kindel suhe
sex kolmapäev, 19. september 2018 02:46
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 19.09.2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Vaheldus kaunistab elu ja lisab sellele värve. Ning täna tunned tõesti, et oled suuteline vanu probleeme ja inimsuhteid uue nurga alt vaatlema. See omakorda muudab sind entusiastlikuks ning paneb tegutsema.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kui sa tunned, et voodielu on muutunud üksluiseks, siis too sinna uut särtsu juurde! Kehastu kelleksi teiseks, kasuta kostüüme ja abivahendeid. Hea vaheldus garanteeritud.

Ambur Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Heal juhul on sinu suhe oma partneriga täna meeldivalt emotsionaalne. Sind kuulatakse ja ka sina oled hea kuulaja. Samas on võimalik, et keegi manipuleerib su (süü)tunnetega või üritab muul viisil sind mõjutada.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kui sul on kehv tuju, siis võiksid endale lubada midagi ilusat. Sest sinu enesetundele mõjuks väga hästi raha kulutamine selliste asjade peale, mida sa tavaliselt osta ei raatsi. Samuti ära unusta oma kallimat.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Marsi liikumine idataevasse loob head võimalused orgiate pidamiseks. Kogu kamp kokku ning andke minna. Tähtede seis on selleks soodne. Homme võid imestada, kas see mitte polnud uni.

Neitsi (23. august - 22. september)
Päikese lähenemine ekvaatorile suurndab sugutungi. Ole ettevaatlik ning uue sekspartneriga harrasta ainult turvaseksi. Turvameestele kehtib sama reegel.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kui kahtled oma seksuaalses võimekuses, siis on täna parem seksist hoiduda. Tegele parem spordiga või kingi kallimale midagi ilusat, sest tulevikus sinu seksuaalsus paraneb.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna võid tunda tõmmet võõra mehe/naise vastu. Ära satu libedale teele, sest su oma partner saab sellest varem või hiljem teada.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Täna võid olla melanhoolses tujus ning mitte märgata enda ümber toimuvat. Väike virgutusvõimlemine ja külm dush ei teeks paha, see mõjub toonustõstvalt ning muudab sinu meeled taas seksile avatuks.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Tuleks püüda oma seljatagust kuidagi kindlustada. Sest situatsioon võib kujuneda selliseks, et sa pead midagi vastu tahtmist tegema. Sul tuleks see siiski ära teha.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Anna oma partnerile rohkem vabadust ning sa näed, et tema käitumine sinu suhtes muutub loovamaks ja paindlikumaks. Muuda midagi endas ja ka teised muutuvad!

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Ajahetk võib esile tuua pingeid-probleeme juhul, kui oled seotud ühisomandi või mingite ühiste rahaliste ettevõtmistega. Võlgade ja laenude pinnalt võib nüüd suuri probleeme tekkida. Püüa olla natuke vähem armukade.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar