kindel suhe
sex pühapäev, 19. august 2018 05:18
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 19.08.2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Hea võimalus sadomaso mängudeks kuna Pluuto orbiidil tekkis võnge. Kui sa pole varem sadomasot proovinud, siis alusta kergemate asjadega, nagu näiteks partner salli abil voodi külge aheldamine. Või siis las tema seob sind alustuseks kinni.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Veenus on Kaljukitse tähtkujus. Parim aeg oraalseksiks. Ka sinu partner tajub seda ning seega paku talle kiirustamata naudingut. Võid kindel olla, et ta vastab samaga.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Peaksid jõudma selgusele, mida tegelikult soovid ning seejärel ka vastavalt tegutsema. Lahtised otsad kurnavad vaimselt ning takistavad sul oma eluga edasi minemast.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Vähene seks põhjustab sul halba tuju ja meeleolu kõikumist. Kui oled juba tööl või koolis, püüa sealt leida kähkukapartner, kui oled kodus, siis nõua seksi oma partnerilt.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna möllavad sinus suured kired. Ära püüa neid taltsutada, seksi meeletult. Kui tunned suguelundites valu, tee väike paus. Kui oled töökohustustega hõivatud, siis vabanda ennast kuidagi välja.

Neitsi (23. august - 22. september)
Sul on täna meeletult energiat, suuna osa oma partneri kehasse. Tunnetad täna erakordset mõnutunnet, kui suudad voodis rohkem kui 3 korda lõpetada.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Eeldad, et partneri peale võib kindel olla. Paraku võib ta aga käituda viisil, mida sa ei oota. Leppige kokku, et suhtes on mõlemad pooled võrdsed, see tagab harmoonilise kooselu.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna võib sul kõige libedamalt minna Sõnnidega, kellelt sa siiani oled korvi saanud. Voodis ei maksa liialt konservatiivne olla, sest ilmselt ootab sinu partner sinult midagi uut.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Tunned end hästi, oled loovas ja mängulises meeleolus – see on eriti hea siis, kui teed loomingulist tööd ja pead leidma mooduse rutiinist ja reeglitest möödahiilimiseks. Soositud on ka armuasjad.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Astroloogilised sümbolid toovad teie suhtesse partneriga pingeid pakkuvaid olukordi, mis võivad sinu elule mõneks ajaks hoopis uue suuna anda. Päeva märksõnadeks sinu jaoks on "huvitavad lahendused ja uued olukorrad".

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võimalused seksuaalvahekorraks Marsi halva seisu tõttu puuduvad täielikult. Tee parem tööd ja lõõgastumiseks sobib täna hästi sport. Väikejooksuring või tunnike jõusaalis teeb enesetunde paremaks.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Vaimselt erutav ja põnev päev, saad teada kas midagi uut enda või oma kallima kohta. Seks selle eri vormides pakuks sulle nüüd pinget ja aitaks toime tulla argirutiiniga.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar