kindel suhe
sex laupäev, 24. august 2019 08:17
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 24.08.2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Su enesehinnang võib olla pisut kõikuv. Sa justkui otsiksid seda rolli, millesse sobituda. Ole sina ise, ära püüa kellelegi meeldida. Kaldute täna tegelema mitme asjaga korraga, seetõttu võib juhtuda, et te ei suuda ühtegi tegevust korralikult lõpuni viia. Hea aeg millegi uue õppimiseks.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Su sotsiaalne energia on hämmastavalt tugev. See ei pane sind otsima uusi sõpru, vaid teeb sind lähedasemaks nendega, keda sa juba tead. Ühe kohta neist saad sa midagi uut teada.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tuleks suuremat rõhku panna tervislikele eluviisidele ja organismi puhastamisele jääkainetest. Paljudel võib olla pisut uimane tunne. Kuid päev on soodne oma terviseasjaolude teadvustamiseks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna pead sa olema suuteline vastutama. Eelkõige oma sõnade ja tegude õigsuse eest. See tähendab osaliselt ka seda, et hetkel võib sinu sõnast või otsusest sõltuda rohkem kui tavaliselt.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Sul on tunne, et pusle on juba täitsa koos, ainult veel viimane tükk on puudu. Kas ta armastab sind? Paraku ei taha sellele küsimusele vastuse leidmine kuidagi õnnestuda. Parem oleks võtta rahulikult ja mitte nii paaniliselt sellest mõelda.

Kaksikud Neitsi (23. august - 22. september)
Kui oled õiges kohas koos õige inimesega, võid läbi elada täiesti müstilisi tundmusi. Näiteks võid tunda, kuidas erinevate asjade-suhete vahel piirid lahustuvad - kõik oleks nagu üks.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna võid olla melanhoolses tujus ning mitte märgata enda ümber toimuvat. Väike virgutusvõimlemine ja külm dush ei teeks paha, see mõjub toonustõstvalt ning muudab sinu meeled taas seksile avatuks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Peaksid rohkem kontsentreeruma ühele partnerile, pidev ringitõmbamine väsitab psühholoogiliselt ning lõpptulemus annab ka füüsiliselt tunda: väsid kiirelt ning lõpetad ruttu.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Maa gravitatsiooniväli Marsist möödumisel toob hea jahihooaja. Seda nii meestele kui ka naistele. Hea aeg üheöösuheteks ning üldse juhuseksiga tegelemiseks.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna on hea päev alustada millega uuega, mida sa varem proovinud ei ole. Hea on saada uusi anaal- või rühmaseksi kogemusi, välistatud ei ole head kogemused ka voodooseksi vallas.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kuu Kalade tähtkujus: hea päev skoorimiseks. Alla nelja partneri ära lepi! Samas sinu oma partner võib täna olla tusatujus, nii et temaga ei saa sa üldse arvestada.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Negatiivsemaks küljeks on ehk liigne hasardilembus. On oht oma võimeid üle hinnata ning raha maha mängida. Naistele (ja miks ka mitte meestele?) parim aeg ilusalongi külastamiseks ning uute ehete hankimiseks.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar