kindel suhe
sex laupäev, 25. mai 2019 17:02
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 25.05.2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Hea päev uue suhte alustamiseks. Uus suhe võib tuua unelmate seksi. Sinu puhul on peamine, et sa ei alahindaks ennast ning ei laseks pisiasjadel voodis oma tuju rikkuda.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna on kõik ambur-naised sinu ees relvitud, võta neid eest ja tagant! Armukesega ole ettevaatlik, sest võid temaga oma püsipartnerile muidu vahele jääda. Kui oled naine, siis püüa jahtida lõvi-mehi, edu on peaaegu kindel.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tuleks püüda oma seljatagust kuidagi kindlustada. Sest situatsioon võib kujuneda selliseks, et sa pead midagi vastu tahtmist tegema. Sul tuleks see siiski ära teha.

Kaljukits Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Mingi minevikus toimunud sündmus või kohtumine kerkib ehk jälle esile. Teine variant on see, et oled lihtsalt nostalgilises meeleolus ja otsid kogemusi, mis pakuksid ka midagi hingele. Peaksid rohkem oma teisele poolele pühenduma.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Anna oma partnerile rohkem vabadust ning sa näed, et tema käitumine sinu suhtes muutub loovamaks ja paindlikumaks. Muuda midagi endas ja ka teised muutuvad!

Neitsi (23. august - 22. september)
Täna tegutsed tagasihoidlikult ja naudid iga hetke. Kui õhus on mõned suured, survet avaldavad küsimused, siis lükka need paar päeva edasi.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Armuasjus pelgad täna tavalisest rohkem kriitikat, mistõttu püüad oma armualaseid möödalaskmisi teiste eest varjata. Seejuures oled ise teiste suhtes küllaltki irooniline - sarkastiline. Võiksid olla natuke leebem oma lähedaste suhtes.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna oleks sul äärmiselt kasulik aega veeta koos mõttekaaslastega. Sel juhul oleks sul päevast kõige suurem rõõm. Muidu jätad suurepärase võimaluse lihtsalt kasutamata.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Oled filosoofilises meeleolus ning juurdled maailma asjade üle. Võid isegi leida, et oled universaalne valguse-osake... Või kohtad sellist tüüpi, kes räägib sulle asju, millest sa varem undki pole näinud.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Tänaseks ennustavad tähed sulle selle kuu parimat päeva uute sekskontaktide loomiseks. Kasuta seda võimalust kindlasti, isegi siis, kui oled püsisuhtes. Midagi siin ilmas ei kesta igavesti.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Marsi orbiit jõuab täna Linnuteega risti, see sündmus võib põhjustada sinu tänases käitumises veidrusi. Püüa ennast tagasi hoida, kui keegi sind imelikult vaatab.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kui sa tunned, et voodielu on muutunud üksluiseks, siis too sinna uut särtsu juurde! Kehastu kelleksi teiseks, kasuta kostüüme ja abivahendeid. Hea vaheldus garanteeritud.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar