kindel suhe
sex neljapäev, 17. jaanuar 2019 00:59
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 17.01.2019

Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Sind ajab närvi olukord, kus pead leppima partneri soovidega. Sa ei suuda hetkel endale midagi keelata ning püüad rahuldada kõik hetketujud. Isegi need, mis võivad kahjustada sinu mainet teiste silmis.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Sinust lausa kiirgab täna välja sinu seksikus. See paneb vastassugupoole sinu ees põlvili langema. Kuid ära kasuta seda halvasti ära ning ära unusta, et sul on juba suhe olemas.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Oled uudishimulik ja püüad kõikjale sekkuda. Sul on palju ideid, kuid napib inimesi, kellega neid jagada. Sul võib olla raske vahet teha olulisel ja ebaolulisel. Kuid romantikarindel naudid kiiret edu.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Meeldiva mõjuga ajahetk neile, kelle tööks on looming. Sul on suurem tõenäosus kogeda seisundeid, mis sisaldavad endas vaimuvälgatusi. Niisiis püüa seda vaimset energiat ära kasutada!

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Päev sobib suurepäraselt muudatuste tegemiseks. Kasvõi suhte tasandil – võta mõttes vastu otsus, et viid selle täide! Ja siis nii ka läheb!

Neitsi (23. august - 22. september)
Täna on sinu jaoks parim võimalus seksiga mitte tegeleda. Lahenda parem mõned tülid, mis sind on pikalt vaevanud. Võiksid mõelda ka sellele, kas mitme armukese pidamine on ikka hea mõte.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võid täna tunda ebamäärast erutust. Püüa jääda rahulikuks, sest tähtede seis täna seksiga tegelemist ei soosi. Võimalusel tegele natuke mediteerimisega, see aitab pingeid maandada.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Astroloogilised sümbolid toovad teie suhtesse partneriga pingeid pakkuvaid olukordi, mis võivad sinu elule mõneks ajaks hoopis uue suuna anda. Päeva märksõnadeks sinu jaoks on "huvitavad lahendused ja uued olukorrad".

Ambur (23. november - 21. detsember)
Täna tegutsed tagasihoidlikult ja naudid iga hetke. Kui õhus on mõned suured, survet avaldavad küsimused, siis lükka need paar päeva edasi.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Tänane päev võib sulle kaasa tuua uue sekskogemuse. Ole valmis seda kogemust nautima ning sinu elu muutub värvilisemaks. Meeste sugutung on täna eriti suur, see tuleneb Marsi liikumisest Pluutole ohtlikult lähedale.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Ajahetk võib esile tuua pingeid-probleeme juhul, kui oled seotud ühisomandi või mingite ühiste rahaliste ettevõtmistega. Võlgade ja laenude pinnalt võib nüüd suuri probleeme tekkida. Püüa olla natuke vähem armukade.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Päikese lähenemine ekvaatorile suurndab sugutungi. Ole ettevaatlik ning uue sekspartneriga harrasta ainult turvaseksi. Turvameestele kehtib sama reegel.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar