kindel suhe
sex neljapäev, 22. veebruar 2018 20:27
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 22.02.2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Praegune uute suhete loomine võib pikemas perspektiivis väga kasulikuks osutuda. Seega ära ütle uutest tutvustest ära.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Vaatad rohkem tulevikku ning su sisemine vibratsioon tõuseb märgatavalt. Siiski tunned, et kõik on tegelikult su enda teha ja otsustada. Ära lase end kõrvalistel isikutel mõjutada. Ainult ehk headel sõpradel.

Neitsi Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Päikese jätkuv lähenemine Saturnile Neitsi märgis mõjub sulle kui tsement telliskivile – sinus on nüüd rohkem püsivust ja stabiilsust. Samas ära lase Saturni mõjul end liiga tagasi hoida – säilita ikka initsiatiiv ja eluterve uudishimu.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna on sul suurepärased võimalused leida omale uus elukaaslane. Täna on hea aeg tegelemiseks ka iseendaga. Tee sporti ja sinu toonus tõuseb. Hoidu metsikute naiste eest!

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna on sinu jaoks parim võimalus seksiga mitte tegeleda. Lahenda parem mõned tülid, mis sind on pikalt vaevanud. Võiksid mõelda ka sellele, kas mitme armukese pidamine on ikka hea mõte.

Neitsi (23. august - 22. september)
Marsi orbiit jõuab täna Linnuteega risti, see sündmus võib põhjustada sinu tänases käitumises veidrusi. Püüa ennast tagasi hoida, kui keegi sind imelikult vaatab.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna tegutsed tagasihoidlikult ja naudid iga hetke. Kui õhus on mõned suured, survet avaldavad küsimused, siis lükka need paar päeva edasi.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Neil päevil võid kogeda mõnd ennet, näha ülikirevat või suisa tähenduslikku unenägu. Tunned soovi süüvida partneri isiklikesse asjadesse. Õhk tundub olevat kirest paks.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Kellegi intiimsaladused või muud pikantsed asjaolud võivad sinu kõrvu jõuda. Siiski ära langeta nende põhjal veel mingeid otsuseid – sest on võimalikud ka kuulujutud ja üldse infoga seotud moonutused.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Eelolevatel päevadel võiksid enda jaoks mingi olulise otsuse vastu võtta. Kujuta ette midagi, mida sa väga soovid – aastate pärast võibki see täituda. Päevas on müstilist väge. Ettevaatust uute suhete loomisel!

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võimalik, et satute täna olukorda, kus olete sunnitud seksima inimesega, kes teile tegelikult üldse ei meeldi. Komplikatsioonide vältimiseks on parem jääda kaitsvate koduseinte vahele.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Astroloogilised sümbolid toovad teie suhtesse partneriga pingeid pakkuvaid olukordi, mis võivad sinu elule mõneks ajaks hoopis uue suuna anda. Päeva märksõnadeks sinu jaoks on "huvitavad lahendused ja uued olukorrad".


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar