kindel suhe
sex neljapäev, 28. jaanuar 2021 07:54
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 28.01.2021

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Päev on kiire ja sündmusterohke neile, kes palju ringi liiguvad. Ise oled sa hetkel aga äärmiselt lobisemishimuline, mistõttu võid kogemata välja rääkida kellegi salaplaanid-äriplaanid.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Hea päev uue suhte alustamiseks. Uus suhe võib tuua unelmate seksi. Sinu puhul on peamine, et sa ei alahindaks ennast ning ei laseks pisiasjadel voodis oma tuju rikkuda.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Vajalik on täpsus ja detailsus ning maksimaalne tähelepanu! Tähtsaid otsuseid ei ole soovitatav vastu võtta. Samuti tuleks hoolikalt ümber käia ametlike dokumentidega ja üldse tähtsate paberitega.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Tunned, et vajad vaimutoitu – seega võid haarata mõne raamatu järele, mis toidaks su hetkel vägagi aktiivset fantaasiat. Samas võid ka ise midagi kirjutada – proovi, sest hetkel oled heas vaimses vormis!

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Vaatad rohkem tulevikku ning su sisemine vibratsioon tõuseb märgatavalt. Siiski tunned, et kõik on tegelikult su enda teha ja otsustada. Ära lase end kõrvalistel isikutel mõjutada. Ainult ehk headel sõpradel.

Neitsi (23. august - 22. september)
Päikese lähenemine ekvaatorile suurndab sugutungi. Ole ettevaatlik ning uue sekspartneriga harrasta ainult turvaseksi. Turvameestele kehtib sama reegel.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Keskendumise ja asjade kättevõtmise päev. Oled valmis ka suuremaks pingutuseks. Eriti just praktilised ja konkreetsed ettevõtmised edenevad nüüd suurepäraselt. Suhetes oled aga kinnine ja kahtlustav.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Oht sattuda meteoriidisaju ohvriks ja jääda kuivale. Vaata kodus TV-d parem või tegele mõne muu asjaga, et sa ei peaks õue minema. Kui seksivajadus peale tuleb, siis kutsu parem keegi külla.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Tuleks rõhku panna tervislikele eluviisidele. Vältima peaks ületöötamist, eelkõige vaimses aspektis. Võnked võivad esile kutsuda ka allergilisi reaktsioone - juhul kui sul on selleks kalduvus. Suhtesse peaksid investeerima rohkem aega.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Olulised on sellised suhted, mis on sinu jaoks tähendusrikkad. Kuna keskendud sisemisele, meeldib sulle täna lugeda inimeste kehakeelt ning teha sellest mingeid järeldusi.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võib toimuda midagi sellist, mis saab hiljem sinu elus olulist rolli mängima. Teisest küljest aktiviseerivad päeva võnked kõike keerulist ja tabamatut sinu ümber. Ära mine kaasa riskantsete ettevõtmistega! Kui su süda on vaba, võid kohata täna kedagi.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Püüad olla eriline ja omanäoline – kuid arvatavasti pingutad sa sellega üle ning tekitad enda suhtes opositsiooni. Liikluses maksimaalset ettevaatust! Samuti on asjade kaotamise ja rikkimineku oht.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar