kindel suhe
sex kolmapäev, 23. oktoober 2019 13:59
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 23.10.2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kuu on Kaksikutes. Su tujud vahelduvad täna äärmiselt kiiresti. partnersuhetes võid seega käituda mõtlematult või isegi lapsikult. Arvad, et sulle on rohkem lubatud kui teistele. Oled hetkel ülitundlik ka kriitika suhtes.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Paljud sündmused ja protsessid võivad võtta suuna, mille suhtes sul on raske midagi otsustada. Siiani selged asjad ja suhted muutuvad tunduvalt ebamäärasemaks.

Veevalaja Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Võid täna saada ebameeldiva uudise oma elukaaslaselt või partnerilt. Valmistu selleks ette, et hoop ei tabaks ootamatult. Võimalik suhte purunemine.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Veenuse ideaalne positsioon lubab Sulle täna väga kirglikku seksikogemust. Hoia silmad lahti, sest sinu töökaaslane võib kelmika silmapilgutusega anda märku, et kähkukas kuluks ära.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Armuasjus pelgad täna tavalisest rohkem kriitikat, mistõttu püüad oma armualaseid möödalaskmisi teiste eest varjata. Seejuures oled ise teiste suhtes küllaltki irooniline - sarkastiline. Võiksid olla natuke leebem oma lähedaste suhtes.

Neitsi (23. august - 22. september)
Tuleks rõhku panna tervislikele eluviisidele. Vältima peaks ületöötamist, eelkõige vaimses aspektis. Võnked võivad esile kutsuda ka allergilisi reaktsioone - juhul kui sul on selleks kalduvus. Suhtesse peaksid investeerima rohkem aega.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Su enesehinnang võib olla pisut kõikuv. Sa justkui otsiksid seda rolli, millesse sobituda. Ole sina ise, ära püüa kellelegi meeldida. Kaldute täna tegelema mitme asjaga korraga, seetõttu võib juhtuda, et te ei suuda ühtegi tegevust korralikult lõpuni viia. Hea aeg millegi uue õppimiseks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Vajalik on täpsus ja detailsus ning maksimaalne tähelepanu! Tähtsaid otsuseid ei ole soovitatav vastu võtta. Samuti tuleks hoolikalt ümber käia ametlike dokumentidega ja üldse tähtsate paberitega.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Oled sentimentaalses meeleolus ja mõtled nostalgiaga mineviku peale. Hea päev selleks, et end pisut kõrvalt vaadata ja oma minapilti kohendada. Võiksid vahelduse mõttes mööblit ümber paigutada.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Su intuitsioon on täna hea, eriti, mis puutub su kodusse, lähedastesse ja perekonnaliikmetesse. Aga ära paku nõu enne, kui sinult seda ei paluta. Pea meeles seda, et inimesed ei ole su soovitustele vastuvõtlikud, kui need sisaldavad kriitikat.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna on kõik ambur-naised sinu ees relvitud, võta neid eest ja tagant! Armukesega ole ettevaatlik, sest võid temaga oma püsipartnerile muidu vahele jääda. Kui oled naine, siis püüa jahtida lõvi-mehi, edu on peaaegu kindel.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kellegi intiimsaladused või muud pikantsed asjaolud võivad sinu kõrvu jõuda. Siiski ära langeta nende põhjal veel mingeid otsuseid – sest on võimalikud ka kuulujutud ja üldse infoga seotud moonutused.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar