kindel suhe
sex teisipäev, 19. juuni 2018 11:17
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 19.06.2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna on hea päev alustada millega uuega, mida sa varem proovinud ei ole. Hea on saada uusi anaal- või rühmaseksi kogemusi, välistatud ei ole head kogemused ka voodooseksi vallas.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kui kahtled täna kas seksida või ei, siis tee seda kindlasti! Hirve tähtkujju jõudnud Pluuto mõjutab sinu tundlikkust. Tundlikkus on suurem kui tavaliselt ning seega orgasmid võimsamad.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kui veedad tänase päeva koos perega, siis tasuks sul oma pereliikmetega rääkida asjadest, millel on ka kestvam ja sügavam tähendus. Söök ja jook ei tohiks olla päeva põhisisuks, vaid ikka midagi enamat.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna on sul oodata meeletult tormilist ööd. Kasuta libestuskreemi! Pluuto siseneb karakullilamba tähtkujju ning see muudab sind täna väga loovaks ning teotahteliseks. Seda ka voodis.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kui sa tunned, et voodielu on muutunud üksluiseks, siis too sinna uut särtsu juurde! Kehastu kelleksi teiseks, kasuta kostüüme ja abivahendeid. Hea vaheldus garanteeritud.

Neitsi (23. august - 22. september)
Vajalik on täpsus ja detailsus ning maksimaalne tähelepanu! Tähtsaid otsuseid ei ole soovitatav vastu võtta. Samuti tuleks hoolikalt ümber käia ametlike dokumentidega ja üldse tähtsate paberitega.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Päev möödub kummaliste tunnete tähe all. Igatahes on praegu kergem langeda nii ekstaasi kui masenduse mõjusfääri. Kui juhtub see viimane, siis tea, et tegemist on mööduva seisundiga.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Oled täna vastupidavam kui tavaliselt. Ära lase oma potensiaalil raisku minna, kasuta see ära. Vastassoo esindajad märkavad sinust kiirgavat seksuaalenergiat kindlasti ning see võtab nad jalust nõrgaks.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Merkuur mõjutab täna sinu seksuaalsust. Tunned suurt tungi vastasugupoole vastu ning see paneb sind tegutsema. Hoidu liigsest pealetükkivusest, sest see võib partneri kirge jahutada.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Tänane päev võib sulle kaasa tuua uue sekskogemuse. Ole valmis seda kogemust nautima ning sinu elu muutub värvilisemaks. Meeste sugutung on täna eriti suur, see tuleneb Marsi liikumisest Pluutole ohtlikult lähedale.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Sellised omadused nagu kadedus või armukadedus tõusevad taas päevakorrale. Võimalik, et sul tuleb jälle oma tõeline olemus avada ja kellelegi tema tegelik koht kätte näidata.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Peaksid jõudma selgusele, mida tegelikult soovid ning seejärel ka vastavalt tegutsema. Lahtised otsad kurnavad vaimselt ning takistavad sul oma eluga edasi minemast.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar