kindel suhe
sex neljapäev, 02. aprill 2020 13:05
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 02.04.2020

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Paljud sündmused ja protsessid võivad võtta suuna, mille suhtes sul on raske midagi otsustada. Siiani selged asjad ja suhted muutuvad tunduvalt ebamäärasemaks.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kuulujuttude levitamine võib sulle praegu pahanduse kaela tuua. Hoia oma huuled tugevalt koos, eriti, kui keegi küsib sinult lähedase sõbra eraelu kohta. Võimalik, et pead kõvasti pingutama, et vältida sõnasõdu, seega jälgi oma sõnu.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kuu liikumine Skorpioni märgis võimendab sulle tüüpilisi omadusi. Oled ehk ülemäära enesekeskne. Teiste silmis näed pindu, aga palki enda omas mitte. Samas sobib päev ka suurpuhastuse läbiviimiseks, vana kola sorteerimiseks.

Sõnn Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kuu asend Sõnnis ning Veenuse kerge pingeseis Pluutoga võimendab armukadedusega seotud nähtusi. Ka soodustused ja privileegid võivad kuidagi esile tõusta. Teisel tasandil oled võimeline viljakaks loominguliseks tööks.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Suhete liinis on päev piisavalt erutav. Võid nimelt (taas)kohtuda mõne inimesega, kes annab su plaanidele sootuks teise suuna. Sulle võib avaneda sobiv võimalus oma seltskondlikku positsiooni parandamiseks.

Veevalaja Neitsi (23. august - 22. september)
Võid täna saada ebameeldiva uudise oma elukaaslaselt või partnerilt. Valmistu selleks ette, et hoop ei tabaks ootamatult. Võimalik suhte purunemine.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna võivad Sinu vastu huvi tunda Bi-Veevalajad. Ära ütle ära grupiseksist, sest see võib sinu jaoks pakkuda seni avastamata naudinguid. Hoidu seksist ülemusega, see ei tõota head!

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna võib sul kõige libedamalt minna Sõnnidega, kellelt sa siiani oled korvi saanud. Voodis ei maksa liialt konservatiivne olla, sest ilmselt ootab sinu partner sinult midagi uut.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Su intuitsioon on täna hea, eriti, mis puutub su kodusse, lähedastesse ja perekonnaliikmetesse. Aga ära paku nõu enne, kui sinult seda ei paluta. Pea meeles seda, et inimesed ei ole su soovitustele vastuvõtlikud, kui need sisaldavad kriitikat.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Ära unusta seksuaalvahekorra korral kondoomi! Rasestumisoht on suur. Meestele võib tänane päev tuua ootamatuid seiklusi kas töökohal või koolis. Seksapiilsus on suurem kui tavaliselt!

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kellegi intiimsaladused või muud pikantsed asjaolud võivad sinu kõrvu jõuda. Siiski ära langeta nende põhjal veel mingeid otsuseid – sest on võimalikud ka kuulujutud ja üldse infoga seotud moonutused.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kipud liialt närveldama oma väljanägemise pärast. Tea, see pole siiski kõige olulisem. Täna annavad negatiivsed emotsioonid kohe tunda enesetunde halvenemise näol. Seega – mõtle positiivselt! Hea päev selleks, et oma armsamaga veeta väga kirglik öö.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar