kindel suhe
sex kolmapäev, 17. oktoober 2018 06:45
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 17.10.2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Suhete liinis on päev piisavalt erutav. Võid nimelt (taas)kohtuda mõne inimesega, kes annab su plaanidele sootuks teise suuna. Sulle võib avaneda sobiv võimalus oma seltskondlikku positsiooni parandamiseks.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna võid olla melanhoolses tujus ning mitte märgata enda ümber toimuvat. Väike virgutusvõimlemine ja külm dush ei teeks paha, see mõjub toonustõstvalt ning muudab sinu meeled taas seksile avatuks.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Päikese lähenemine ekvaatorile suurndab sugutungi. Ole ettevaatlik ning uue sekspartneriga harrasta ainult turvaseksi. Turvameestele kehtib sama reegel.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Hea päev uue suhte alustamiseks. Uus suhe võib tuua unelmate seksi. Sinu puhul on peamine, et sa ei alahindaks ennast ning ei laseks pisiasjadel voodis oma tuju rikkuda.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kalleid esemeid ja keerukat tehnikat (eriti elektroonikat) ei soovitaks täna osta. Päev sobib aga detailidesse süvenemiseks. Sinu võimalused on igati head – juhul kui sa vaid liiga suure riski peale välja ei lähe. Edu romantika rindel.

Neitsi (23. august - 22. september)
Tuleks suuremat rõhku panna tervislikele eluviisidele ja organismi puhastamisele jääkainetest. Paljudel võib olla pisut uimane tunne. Kuid päev on soodne oma terviseasjaolude teadvustamiseks.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Marsi liikumine idataevasse loob head võimalused orgiate pidamiseks. Kogu kamp kokku ning andke minna. Tähtede seis on selleks soodne. Homme võid imestada, kas see mitte polnud uni.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kuu liikumine Skorpioni märgis võimendab sulle tüüpilisi omadusi. Oled ehk ülemäära enesekeskne. Teiste silmis näed pindu, aga palki enda omas mitte. Samas sobib päev ka suurpuhastuse läbiviimiseks, vana kola sorteerimiseks.

Kaalud Ambur (23. november - 21. detsember)
Nii mõnigi probleem või lahkheli võib ootamatult laheneda. Üldse on päev edasiviiva ja produktiivse iseloomuga. Eriti just neile, kes ka ise suhte kirglikkuse nimel pingutavad. Sest kui tead, mida tahad, siis ka saavutad selle.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Eelolevatel päevadel võiksid enda jaoks mingi olulise otsuse vastu võtta. Kujuta ette midagi, mida sa väga soovid – aastate pärast võibki see täituda. Päevas on müstilist väge. Ettevaatust uute suhete loomisel!

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kui kahtled täna kas seksida või ei, siis tee seda kindlasti! Hirve tähtkujju jõudnud Pluuto mõjutab sinu tundlikkust. Tundlikkus on suurem kui tavaliselt ning seega orgasmid võimsamad.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Armuasjus pelgad täna tavalisest rohkem petta saada, mistõttu püüad oma armualaseid seiklusi teiste eest varjata. Seejuures oled ise teiste suhtes küllaltki irooniline - sarkastiline.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar