kindel suhe
sex pühapäev, 13. juuni 2021 08:50
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 13.06.2021

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Armusuhted pole praegu sinu tugevaim külg. Võid kergesti tähtsa suhte lörri keerata ning seetõttu võiksid võtta aega ning olla iseendaga. Hea päeva enda arendamiseks.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Võid täna tunda ebamäärast erutust. Püüa jääda rahulikuks, sest tähtede seis täna seksiga tegelemist ei soosi. Võimalusel tegele natuke mediteerimisega, see aitab pingeid maandada.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Suur risk haigestuda. Hoidu seksides külmetumast. Tee seda teki all. Võid kindel olla, et sinu partner on rahul, kui suudad teda rahuldada vähemalt kolm korda.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Neil päevil on sind kerge provotseerida ning endast välja viia. Seega hoia end tagasi sõnades ja sotsiaalses plaanis, kuid mitte kehaliselt – tee aktiivselt sporti, lae kõik võimalikud pinged korralikult maha!

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kuu Kalade tähtkujus: hea päev skoorimiseks. Alla nelja partneri ära lepi! Samas sinu oma partner võib täna olla tusatujus, nii et temaga ei saa sa üldse arvestada.

Neitsi (23. august - 22. september)
Teised inimesed röövivad sinult küll aega ja energiat, kuid samas võivad anda ka äärmiselt väärtuslikku nõu. Tuleviku suhtes võib sulle pähe tulla mingi geniaalne mõttesähvatus.

Veevalaja Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võid täna saada ebameeldiva uudise oma elukaaslaselt või partnerilt. Valmistu selleks ette, et hoop ei tabaks ootamatult. Võimalik suhte purunemine.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna tunned tugevamat sidet inimestega, keda sa eriti tihti ei näe – kuigi nüüd võid sa tahta kohata neid regulaarsemalt. Kasuta oma head energiat, et luua uusi, veelgi tugevamaid sidemeid teie vahel.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Marsi ja Pluuto vastasseis on aktiivne terve selle nädala. Sinus on palju väge ja energiat, kuid asja võivad rikkuda vaidlused, tülid, võimuvõitlus. Liikluses ja mujal potentsiaalselt ohtlikus keskkonnas erilist ettevaatust!

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Ole täna ettevaatlik! Tähtede seis ei soosi vallatuste tegemist. Hoidu tänaval, bussis ja töökohal töökaaslasi tagumikust näperdamast. On oht, et nad saavad väga pahaseks.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tuleks rõhku panna tervislikele eluviisidele. Vältima peaks ületöötamist, eelkõige vaimses aspektis. Võnked võivad esile kutsuda ka allergilisi reaktsioone - juhul kui sul on selleks kalduvus. Suhtesse peaksid investeerima rohkem aega.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kui kahtled täna kas seksida või ei, siis tee seda kindlasti! Hirve tähtkujju jõudnud Pluuto mõjutab sinu tundlikkust. Tundlikkus on suurem kui tavaliselt ning seega orgasmid võimsamad.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar