kindel suhe
sex teisipäev, 26. märts 2019 04:48
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 26.03.2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Püüad olla eriline ja omanäoline – kuid arvatavasti pingutad sa sellega üle ning tekitad enda suhtes opositsiooni. Liikluses maksimaalset ettevaatust! Samuti on asjade kaotamise ja rikkimineku oht.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna võid tunda tõmmet võõra mehe/naise vastu. Ära satu libedale teele, sest su oma partner saab sellest varem või hiljem teada.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Ära käitu voodis isekalt, sa pole seal üksinda. Arvesta partneri soovide ja vajadustega ning ta hakkab sind peage jumaldama. Naudi seda, kui sinu partneril on hea.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Oht sattuda meteoriidisaju ohvriks ja jääda kuivale. Vaata kodus TV-d parem või tegele mõne muu asjaga, et sa ei peaks õue minema. Kui seksivajadus peale tuleb, siis kutsu parem keegi külla.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kui kahtled täna kas seksida või ei, siis tee seda kindlasti! Hirve tähtkujju jõudnud Pluuto mõjutab sinu tundlikkust. Tundlikkus on suurem kui tavaliselt ning seega orgasmid võimsamad.

Neitsi (23. august - 22. september)
Tunned end hästi, oled loovas ja mängulises meeleolus – see on eriti hea siis, kui teed loomingulist tööd ja pead leidma mooduse rutiinist ja reeglitest möödahiilimiseks. Soositud on ka armuasjad.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Ei tasu imestada, kui sinu partneril on varuks terve hunnik erinevaid armuelu rikastavaid mänguasju ning kuhjade kaupa häid mängulisi ideid. Need kõik muudavad teie seksi veelgi paremaks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Su intuitsioon on täna hea, eriti, mis puutub su kodusse, lähedastesse ja perekonnaliikmetesse. Aga ära paku nõu enne, kui sinult seda ei paluta. Pea meeles seda, et inimesed ei ole su soovitustele vastuvõtlikud, kui need sisaldavad kriitikat.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Olulised on sellised suhted, mis on sinu jaoks tähendusrikkad. Kuna keskendud sisemisele, meeldib sulle täna lugeda inimeste kehakeelt ning teha sellest mingeid järeldusi.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Peaksid laskma oma partneril rohkem ohje enda kätte haarata. Sinu tegutsemistahe on muutnud ta natuke tõrksaks, sest oled oma naudingu huvides unustanud tema soovid ja tunded.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Vaatad rohkem tulevikku ning su sisemine vibratsioon tõuseb märgatavalt. Siiski tunned, et kõik on tegelikult su enda teha ja otsustada. Ära lase end kõrvalistel isikutel mõjutada. Ainult ehk headel sõpradel.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Vaimselt erutav ja põnev päev, saad teada kas midagi uut enda või oma kallima kohta. Seks selle eri vormides pakuks sulle nüüd pinget ja aitaks toime tulla argirutiiniga.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar