldavad endas vaimuvälgatusi. Niisiis püüa seda vaimset energiat ära kasutada!

Neitsi (23. august - 22. september)
Armuasjus pelgad täna tavalisest rohkem petta saada, mistõttu püüad oma armualaseid seiklusi teiste eest varjata. Seejuures oled ise teiste suhtes küllaltki irooniline - sarkastiline.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Marsi liikumine idataevasse loob head võimalused orgiate pidamiseks. Kogu kamp kokku ning andke minna. Tähtede seis on selleks soodne. Homme võid imestada, kas see mitte polnud uni.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Otsi uus kaaslane ja müra kuni jaksad. Marsi seis soodustab seda. Samas ei maksa seksida enam siis, kui nahk suguelnditel veritsema hakkab. Suuda leida optimaalne aeg lõpetamiseks.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Tunnete täna seiklushimu ning soovi teha midagi metsikut. Sinu atraktiivsus tõmbab magnetina ligi kenasid vastassoo esindajaid, nii et tegutse.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Idamaa targad soovitavad tänaseks miniseelikut. Meestele boxereid. Miks? eks ikka sellepärast, et naistele meeldivad boxerites mehed ja meestele teeb rõõmu miniseelik.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna võib sul kõige libedamalt minna Sõnnidega, kellelt sa siiani oled korvi saanud. Voodis ei maksa liialt konservatiivne olla, sest ilmselt ootab sinu partner sinult midagi uut.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Sinu seksuaalenergia kasv võib ületada kriitilise piiri. Kui sinu partner ei suuda sind rahuldada, oled sunnitud üle aisa lööma. Aga pea meeles, et see pole partneri suhtes aus.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar