kindel suhe
sex esmaspäev, 15. august 2022 16:40
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 15.08.2022

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kes minevikku ei mäleta, elab tulevikuta! Aga praegusel ajahetkel mäletad sa minevikku pisut vales valguses. Et rohi oli rohelisem ja taevas sinisem. Aeg muutub ja meie koos sellega.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna võivad esile kerkida probleemid ja kokkupõrked konkurentidega. Seda nii tööasjus kui ka eraelus. Parim, mida teha saate, on säilitada eneseväärikus. Andmise ja saamise tasakaal võib olla fookuses. Kas sa end mitte liiga ei kuluta nende peale, kes sulle midagi vastu ei anna?

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Merkuur mõjutab täna sinu seksuaalsust. Tunned suurt tungi vastasugupoole vastu ning see paneb sind tegutsema. Hoidu liigsest pealetükkivusest, sest see võib partneri kirge jahutada.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kui sul on kehv tuju, siis võiksid endale lubada midagi ilusat. Sest sinu enesetundele mõjuks väga hästi raha kulutamine selliste asjade peale, mida sa tavaliselt osta ei raatsi. Samuti ära unusta oma kallimat.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Võib toimuda mingi sündmus, mis sunnib sind oma plaane muutma. Tegelikult ongi täna sobiv päev väikeste muudatuste tegemiseks. Mõni uus idee võib su tegevusele hoopis teise suuna anda.

Neitsi (23. august - 22. september)
Tunned, et vajad vaimutoitu – seega võid haarata mõne raamatu järele, mis toidaks su hetkel vägagi aktiivset fantaasiat. Samas võid ka ise midagi kirjutada – proovi, sest hetkel oled heas vaimses vormis!

Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Nii mõnigi probleem või lahkheli võib ootamatult laheneda. Üldse on päev edasiviiva ja produktiivse iseloomuga. Eriti just neile, kes ka ise suhte kirglikkuse nimel pingutavad. Sest kui tead, mida tahad, siis ka saavutad selle.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Sul on tunne, et pusle on juba täitsa koos, ainult veel viimane tükk on puudu. Kas ta armastab sind? Paraku ei taha sellele küsimusele vastuse leidmine kuidagi õnnestuda. Parem oleks võtta rahulikult ja mitte nii paaniliselt sellest mõelda.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Sinu suhted vastassugupoolega peaksid olema hetkel ideaalsed. See tõstab sinu enesehinnangut ning oled rõõmus ja positiivne. Kui näed sõpra hädas, siis ära pea paljuks teda aidata.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kui sa tunned, et voodielu on muutunud üksluiseks, siis too sinna uut särtsu juurde! Kehastu kelleksi teiseks, kasuta kostüüme ja abivahendeid. Hea vaheldus garanteeritud.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Päikese lähenemine ekvaatorile suurndab sugutungi. Ole ettevaatlik ning uue sekspartneriga harrasta ainult turvaseksi. Turvameestele kehtib sama reegel.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kuu Kalade tähtkujus: hea päev skoorimiseks. Alla nelja partneri ära lepi! Samas sinu oma partner võib täna olla tusatujus, nii et temaga ei saa sa üldse arvestada.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar