kindel suhe
sex esmaspäev, 21. september 2020 10:23
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 21.09.2020

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Sinu suhted vastassugupoolega peaksid olema hetkel ideaalsed. See tõstab sinu enesehinnangut ning oled rõõmus ja positiivne. Kui näed sõpra hädas, siis ära pea paljuks teda aidata.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Veenus on Kaljukitse tähtkujus. Parim aeg oraalseksiks. Ka sinu partner tajub seda ning seega paku talle kiirustamata naudingut. Võid kindel olla, et ta vastab samaga.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tunnete täna seiklushimu ning soovi teha midagi metsikut. Sinu atraktiivsus tõmbab magnetina ligi kenasid vastassoo esindajaid, nii et tegutse.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Seis nõuab sinult kindlust ja valmisolekut. Sulle võidakse survet avaldada. Samas võid ka ise kedagi mõjutada. Võib olla rohkem kokkupuuteid boheemlaste ja müstikutega. Keegi võib rääkida midagi sellist, mis sind painama hakkab.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Päev möödub kummaliste tunnete tähe all. Igatahes on praegu kergem langeda nii ekstaasi kui masenduse mõjusfääri. Kui juhtub see viimane, siis tea, et tegemist on mööduva seisundiga.

Neitsi (23. august - 22. september)
Marsi ja Pluuto lähenev opositsioon hakkab sulle vaikselt mõju avaldama. Mistõttu võid end üleval pidada äkiliselt või sattuda äkilistesse olukordadesse. Võimalikud on ka kirglikud suhted – nii iha kui viha mängivad mõlemad suuremat rolli.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kalleid esemeid ja keerukat tehnikat (eriti elektroonikat) ei soovitaks täna osta. Päev sobib aga detailidesse süvenemiseks. Sinu võimalused on igati head – juhul kui sa vaid liiga suure riski peale välja ei lähe. Edu romantika rindel.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kuu liigub Neitsis. Täna oled jälle valmis juuksekarva lõhki ajama. Kui asjaolud ei ole süsteemis, lähed närvi ja kukud kritiseerima. Näpuga näitamise asemel on siiski ka paremaid meetodeid.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Marsi liikumine idataevasse loob head võimalused orgiate pidamiseks. Kogu kamp kokku ning andke minna. Tähtede seis on selleks soodne. Homme võid imestada, kas see mitte polnud uni.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Püüdke oma suhet korraldada nii, et teil oleks pidevalt tegevust. Vastasel juhul võib laiskus ja ükskõiksus teist jagu saada. Hea päev suhtlemiseks loodusega. Oluline päev, eelkõige partnerluse liinis. Keegi võib sind aidata või oled ise kellegi jaoks päästvaks õlekõrreks.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Armuasjus pelgad täna tavalisest rohkem kriitikat, mistõttu püüad oma armualaseid möödalaskmisi teiste eest varjata. Seejuures oled ise teiste suhtes küllaltki irooniline - sarkastiline. Võiksid olla natuke leebem oma lähedaste suhtes.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Eelolevatel päevadel võiksid enda jaoks mingi olulise otsuse vastu võtta. Kujuta ette midagi, mida sa väga soovid – aastate pärast võibki see täituda. Päevas on müstilist väge. Ettevaatust uute suhete loomisel!


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar