kindel suhe
sex neljapäev, 20. veebruar 2020 20:26
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 20.02.2020

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Peaksid jõudma selgusele, mida tegelikult soovid ning seejärel ka vastavalt tegutsema. Lahtised otsad kurnavad vaimselt ning takistavad sul oma eluga edasi minemast.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Hea päev uue suhte alustamiseks. Uus suhe võib tuua unelmate seksi. Sinu puhul on peamine, et sa ei alahindaks ennast ning ei laseks pisiasjadel voodis oma tuju rikkuda.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Marsi orbiit jõuab täna Linnuteega risti, see sündmus võib põhjustada sinu tänases käitumises veidrusi. Püüa ennast tagasi hoida, kui keegi sind imelikult vaatab.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Tunned ennast täna muretult ning sinu hing on vaba. See paneb sind tegema pööraseid asju. Peaksid siiski natuke mõtlema sellele, et igal asjal on tagajärjed.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kui kahtled oma seksuaalses võimekuses, siis on täna parem seksist hoiduda. Tegele parem spordiga või kingi kallimale midagi ilusat, sest tulevikus sinu seksuaalsus paraneb.

Neitsi (23. august - 22. september)
Täna võib sul kõige libedamalt minna Sõnnidega, kellelt sa siiani oled korvi saanud. Voodis ei maksa liialt konservatiivne olla, sest ilmselt ootab sinu partner sinult midagi uut.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Teised inimesed röövivad sinult küll aega ja energiat, kuid samas võivad anda ka äärmiselt väärtuslikku nõu. Tuleviku suhtes võib sulle pähe tulla mingi geniaalne mõttesähvatus.

Kalad Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Väga halb aeg uute suhete loomiseks. Kui oled üksik, oota paremaid aegu, kui suhe on purunemas, püüa päästa mis päästa annab. Kirglikkust armumängudesse lisab päikese jõudmine Pluutosse.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Kui soovid oma partnerit õnnelikuks teha, siis ei piisa selleks vaid kiirest kähkukast. Õpi tundma tema keha igat kumerust ning üllata teda pikka ja kuuma suuseksiga!

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Palju kohtumisi ja muid kontakte. Siiski ei jää aega püsisuhte loomiseks. Üritad oma partnereid mõjutada. Et nad teeksid seda, mida sina tahad. Sa pole ka kuigi taktitundeline.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kuulujuttude levitamine võib sulle praegu pahanduse kaela tuua. Hoia oma huuled tugevalt koos, eriti, kui keegi küsib sinult lähedase sõbra eraelu kohta. Võimalik, et pead kõvasti pingutama, et vältida sõnasõdu, seega jälgi oma sõnu.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Üllata täna oma partnerit mõne siivutu ideega. Marsi kaugenemine maast muudab ta sinu ees relvituks ning ta on nõus täitma ka sinu kõige ebaharilikumad soovid.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar