kindel suhe
sex teisipäev, 04. august 2020 05:58
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 04.08.2020

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna on sul oodata meeletult tormilist ööd. Kasuta libestuskreemi! Pluuto siseneb karakullilamba tähtkujju ning see muudab sind täna väga loovaks ning teotahteliseks. Seda ka voodis.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Võimalik, et satute täna olukorda, kus olete sunnitud seksima inimesega, kes teile tegelikult üldse ei meeldi. Komplikatsioonide vältimiseks on parem jääda kaitsvate koduseinte vahele.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Veenuse ideaalne positsioon lubab Sulle täna väga kirglikku seksikogemust. Hoia silmad lahti, sest sinu töökaaslane võib kelmika silmapilgutusega anda märku, et kähkukas kuluks ära.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Armusuhted on väga olulised. Siin on võimalik koostöös äärmiselt palju ära teha. Sul tuleb oma sõnade ja tegude eest rohkem vastutada. Õhtul võib aga tekkida ohtlik seks-tutvus.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Oht sattuda meteoriidisaju ohvriks ja jääda kuivale. Vaata kodus TV-d parem või tegele mõne muu asjaga, et sa ei peaks õue minema. Kui seksivajadus peale tuleb, siis kutsu parem keegi külla.

Neitsi (23. august - 22. september)
Neil päevil võid kogeda mõnd ennet, näha ülikirevat või suisa tähenduslikku unenägu. Tunned soovi süüvida partneri isiklikesse asjadesse. Õhk tundub olevat kirest paks.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Hüpergalaktika tiirleb tsiba aeglaselt. Hoia kaaslasest kõvasti kinni, muidu on oht veereda voodist välja just kõige torimilisema seksi ajal. Hea päev uute pooside proovimiseks. Mars liigub Konna tähtkujusse. Oht jääda anaalseksist sõltuvusse.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tunned, et vajad vaimutoitu – seega võid haarata mõne raamatu järele, mis toidaks su hetkel vägagi aktiivset fantaasiat. Samas võid ka ise midagi kirjutada – proovi, sest hetkel oled heas vaimses vormis!

Ambur (23. november - 21. detsember)
Ei tasu imestada, kui sinu partneril on varuks terve hunnik erinevaid armuelu rikastavaid mänguasju ning kuhjade kaupa häid mängulisi ideid. Need kõik muudavad teie seksi veelgi paremaks.

Sõnn Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kuu asend Sõnnis ning Veenuse kerge pingeseis Pluutoga võimendab armukadedusega seotud nähtusi. Ka soodustused ja privileegid võivad kuidagi esile tõusta. Teisel tasandil oled võimeline viljakaks loominguliseks tööks.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kui veedad tänase päeva koos perega, siis tasuks sul oma pereliikmetega rääkida asjadest, millel on ka kestvam ja sügavam tähendus. Söök ja jook ei tohiks olla päeva põhisisuks, vaid ikka midagi enamat.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võid muutuda sentimentaalseks. Sa otsid nende seltsi, kellel on sinuga kokkupuutepunkte ka minevikus. Suhted on üsna pingelised. Samas saad nüüd selgeks, kes on tegelik sõber ja kes niisama jutumees.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar