kindel suhe
sex pühapäev, 12. juuli 2020 00:14
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 12.07.2020

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tänased planeediseisud annavad teile head võimalused, et olla olukorra peremees ja mõista asju väga kiiresti. Kasutage seda juhust kindlasti ära! ka uue suhte alguseks on täna väga hea tähtede seis.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna tegutsed tagasihoidlikult ja naudid iga hetke. Kui õhus on mõned suured, survet avaldavad küsimused, siis lükka need paar päeva edasi.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Ei tasu imestada, kui sinu partneril on varuks terve hunnik erinevaid armuelu rikastavaid mänguasju ning kuhjade kaupa häid mängulisi ideid. Need kõik muudavad teie seksi veelgi paremaks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna on sinu jaoks parim võimalus seksiga mitte tegeleda. Lahenda parem mõned tülid, mis sind on pikalt vaevanud. Võiksid mõelda ka sellele, kas mitme armukese pidamine on ikka hea mõte.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Marsi liikumine idataevasse loob head võimalused orgiate pidamiseks. Kogu kamp kokku ning andke minna. Tähtede seis on selleks soodne. Homme võid imestada, kas see mitte polnud uni.

Neitsi (23. august - 22. september)
Kuu Kalade tähtkujus: hea päev skoorimiseks. Alla nelja partneri ära lepi! Samas sinu oma partner võib täna olla tusatujus, nii et temaga ei saa sa üldse arvestada.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Anna oma partnerile rohkem vabadust ning sa näed, et tema käitumine sinu suhtes muutub loovamaks ja paindlikumaks. Muuda midagi endas ja ka teised muutuvad!

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna võid olla melanhoolses tujus ning mitte märgata enda ümber toimuvat. Väike virgutusvõimlemine ja külm dush ei teeks paha, see mõjub toonustõstvalt ning muudab sinu meeled taas seksile avatuks.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Kuu liigub Kaaludes. Keegi võib ootamatult sinu tähelepanu püüda ning teha sellega seoses sulle mingi ettepaneku. Sa ei tohiks talle päriselt ära öelda, kuid uuri igaks juhuks asjaolude taustu ja tagamaid.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna oleks sul äärmiselt kasulik aega veeta koos mõttekaaslastega. Sel juhul oleks sul päevast kõige suurem rõõm. Muidu jätad suurepärase võimaluse lihtsalt kasutamata.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tunned ennast täna muretult ning sinu hing on vaba. See paneb sind tegema pööraseid asju. Peaksid siiski natuke mõtlema sellele, et igal asjal on tagajärjed.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kuu on Kaksikutes. Su tujud vahelduvad täna äärmiselt kiiresti. partnersuhetes võid seega käituda mõtlematult või isegi lapsikult. Arvad, et sulle on rohkem lubatud kui teistele. Oled hetkel ülitundlik ka kriitika suhtes.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar