kindel suhe
sex teisipäev, 20. märts 2018 13:20
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 20.03.2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kui oled mees, siis peaksid täna jälgima, et mõni naine sind ära ei kasutaks. Hea seksi eest võidakse küsida liiga kõrget hinda. Naistel on täna hea päev leida uusi tutvusi.

Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kuu asend Sõnnis ning Veenuse kerge pingeseis Pluutoga võimendab armukadedusega seotud nähtusi. Ka soodustused ja privileegid võivad kuidagi esile tõusta. Teisel tasandil oled võimeline viljakaks loominguliseks tööks.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kui sa tunned, et voodielu on muutunud üksluiseks, siis too sinna uut särtsu juurde! Kehastu kelleksi teiseks, kasuta kostüüme ja abivahendeid. Hea vaheldus garanteeritud.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna võivad esile kerkida probleemid ja kokkupõrked konkurentidega. Seda nii tööasjus kui ka eraelus. Parim, mida teha saate, on säilitada eneseväärikus. Andmise ja saamise tasakaal võib olla fookuses. Kas sa end mitte liiga ei kuluta nende peale, kes sulle midagi vastu ei anna?

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Neil päevil võid kogeda mõnd ennet, näha ülikirevat või suisa tähenduslikku unenägu. Tunned soovi süüvida partneri isiklikesse asjadesse. Õhk tundub olevat kirest paks.

Neitsi (23. august - 22. september)
Päev sobib suurepäraselt muudatuste tegemiseks. Kasvõi suhte tasandil – võta mõttes vastu otsus, et viid selle täide! Ja siis nii ka läheb!

Veevalaja Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võid täna saada ebameeldiva uudise oma elukaaslaselt või partnerilt. Valmistu selleks ette, et hoop ei tabaks ootamatult. Võimalik suhte purunemine.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna saad kummalise ja ebahariliku psüühilise kogemuse või unenäo osaliseks. See võib sinu mõtetes tekitada mõned mured või küsimused oma vaimsete väärtuste või tõekspidamiste kohta. Muutus sinus on jõuline, aga see töötab üksnes siis, kui sul on võime kohaneda uute tingimustega.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Täna pole tööpostil onaneerimine soovitatav: vahelejäämise oht! Parem oota õhtut ning korralda meeletu seksimaraton oma armukesega kusagil mugavalt laias voodis.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kui armastad omasoolisi, siis tegutse täna. Kui ei, siis hoia tagasi. Merkuuri orbiidi muutumine elliptiliseks võib põhjustada teatud veidrusi sinu käitumises.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kui kahtled oma seksuaalses võimekuses, siis on täna parem seksist hoiduda. Tegele parem spordiga või kingi kallimale midagi ilusat, sest tulevikus sinu seksuaalsus paraneb.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Hea võimalus sadomaso mängudeks kuna Pluuto orbiidil tekkis võnge. Kui sa pole varem sadomasot proovinud, siis alusta kergemate asjadega, nagu näiteks partner salli abil voodi külge aheldamine. Või siis las tema seob sind alustuseks kinni.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar