kindel suhe
sex neljapäev, 13. detsember 2018 16:03
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 13.12.2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Oled täna vastupidavam kui tavaliselt. Ära lase oma potensiaalil raisku minna, kasuta see ära. Vastassoo esindajad märkavad sinust kiirgavat seksuaalenergiat kindlasti ning see võtab nad jalust nõrgaks.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Sinu seksuaalenergia kasv võib ületada kriitilise piiri. Kui sinu partner ei suuda sind rahuldada, oled sunnitud üle aisa lööma. Aga pea meeles, et see pole partneri suhtes aus.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Negatiivsemaks küljeks on ehk liigne hasardilembus. On oht oma võimeid üle hinnata ning raha maha mängida. Naistele (ja miks ka mitte meestele?) parim aeg ilusalongi külastamiseks ning uute ehete hankimiseks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna võivad Sinu vastu huvi tunda Bi-Veevalajad. Ära ütle ära grupiseksist, sest see võib sinu jaoks pakkuda seni avastamata naudinguid. Hoidu seksist ülemusega, see ei tõota head!

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Vaatad rohkem tulevikku ning su sisemine vibratsioon tõuseb märgatavalt. Siiski tunned, et kõik on tegelikult su enda teha ja otsustada. Ära lase end kõrvalistel isikutel mõjutada. Ainult ehk headel sõpradel.

Neitsi (23. august - 22. september)
Meeldiva mõjuga ajahetk neile, kelle tööks on looming. Sul on suurem tõenäosus kogeda seisundeid, mis sisaldavad endas vaimuvälgatusi. Niisiis püüa seda vaimset energiat ära kasutada!

Veevalaja Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võid täna saada ebameeldiva uudise oma elukaaslaselt või partnerilt. Valmistu selleks ette, et hoop ei tabaks ootamatult. Võimalik suhte purunemine.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Elad ehk läbi midagi tabamatut ja müstilist. See võib olla ka ainult sinu enda emotsioon, läbielamus või kummaline fiiling. Kuid see ei vähenda kuidagi selle hetke väärtust. Parim päev tundeinimestele.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Neil päevil võid kogeda mõnd ennet, näha ülikirevat või suisa tähenduslikku unenägu. Tunned soovi süüvida partneri isiklikesse asjadesse. Õhk tundub olevat kirest paks.

Jäär Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Sind ajab närvi olukord, kus pead leppima partneri soovidega. Sa ei suuda hetkel endale midagi keelata ning püüad rahuldada kõik hetketujud. Isegi need, mis võivad kahjustada sinu mainet teiste silmis.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kui veedad tänase päeva koos perega, siis tasuks sul oma pereliikmetega rääkida asjadest, millel on ka kestvam ja sügavam tähendus. Söök ja jook ei tohiks olla päeva põhisisuks, vaid ikka midagi enamat.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Hüpergalaktika tiirleb tsiba aeglaselt. Hoia kaaslasest kõvasti kinni, muidu on oht veereda voodist välja just kõige torimilisema seksi ajal. Hea päev uute pooside proovimiseks. Mars liigub Konna tähtkujusse. Oht jääda anaalseksist sõltuvusse.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar