kindel suhe
sex esmaspäev, 02. august 2021 02:57
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 02.08.2021

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna oleks sul äärmiselt kasulik aega veeta koos mõttekaaslastega. Sel juhul oleks sul päevast kõige suurem rõõm. Muidu jätad suurepärase võimaluse lihtsalt kasutamata.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna pead sa olema suuteline vastutama. Eelkõige oma sõnade ja tegude õigsuse eest. See tähendab osaliselt ka seda, et hetkel võib sinu sõnast või otsusest sõltuda rohkem kui tavaliselt.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Täna saad kummalise ja ebahariliku psüühilise kogemuse või unenäo osaliseks. See võib sinu mõtetes tekitada mõned mured või küsimused oma vaimsete väärtuste või tõekspidamiste kohta. Muutus sinus on jõuline, aga see töötab üksnes siis, kui sul on võime kohaneda uute tingimustega.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Sinu seksuaalenergia kasv võib ületada kriitilise piiri. Kui sinu partner ei suuda sind rahuldada, oled sunnitud üle aisa lööma. Aga pea meeles, et see pole partneri suhtes aus.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Aasta parim päev onaneerimiseks! Partner las teeb sama. Veelgi parem, tegutsege mõlemad korraga, sina temaga, tema sinuga. Unusta tabud ning naudi elu, sest elad ju vaid korra.

Kaalud Neitsi (23. august - 22. september)
Nii mõnigi probleem või lahkheli võib ootamatult laheneda. Üldse on päev edasiviiva ja produktiivse iseloomuga. Eriti just neile, kes ka ise suhte kirglikkuse nimel pingutavad. Sest kui tead, mida tahad, siis ka saavutad selle.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Vaheldus kaunistab elu ja lisab sellele värve. Ning täna tunned tõesti, et oled suuteline vanu probleeme ja inimsuhteid uue nurga alt vaatlema. See omakorda muudab sind entusiastlikuks ning paneb tegutsema.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Idamaade targad hoiatavad: oht nakatuda suguhaigusesse. Kasuta kummi. Võimalik, et just täna kohtad inimest, kes suudab sulle pakkuda unustamatuid naudinguid ning kellele sa väga peale lähed.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Veenus on Kalades tähtkujus: võimalus kogeda multiorgasme. Seda eriti neil, kes tihti seksiga tegelevad. Ja lisaks: täna võid leida omas seniavastamata andeid. Ole varmas neid märkama.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Püüa hoiduda kadeduse ja armukadeduse ilmingutest. Sinu tavaline sallivus on asendunud jäiga ja kriitilise hoiakuga. Ei tasu riski peale välja minna. Tuleb teha seda, mida on parasjagu just kõige rohkem vaja.

Ambur Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Heal juhul on sinu suhe oma partneriga täna meeldivalt emotsionaalne. Sind kuulatakse ja ka sina oled hea kuulaja. Samas on võimalik, et keegi manipuleerib su (süü)tunnetega või üritab muul viisil sind mõjutada.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Oled uudishimulik ja püüad kõikjale sekkuda. Sul on palju ideid, kuid napib inimesi, kellega neid jagada. Sul võib olla raske vahet teha olulisel ja ebaolulisel. Kuid romantikarindel naudid kiiret edu.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar