kindel suhe
sex neljapäev, 19. aprill 2018 14:45
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 19.04.2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna võib sul kõige libedamalt minna Sõnnidega, kellelt sa siiani oled korvi saanud. Voodis ei maksa liialt konservatiivne olla, sest ilmselt ootab sinu partner sinult midagi uut.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Minevik ja mälestused võivad olla üliolulised. Samas on just täna ideaalne päev selleks, et vabaneda kunagi olnu mõju alt ning julgelt tulevikku astuda! NB! Su seedimine võib olla ülitundlik!

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Sinust lausa kiirgab täna välja sinu seksikus. See paneb vastassugupoole sinu ees põlvili langema. Kuid ära kasuta seda halvasti ära ning ära unusta, et sul on juba suhe olemas.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Planeetide asend nõuab seda, et sa oma energia mõistlikul viisil välja elaksid. Parim päev igasuguse raske, kuid ohutu füüsilise töö jaoks. Täna alustatud treening tugevdab oluliselt organismi. Samas on traumade oht.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna on kõik ambur-naised sinu ees relvitud, võta neid eest ja tagant! Armukesega ole ettevaatlik, sest võid temaga oma püsipartnerile muidu vahele jääda. Kui oled naine, siis püüa jahtida lõvi-mehi, edu on peaaegu kindel.

Neitsi (23. august - 22. september)
Täna möllavad sinus suured kired. Ära püüa neid taltsutada, seksi meeletult. Kui tunned suguelundites valu, tee väike paus. Kui oled töökohustustega hõivatud, siis vabanda ennast kuidagi välja.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Vaheldus kaunistab elu ja lisab sellele värve. Ning täna tunned tõesti, et oled suuteline vanu probleeme ja inimsuhteid uue nurga alt vaatlema. See omakorda muudab sind entusiastlikuks ning paneb tegutsema.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Aasta parim päev onaneerimiseks! Partner las teeb sama. Veelgi parem, tegutsege mõlemad korraga, sina temaga, tema sinuga. Unusta tabud ning naudi elu, sest elad ju vaid korra.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Täna peaksid lõpuks jõudma selgusele oma soolistes eelistustes. Kui sind ikkagi tõmbavad omasoolised, pole seda vaja häbeneda. Enesekindlus on see, mida vajad rohkem, kui sul seda hetkel on.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Sul on täna meeletult energiat, suuna osa oma partneri kehasse. Tunnetad täna erakordset mõnutunnet, kui suudad voodis rohkem kui 3 korda lõpetada.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna oleks sul äärmiselt kasulik aega veeta koos mõttekaaslastega. Sel juhul oleks sul päevast kõige suurem rõõm. Muidu jätad suurepärase võimaluse lihtsalt kasutamata.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kuu liigub Veevalajas. Isegi kui teed mõne rumaluse ja jääd sellega piinlikkusse olukorda, suudad sa seda rahulikult võtta ega lase enda meeleolu rikkuda. Tunned, et hingad maailmaga ühes rütmis.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar