kindel suhe
sex teisipäev, 21. jaanuar 2020 11:14
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 21.01.2020

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Väike muutus seisab ehk ukse ees või istub su uksematil. Seega, tee uks lahti ja kutsu ta sisse, ajage juttu ja vaata, mis tal sulle öelda on. Tõenäoliselt muretseb ta su toas oleva läpanud õhu pärast.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Eeldad, et partneri peale võib kindel olla. Paraku võib ta aga käituda viisil, mida sa ei oota. Leppige kokku, et suhtes on mõlemad pooled võrdsed, see tagab harmoonilise kooselu.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Täna pole tööpostil onaneerimine soovitatav: vahelejäämise oht! Parem oota õhtut ning korralda meeletu seksimaraton oma armukesega kusagil mugavalt laias voodis.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Armuasjus pelgad täna tavalisest rohkem kriitikat, mistõttu püüad oma armualaseid möödalaskmisi teiste eest varjata. Seejuures oled ise teiste suhtes küllaltki irooniline - sarkastiline. Võiksid olla natuke leebem oma lähedaste suhtes.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kalleid esemeid ja keerukat tehnikat (eriti elektroonikat) ei soovitaks täna osta. Päev sobib aga detailidesse süvenemiseks. Sinu võimalused on igati head – juhul kui sa vaid liiga suure riski peale välja ei lähe. Edu romantika rindel.

Neitsi (23. august - 22. september)
Igati sobilik päev tõsiseks töörabamiseks või millegi süstematiseerimiseks. Suudad nüüd töötada äärmiselt intensiivselt, mille tagajärjel võid saavutada olulise läbimurde. Seltskondlik elu on selle tõttu tagaplaanil.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Tänane päev võib sulle kaasa tuua uue sekskogemuse. Ole valmis seda kogemust nautima ning sinu elu muutub värvilisemaks. Meeste sugutung on täna eriti suur, see tuleneb Marsi liikumisest Pluutole ohtlikult lähedale.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tänane päev on ideaalne tegemaks positiivseid samme oma tervise parandamiseks. Mine jõusaali, osta trena¾öör, konsulteeri toitumisspetsialistiga või leia uus viis, kuidas süstida väheke positiivset energiat oma ellu.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Anna oma partnerile rohkem vabadust ning sa näed, et tema käitumine sinu suhtes muutub loovamaks ja paindlikumaks. Muuda midagi endas ja ka teised muutuvad!

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Praegune aeg on suurepärane selleks, et korraldada romantiline koosviibimimine oma armastatuga. Samuti võiksid pöörata suuremat tähelepanu kogu ümbritsevale keskkonnale ning ära unusta enda eest hoolitsemist.

Kaljukits Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Mingi minevikus toimunud sündmus või kohtumine kerkib ehk jälle esile. Teine variant on see, et oled lihtsalt nostalgilises meeleolus ja otsid kogemusi, mis pakuksid ka midagi hingele. Peaksid rohkem oma teisele poolele pühenduma.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna võivad Sinu vastu huvi tunda Bi-Veevalajad. Ära ütle ära grupiseksist, sest see võib sinu jaoks pakkuda seni avastamata naudinguid. Hoidu seksist ülemusega, see ei tõota head!


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar