kindel suhe
sex kolmapäev, 20. veebruar 2019 08:01
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 20.02.2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna on sul oodata meeletult tormilist ööd. Kasuta libestuskreemi! Pluuto siseneb karakullilamba tähtkujju ning see muudab sind täna väga loovaks ning teotahteliseks. Seda ka voodis.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna tegutsed tagasihoidlikult ja naudid iga hetke. Kui õhus on mõned suured, survet avaldavad küsimused, siis lükka need paar päeva edasi.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kuu Kalade tähtkujus: hea päev skoorimiseks. Alla nelja partneri ära lepi! Samas sinu oma partner võib täna olla tusatujus, nii et temaga ei saa sa üldse arvestada.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Tänased seisud soosivad igati intellektuaalset tegevust ning suhtlust mõttekaaslastega. Võimalik, et leiate omale hingesugulase, kellega koos areneda. Kui selline võimalus tekib, haara sellest kinni.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Virmalised Alaskal soodustavad uusi seksuaalkontakte. Kui muidu ei õnnestu paake tühjaks laadida, siis telli prostituut. Naistel on hetkel samuti suurennenud seksivajadus.

Neitsi (23. august - 22. september)
Oled filosoofilises meeleolus ning juurdled maailma asjade üle. Võid isegi leida, et oled universaalne valguse-osake... Või kohtad sellist tüüpi, kes räägib sulle asju, millest sa varem undki pole näinud.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kui sa tunned, et voodielu on muutunud üksluiseks, siis too sinna uut särtsu juurde! Kehastu kelleksi teiseks, kasuta kostüüme ja abivahendeid. Hea vaheldus garanteeritud.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Intrigeerivad ja varjatud käitumine ei too midagi head. See muudab partneri kahtlustavaks, kuigi selleks pole põhjust. Kui keegi lööb allapoole vööd, ole lihtsalt asjast üle.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Marsi liikumine idataevasse loob head võimalused orgiate pidamiseks. Kogu kamp kokku ning andke minna. Tähtede seis on selleks soodne. Homme võid imestada, kas see mitte polnud uni.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna pead sa olema suuteline vastutama. Eelkõige oma sõnade ja tegude õigsuse eest. See tähendab osaliselt ka seda, et hetkel võib sinu sõnast või otsusest sõltuda rohkem kui tavaliselt.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tunned, et vajad vaimutoitu – seega võid haarata mõne raamatu järele, mis toidaks su hetkel vägagi aktiivset fantaasiat. Samas võid ka ise midagi kirjutada – proovi, sest hetkel oled heas vaimses vormis!

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Sul on täna meeletult energiat, suuna osa sellest oma partneri kehasse. Kui sinu partneril puudub täna igasugune huvi seksida, siis peaksid oma energia siiski kuhugi mujale välja laadima.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar