kindel suhe
sex esmaspäev, 25. oktoober 2021 14:08
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 25.10.2021

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Parim päev lõbutsemiseks ja pidude pidamiseks. Kõik mis on seotud esinemise või näitlemisega (ka enese näitamisega) kukub hästi välja. Õige päev teatri või näituse külastamiseks. Ka täna avaldatud reklaam omab suuremat mõju kui tavaliselt. Seks on täna eriti kirglik.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Päikese lähenemine ekvaatorile suurndab sugutungi. Ole ettevaatlik ning uue sekspartneriga harrasta ainult turvaseksi. Turvameestele kehtib sama reegel.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kui sul on kehv tuju, siis võiksid endale lubada midagi ilusat. Sest sinu enesetundele mõjuks väga hästi raha kulutamine selliste asjade peale, mida sa tavaliselt osta ei raatsi. Samuti ära unusta oma kallimat.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna on kõik ambur-naised sinu ees relvitud, võta neid eest ja tagant! Armukesega ole ettevaatlik, sest võid temaga oma püsipartnerile muidu vahele jääda. Kui oled naine, siis püüa jahtida lõvi-mehi, edu on peaaegu kindel.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Võta elust viimast, järgmine nädal tuleb seksivaene. Selle põhjuseks on Marsi sattumine Päikeselt vallandunud suure kiirguse piirkonda ning seksivaene elu võib kesta vähemalt nädala.

Sõnn Neitsi (23. august - 22. september)
Kuu asend Sõnnis ning Veenuse kerge pingeseis Pluutoga võimendab armukadedusega seotud nähtusi. Ka soodustused ja privileegid võivad kuidagi esile tõusta. Teisel tasandil oled võimeline viljakaks loominguliseks tööks.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Marsi ja Pluuto vastasseis on aktiivne terve selle nädala. Sinus on palju väge ja energiat, kuid asja võivad rikkuda vaidlused, tülid, võimuvõitlus. Liikluses ja mujal potentsiaalselt ohtlikus keskkonnas erilist ettevaatust!

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna sa ei skoori. Parem ära üritagi. Heal juhul pane paar korda pihku. Aga ole ettevaatlik, et sa seda tehes kellelegi vahele ei jääks. Nimelt oled sa praegu hajameelsem kui tavaliselt.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Meenuba mõni kallim minevikust ja see paistab sulle nüüd uues valguses. Paremas ja helgemas. Aeg soosib suhteid eksidega ning uute sihtide seadmist. Uus terendab silmade ees. Kui tunned, et oled selleks valmis, tegutse!

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Maa gravitatsiooniväli Marsist möödumisel toob hea jahihooaja. Seda nii meestele kui ka naistele. Hea aeg üheöösuheteks ning üldse juhuseksiga tegelemiseks.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Oled uudishimulik ja püüad kõikjale sekkuda. Sul on palju ideid, kuid napib inimesi, kellega neid jagada. Sul võib olla raske vahet teha olulisel ja ebaolulisel. Kuid romantikarindel naudid kiiret edu.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võimalik, et satute täna olukorda, kus olete sunnitud seksima inimesega, kes teile tegelikult üldse ei meeldi. Komplikatsioonide vältimiseks on parem jääda kaitsvate koduseinte vahele.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar