kindel suhe
sex Täna on kolmapäev, 24. juuli 2024, kell on 06:33 | Sinu tänane horoskoop on >> siin <<
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminen

Mees tutvub naisega

Nimi: @Offic89
Vanus: 31
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere naised otsin enda kõrvale naist kes on sama suure isuga voodis nagu mina 🙂meeldib naist igati rahuldada ja ei löö risti ette millegi ees ka anaal keeleka ees nii mis siis veel vanus võiks olla 18- 55 meeldivad ka juba küpsed daamid kes teavad mida tahavad ja ei häbene seda küsida ühesõnaga kui huvi siis võta ühendust ja teeme elu põnevaks pikkus mul 182cm 87kg 18cm😉 nimeks telegrammi kasutajanimi
E-mail: [email protected]
Skype: ..
Telefon: 53673635
Kuulutus on jäetud:
21:35 22.07.2024

Nimi: PÜSIVAT KINDLAT SEKSPARTNERIT
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal
Kirjeldus: Olen 39-aastane vaba ja vallaline ja suhetest vaba ja puhas ja terve mees. Soovin tutvuda püsiva ja kindla sekssuhte loomise eesmärgil vaba ja vallalise ja pinda omava ja suhetest vaba naisterahvaga. Naised vanuses kuni 20-50.eluaastat. Parimale vastan. Ootan naisest pilti üleni kas WhatsAppi, Skype, või Telegram-i. Otsin naist kell oma pind kus kohtuma ja koos olema hakata ja koos ühiselt voodirõõme nautima hakata..Naine kes on eelnevad suhted lõpetanud. Tutvun üle Eesti. Soovin tutvuda ilusa ja saleda, rahuliku, seksika, nägusa, kes pole armukade, brüneti/blondi, ausa, hooliva, siira, sõbraliku, pinda omava, ehk mitte suisetava, magamistoas vabameelse. Naine kes oskab voodis ka teise naisega olla ja meest jagada voodis. Naiselt ootaks ka grupiseksi huvi koos olles või ka koos olema hakates. Naine Tallinnast või ümbrusest või mujalt Eestist.. Niisama jutustajatest pole huvitatud. Reaalset partnerit. Naist kellega suhtlema ja tutvuma/suhtlema ja teineteist tundma õppima ja püsivalt koos olema. Sponsoriks ega armukeseks ei hakka.
E-mail: WHATSAPP, TELEGRAM, SKYPE
Skype: live:85c843684b988973 SKYPE
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
07:26 21.07.2024

Nimi: VABA JA VALLALINE
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal
Kirjeldus: Tere! Soovin tutvuda püsisuhte/kooselu eesmärgil ilusate, nägusate ja saledate naisterahvastega. Soovin tutvuda vallaliste ja suhetest vabade naisterahvastega üle Eesti vanuses 20-40.eluaastat. Hea oleks kui naine ei suitsetaks, tarbiks alkot vähe, puhas ja terve naine, pole haiglaselt armukade, kellega ühiseid lapsi saab, tööl käiv. Kellele sobiks ka maaelu ja teater ja kino ja loodus..Naisel võib olla kuni 2 last. Ootan naisest pilti üleni ja suhtlema/tutvuma ja teineteist tundma õppima ja püsivalt koos olema ja kokku jääda.
E-mail: WHATSAPP, TELEGRAM, SKYPE
Skype: live:85c843684b988973 SKYPE
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
18:11 20.07.2024

Nimi: Priit
Vanus: 53
Elukoht: Pärnumaa
Kirjeldus: Tere ! Tutvuks vaba naisega kes otsib kooselu. Sinu vanus võiks olla 35-56 aastat. Hea kui sa ei suitseta. Sulle meeldiks loodus ja reismine. Päikest.
E-mail: [email protected]
Skype: ei
Telefon: ei
Kuulutus on jäetud:
11:32 18.07.2024

Nimi: Marku
Vanus: 35
Elukoht: Harjumaa
Kirjeldus: Tere, ilusad küpsed naised, kes soovivad 35-aastase noormehega oma vallatumaid fantaasiaid ellu viia. Olen väga vabameelne ja tahan nautida elu täiel rinnal.
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
11:11 17.07.2024

Nimi: Vassili
Vanus: 37
Elukoht: Viljandimaa
Kirjeldus: Tere. 37. aastane noormees soovib tutvuda üksikemaga kellel pole läinud elus nii nagu tahtnud. Tutvuse eesmärgiks kooselu. Pinda ei oma. Saame koos ka üürida. Hetkel üürin Tallinna linnas sotsiaalpinda. Õlut ei joo ja suitsetamist ei talu. Endal lapsi pole ja neid ilmselt ei tule. Seetõttu soovin lapsi kellel isa pole üleskasvatada, et anda oma panus lastekasvatamisel. Olen kasvanud ilma isata. Tahan anda lastele seda mida pole isalt saanud. Olen sõbralik, ei vehi kättega, tagasihoidlik, veidi arglik, tark, hooliv, võib minus kindel olla sõnapidaja mees. Tähtkujust vähk/jänes. 30/178/62. Sa võiksid olla kuni 40. aastane, aus, avatud suhtlema erinevatel teemadel, armastama saunatada, meeldima eesti-vene filmid ja romantiline muusika. Töötan tervishoius MTÜ-s kodukontoris IT-alal, vahest liigun Tallinna, Tartu, Narva, Jõhvi keskuses. Esialgselt suhtlen meili teel [email protected] või sms-na numbril 56787838. Oman lisaks skype-ile ka Viber, WhatsApp numbriga + 372 56787838. Olge terved ja armastatud! Hoolige lähedastest!
E-mail: [email protected]
Skype: Restore2007
Telefon: 56787838
Kuulutus on jäetud:
16:52 12.07.2024

Nimi: VABA JA VALLALINE JA SUHETEST VABA.
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal
Kirjeldus: Tere! Olen vaba ja vallaline ja suhetest vaba ja üksik meeskodanik. Tutvun ilusate vallaliste naisterahvastega üle Eesti vanuses 19-40.eluaastat. Naine võib olla ka üksikema ja kellega üühist last või lapsi saab. Olen hea iseloomuga, siniste silmadega, aus, viisakas, siiras, truu, sõbralik, rahulik, töökas, kohusetundlik, ei joo ega suitseta, pole armukade, vabameelne, maaelu armastav ja maatööd. Meeldib palju viibida maal, kuulata linnulaulu jne. Suvel sõidan rattaga palju.Talvel olrn niisama ja armastan lund rookida väga. Soovin leida oma ellu head ja armastavat ja hoolivat ja siirast, mõistvat, sõbralikku ja rahulikku ja saledat ja seksikat, nägusat, brünetti/blondi või muu juuksevärviga naist. Naine kes on vaba ja vallaline ja suhetest vaba ja eelnevad suhted kõik lõpetanud..Soovin tutvuda naisega kes on ilus ja sale, seksikas. Naine võiks olla magamistoas vabameelne aga ei pea, nägus, mõistev, pole armukade, arusaaja, tööl käiv, rahumeelne, mite suitsetav, maaelu armastav, ei kanna neete, pole üleni tatoveeritud, pole ülbe ega uhke, ennasttäis, pinda omav naine. Naist kellega suhtlema ja tutvuma hakata ja teineteist tundma õppida ja püsivalt koos olema teineteisega ja kokku jääda. Naist kellega teatris, kinos, matkata, reisida, käest kinni jalutada mere ääres/tänaval, ratastega süita looduses, koos voodirõõme nautima hakata ja öösel teineteise kaisus magama ja hommikuti koos tõusma. Naist kellele hommikuti kohvi ja süüa voodisse tuua. Ootan pildiga kirju üle Eesti ja suhtlema ja tutvuma ja teineteist tundma õppima.
E-mail: WHATSAPP, TELEGRAM, SKYPE
Skype: live:85c843684b988973 SKYPE
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
15:50 09.07.2024

Nimi: Siim
Vanus: 39
Elukoht: Viljandi
Kirjeldus: Otsid sa hingesugulast, kellega jagada elu meloodiat? Olen 39-aastane rõõmsameelne ja aus mees, kelle südames põleb kirg nii spordi kui ka muusika vastu. Armastan muusikat kuulata, raamatuid lugeda ja aktiivset eluviisi nautida. Otsin kaaslast, 38-43-aastast naist, eelkõige Viljandist või lähiümbrusest, kes hindab siirust, südamlikke vestlusi ja elu väikeseid rõõme. Kui sinu naeratus suudab päevagi päikeselisemaks muuta ja sa otsid kedagi, kellega koos jagada elurõõme ja -muresid, siis võib-olla oled just sina see, keda ma otsin. Koos võiksime avastada elu kauneid noote ja luua oma unikaalse loo. Kas julgeme koos kirjutada meie ühist meloodiat? Kui jah, siis ootab ees põnev seiklus!
E-mail: [email protected]
Telefon: 56220534
Kuulutus on jäetud:
10:34 09.07.2024

Nimi: kergeollaeba
Vanus: 42
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Olen huvitatud laste saamisest ja lastesse panustamisest, nii, et laste emaga romantilist suhet pole (nn kaasvanemlus). Lastega kogemusi jätkub, aga mõni võiks veel lisanduda. Tänapäeva karisid, nagu nutisõltuvus, vähene silmaring, vähene liikuvus jpm, on praegustel lastel õnnestunud vältida. Tegu pole spermadoonorluse kuulutusega, vaid võimalusega realiseerida lapsesoovid, kui mehega kooselu 24/7 ei sobi ja samas ei taha last isast ilma jätta.
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
21:55 07.07.2024

Nimi: PÜSIVAT KINDLAT SEKSPARTNERIT/KAASLAST20-50.eluaas
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal
Kirjeldus: Olen vaba ja vallaline ja suhetest vaba ja puhas ja terve meesterahvas. Soovin leida oma ellu püsivat ja kindlat seksspartnerit kui ka kaaslast väljas käimisteks ja koos olemisteks ja sobivusel hiljem ka kooselu võimalik. Naist kellega suhtlema/tutvuma ja teineteist tundma õppida eelnevalt ja siis püsivalt koos olema ja kokku jääda. Otsin naist kelle pool püsivalt külas käima hakata ja koos olema ja koos väljas aega veetma teineteise seltsis ja koos olles ühiselt voodirõõme nautima. Ma ei joo ega suitseta. Olen hea iseloomuga, aus, hooliv, siiras, viisakas, sõbralik, rahulik, töökas, pole armukade voodis, grupiseksi armastav mees. Soovin tutvuda vaba ja vallalise ja suhetest vaba naisterahvaga. Naine kes on eelnevad suhted lõpetanud, aus, hooliv, oma pinnaga, siiras, sõbralik, ilus sale, seksikas, nägus, rahumeelne, tööl käiv, pole valelik, ei valeta, vabameelne. Naist kellele grupiseks vastuvõetav või naine kes grupiseksi huviga. Naist kellega grupiseksi regulaarselt koos olles harrastama hakata.Naine kes ka suuseksi teeb mehele..Ootan tõsise suhte eesmärgil vabade ja vallaliste ja suhetest vabade ja ilusate, seksikate naiste kirju koos pildiga kas whatsappi, skype, telegrami..Lollitajatest ja niisama jutustajatest pole huvitatud. REAALSET KAASLAST.
E-mail: WHATSAPP, TELEGRAM, SKYPE
Skype: live:85c843684b988973 SKYPE
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
17:05 07.07.2024

Nimi: Marko
Vanus: 41
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Tere neiu 18-25 aastane see kuulutus on just sulle. Kui oled tüdinenud omaealistest pisikestest ja petta saamisetest. Ja otsid vanemat meest.Siis sinuga soovib tutvuda 41 aastane mees. Eesmärgils püsisuhe. Aga kõike seda kui oleme üksteist paremini tundma õppinud. Ise olen rahuliku iseloomuga,noorusliku ja hea väljanägemisega ning elus edukalt hakkamasaav. Sina peaksid olema hea väljanägemisega,hoolitsetud ja hooliv. Sinu asukoht ei ole oluline, sest autoga saab liikuda igale poole. Arvatavasti kirjade laviini tulemas ei ole loota. siis kirjuta julgelt äkki oled sina ja mina kes peavad kohtuma. Lisa maili oma tutvustus ja pilt millele vastan samaga
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
13:18 03.07.2024

Nimi: on ikka
Vanus: 47
Elukoht: keskeesti
Kirjeldus: kohtuks sexi teineteise rahuldamise nautimise olemise em.-l saaks teha olla minu juures kolmapäeva õhtust reede õhtuni olemas ka saun võite ka mitmekesi olla n sõbrannad v lesbid v bi naised neiud v....
E-mail: [email protected]
Telefon: 53247293
Kuulutus on jäetud:
23:31 01.07.2024

Nimi: VABA JA VALLALINE
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal
Kirjeldus: Tere! Soovin tutvuda vaba ja vallalise ja suhetest vaba naisterahvaga. Eriti ootan kirju Pärnus naisterahvastelt. Kaaslast kellega teatris, kinos, reisimas, matkamas, koos voodirõõme koos nautima. Naist kellele hommikuit kohvi voodisse tuua ja keda õhtuti kaissu võtta. Naist kellega suhtlema ja tutvuma ja teineteist tundma õppida ja püsivalt koos olema ja kellega kokku jääda.Tutvun üle Eesti. Naist kes on eelnevad suhted lõpetanud. Tutvun naisega püsisuhte/kooselu eesmärgil. Soovin tutvuda naisega kes on aus, viisakas, siiras, tagasihoidlik, pinda omav naine, oskab süüa teha, pole taimetoitlane, hooliv, tööl käiv naine, ilus saledam, seksikas, kohusetundlik, nägus, ilusate pikkade juustega, brünett/blond või muu juuksevärviga. Naine kes ei suitsetaks, tarbib alkot vähe, majanduslikult kindlustatud, vabameelne magamistoas(grupiseksi huviga magamistoas tulevases kooselus). Naine kes pole ülbe ega uhke. Naine kes ka maaelu armastav ja saab hakkama ka maatöödega maal ja kellele meeldiks ka lemmikloomad-koerad ja kass. Naisel võib olla ka auto aga ei pea. Naine kes oskab austada ja hinnata teisi ja oma tulevast abikaasat kooselus olles. Naist kellega võimalik saada ka ühist last või lapsi ühises kooselus olles. Soovin tutvuda naisterahvastega vanuses 20-40.eluaastat. Naisel võib olla ka 1-2 last ja. Ootan tõsise suhte eesmärgil ilusate naiste kirju.
E-mail: WhatsApp, Skype, Messenger
Skype: live:85c843684b988973
Telefon: 53333969WhatsAp
Kuulutus on jäetud:
10:53 01.07.2024

Nimi: Vaba mees
Vanus: 65
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Tere! Vaba ja vallaline mees soovib tutvuda kena, armsa, puhta, saleda ja terve naisega. Vanust ei piiritle ja võid olla ka suhtes. Ise olen pikk, sale, terve, puhas ja tervete eluviisidega, soliidne, viisakas, hea välimusega Võiksid olla ka Lõuna, Kagu ja Kesk Eestist, ise elan Tartus. Kirja sõpru ei otsi, soovin kindlat kohtumist ja ilusaid pühi.
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
21:18 22.06.2024

Nimi: Mees
Vanus: 48
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Armas naine! Kui tunned, et hing ihkab enamat kui praegune suhe pakkuda suudab, tahaksid kellegagi rääkida asjadest, mis südamel, tahaksid tunda, et Sind kuulatakse, näha kellegi silmades siirast huvi Sinu vastu, kuulda, et oled tähtis, ilus ja ahvatlev, et Sind puudutataks nii, et süda on lõhkemas ja kõrvus kohiseb liblikate lennu saatel...,   siis üks igati normaalne, haritud ja hea väljanägemisega keskealine härrasmees pakub lahkelt  abi. Avastame jälle koos selle, mida hing ja ihu ihaldab. Alustades kasvõi intelligentsest kirjavahetusest või vestlusest kohvitassi taga.
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
12:41 21.06.2024

Nimi: VABA JA VALLALINE JA SUHETEST VABA
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal
Kirjeldus: Tere! Olen üksik ja vaba ja vallaline ja suhetest vaba ja puhas ja terve meeskodanik. Tutvun üle Eesti. Olen siniste silmadega, hea iseloomuga, aus, hooliv, siiras, mõistev, rahulik, teistega arvestav, tööl käiv, kohusetundlik, puhas ja terve mees. Ma ei joo ega suitseta, ööklubide inimene pole, pole vägivaldne, maaelu armastav, lapsi mul pole aga soovin. Soovin tutvuda naisterahvastega vanuses 20-40.eluaastat. Soovin leida kaaslast oma ellu ja oma kõrvale kellega eluteel koos edasi minna ja keda väga armastama hakata ja kellega ühiseid lapsi ka tulevases kooselus saab. Naine võib olla ka üksikema. Naine kes ei pea mitut suhet ja on eelnevad suhted lõpetanud. Soovin tutvuda naisega kes on vaba ja vallaline ja suhetest vaba ja aus, hooliv, siiras, südamlik, kodu hoidev, maaelu armastav naine, pole ülbe ega uhke, võiks olla mitte suitsetav, tarbib alkot vähe, viisakas, ilus sale, pikkade juustega, seksikas, nägus, brünett/blond või muu. OOtan tõsise suhte eesmärgil ilusate vallaliste naiste kirju koos pildiga WhatsAppi, Skype, Telegram-i
E-mail: live:85c843684b988973 Skype
Skype: live:85c843684b988973 Skype
Telefon: 53333969WhatsAp
Kuulutus on jäetud:
08:48 21.06.2024

Nimi: on ikka
Vanus: 47
Elukoht: keskeesti
Kirjeldus: tere olen tavaline lihtne maamats nö vaba vabameelne nii et naised neiud kel huvi siis 53247293
E-mail: [email protected]
Telefon: 53247293
Kuulutus on jäetud:
01:17 19.06.2024

Nimi: Johannes
Vanus: 55
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: 55 a.vaba härra soovib leida enda kõrvale vaba ja ausat naist vanuses 50-55a.tel.56503916.
E-mail: [email protected]
Skype: Mees
Telefon: 56503916
Kuulutus on jäetud:
07:57 17.06.2024

Nimi: Mees
Vanus: 37
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Pikka kasvu ning tugeva kehaehitusega mees, tutvub naisega püsisuhte eesmärgil. Tahaks koos veeta vaba aega ning vaadata , mida elu toob, ideaalis võiks sellest areneda, midagi tõsisemat. Elan ning töötan Tallinnas, elan üksi ning olen täiesti vaba mees. Puhas ning enda eest hoolitsev, lõhnan hästi. Suitsu ei tee ning alkoholiga pean piiri. Vabal ajal meeldib palju ringi liikuda, jalutada ning saunas käia. On olemas ka oma auto. Olen samuti ka õhtu inimene ning meeldib öine romantika ning muidu üldse, romantiline.
E-mail: [email protected]
Telefon: 5206093
Kuulutus on jäetud:
13:53 14.06.2024

Nimi: VABA JA VALLALINE JA SUHETEST VABA
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal
Kirjeldus: Tere! Olen vaba ja vallaline ja suhetest vaba ja puhas ja terve mees. Soovin tutvuda naisterahvastega üle Eesti vanuses 20-40.eluaastat. Olen hea iseloomuga mees. Olen aus, hooliv, siiras, sõbralik, rahulik, tööl käiv, ei joo ega suitseta, ei harrasta üheöösuhteid, siniste silmadega, pole vägivaldne. Lapsi mul pole aga soovin tulevases kooselus. Olen maaelu armastav. Baaride ja ööklubide inimene ma pole. Soovin tutvuda vaba ja vallalise ja suhetest vaba naisterahvaga püsisuhte/kooselu eesmärgil. Naine kes on eelnevad suhted lõpetanud. Soovin tutvuda naisega kes ei pea mitut suhet. Soovin tutvuda naisega kes on aus, hooliv, siiras, sõbralik, rahulik, rahumeelne, ilus sale, pinda omav naine, seksikas, nägus, tööl käiv, kohusetundlik, truu, abivalmis, ei tõmba ringi, maaelu armastav naine, kes oskab hinnata ja austada teisi. Naine kes pole valelik, ei valeta. Naine kes mitte suitsetav, ilusate pikkade juustega. Naine võib olla ka üksikema. Naist kellega suhtlema/tutvuma ja teineteist tundma õppida ja seejärel püsivalt koos olema ja kokku jääda. Naine kellega võimalik ka ühist last või lapsi saada tulevases kooselus. Kellega teatris, kinos, reisimas, matkamas, ratastega koos looduses sõita jne. Naisel võib olla ka auto ja juhiload. Ootan ilusat kaaslast oma ellu ja oma kõrvale kellega eluteel koos edasi minna. Ootan pidliga kirju ja teineteist tundma õppida ja iga päev suhtlema ja sõbrustama hakata. Ootan kirju kas WhatsAppi või siis Skype või Telegrami.
E-mail: live:85c843684b988973-Skype
Skype: live:85c843684b988973 Skype
Telefon: 53333969WhatsAp
Kuulutus on jäetud:
10:31 14.06.2024

Nimi: Kaarel
Vanus: 39
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Tere. Otsin endale kaaslast püsisuhte eesmärgil. Lastega ma saan väga hästi hakkama, sest need mul ka endal ja soovin leida kaaslast kes hoolib ja tõesti teab mis on suhe ja kuidas meest hoida. Olen väga sõbralik ,aus ja töökas,177/ 85kg ja tugeva kehaehitusega kena mees. Ei ole diivani kaunistus kodus, ega ka alkohoolik nii et seda kartma ei pea🙂 Tegelen paljude asjadega ja olen ka militarist. Tahan alustada uut elu ja kui sul on huvi palun kirjuta ja saada endast pilt vanuses 27-43 . Jään ootama🙂🙂
E-mail: [email protected]
Telefon: 58070174
Kuulutus on jäetud:
17:55 13.06.2024

Nimi: Rainer
Vanus: 50
Elukoht: põlvamaa
Kirjeldus: Tutvuks neiuga kooselu eesmärgil
E-mail: [email protected]
Telefon: 58595835
Kuulutus on jäetud:
21:45 10.06.2024

Nimi: Toni
Vanus: 49
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Otsin lähedust, kirge ja suhtlust. Tegutseme, oleme koos. Mõtleme ja tunneme. Toetan, aitan.
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
20:04 09.06.2024

Nimi: Robin
Vanus: 23
Elukoht: Harjumaa
Kirjeldus: Naised 18-35, kes keelekat tahab? Saada meil ja suhtleme edasi 😉😛
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
09:28 09.06.2024

Nimi: Vaba ja Vallaline Ja Suhetest Vaba
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal
Kirjeldus: Tere! Olen vaba ja vallaline ja suhetest vaba ja puhas ja terve mees. Naised vanuses 30-40.eluaastat. Ma ei joo ega suitseta, ega pole ringi tõmbaja. Naist kellega suhtlema/tutvuma ja teineteist tundma õppida ja püsivalt koos olema ja kokku jääda. Baaride ja ööklubide inimene ma pole. Ma üheöösuhteid ei harrasta. Olen hea iseloomuga, rahulik, sõbralik, hooliv, siiras, südamlik, töökas, kohusetundlik, kodu hoidev, pole armukade, vabameelne, olen siniste silmadega, meeldib rattaga sõita, maaelu armastav mees. Soovin tutvuda naisega kes on vaba ja vallaline ja suhetest vaba ja eelnevad suhted lõpetanud. Naine kes ei pea mitut suhet. Soovin tutvuda naisega kes on aus, viisakas, siiras, oma pinnaga, südamlik, rahumeelne, tööl käiv, arusaaja, mõistev, ei suitseta, tarbib alkot vähe, seksikas, magamistoas vabameelne, sale, nägus, brünett/blond või muu juuksevärviga, ei kanna neete. Oskab austada ja hinnata teisi. Naine kellele meeldiks ka maaelu. Naisel võib olla ka auto ja juhiload, et koos väljas üritustel käima hakata. Kellega teatris, kinos, reisimas, matkamas, väljas üritustel koos käima hakata, koos voodirõõme nautima ja teineteise kõrval hommikuti ärkama. Naine kes ei ülbitse ja ei ole uhke. Ootan ilusate naiste kirju koos pildiga üle Eesti.
E-mail: live:85c843684b988973Skype
Skype: live:85c843684b988973
Telefon: 53333969WhatsAp
Kuulutus on jäetud:
10:30 07.06.2024

Nimi: Marek
Vanus: 51
Elukoht: Tallinn Helsinki
Kirjeldus: Tutvuks sobivas vanuses naisterahvaga
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
16:53 06.06.2024

Nimi: Õigel ajal
Vanus: 56
Elukoht: Tartumaa
Kirjeldus: Olen rõõmsameelne mittesuitsetav ja alkost sõltumatu maal elav härrasmees Mitte väga kaugel Tartust Meeldib teater kino kokkamine nautida sauna mõnu kuulata head muusikat looduses käia ja avastada aina uusi paiku Soovin tutvuda särasilmse tütarlapsega -53a kellega minna vastu uutele seiklustele Olen avatud ka salasuheteks Ise olen vaba ja oman vaikset paigakest Eriline kirjasõber ei ole
E-mail: [email protected]
Telefon: 53776571
Kuulutus on jäetud:
16:12 03.06.2024

Nimi: Rolf
Vanus: 57
Elukoht: kesk -eesti põhjaosa
Kirjeldus: Soovin tutvuda sobivas eas saledamapoolse haritud naisega vabameelse sexi nautimiseks. Oluline on diskreetsus. Eelistatud kohtumised päevasel ajal. Olen puhas, kaine, ainevaba. Oskan teha erootilist massashi. Üksikasjad meilitsi.
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
16:10 02.06.2024

Nimi: Kirjuta mulle
Vanus: 30
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Tere, Kui tunned end üksildasena või pole veel kedagi erilist kohanud, siis tahaksin seda muuta. Mul on tõeline huvi just sinuga ühendust võtta ja aega sisustada. Ära oota võimalust, teeme selle ise teoks. Pane enda mõtted kirja ja kui see sobib meile mõlemale, siis saame neid teostada. Ma võin olla su saladus või interneti tutvus. Ootan huviga sinu vastust juba täna!
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
16:14 01.06.2024

Nimi: vaiko
Vanus: 41
Elukoht: harjumaa
Kirjeldus: Tutvun sobivas vanuses naisega.
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
19:47 29.05.2024

Nimi: Mees33
Vanus: 33
Elukoht: Helsinki
Kirjeldus: Tutvun aruka, lojaalse ja kena naisega vanuses 20-35 püsisuhte eesmärgil. Elan soomes. Ümber asumine ei oleks probleemiks. Eriti hästi sobiks ,kui Sul oleks huvi minna maailma avastama. Välimuselt võiksid ennast pidada kenaks või keskmisest kenamaks. Ehk klapime ? Kirjuta, saada pilti :) Päikest !
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
22:43 25.05.2024

Nimi: VABA JA VALLALINE JA SUHETEST VABA JA VABAMEELNE
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal
Kirjeldus: Soovin tutvuda vabade ja vallaliste ja vabameelsete, saledate, suhetest vabade ja puhaste ja tervete naisterahvastega püsisuhte/kooselu eesmärgil..Naine võib olla ka üksi last kasvatav üksikema. Tutvun üle Eesti..Naised vanuses 20-43.eluaastat. Otsin naist kelle pool külas käima hakata püsivalt ja koos olema ja koos ühiselt voodirõõme nautima ja öösel teineteise kaisus olema..Naist kellega ühiseid lapsi tulevases kooselus saab. Soovin tutvuda naisega kes on aus, hooliv, sõbralik, pole ülbe ega uhke, ei valeta, pole valelik, ei ela mehega koos, pinda omav naine, siiras, südamlik, seksikas, nägus, brünett/blond, tööl käiv, kodu hoidev, maaelu armastav, maatöödega hakkama saav, ei suitsetaks, grupiseksi armastav või huviga või ka anaalseksi sooviga tulevases kooselus.
E-mail: live:85c843684b988973 Skype
Skype: live:85c843684b988973
Telefon: 53333969 WhatsA
Kuulutus on jäetud:
12:39 24.05.2024

Nimi: Nimi
Vanus: 47
Elukoht: Soome
Kirjeldus: Olen Soomes elav mees, 47/190/95/18. Välimuselt igati OK, tugeva kehaehitusega. Biseksuaalne. Pärast lahutust hakkasin mõtlema, et kui enam üldse naist otsida, siis pigem seoses mu pikaajalise salahuviga. Tähendab, naist, kes oleks huvitatud seksist koeraga. Ma ise olen seda harrastanud alates 13a kuid mitte viimased 10a. Kui tunned selle poole tõmmet ning soovid leida samasuguse huviga elukaaslast, võta ühendust - äkki me klapime!
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
12:49 22.05.2024

Nimi: Tiit
Vanus: 49
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Otsin lähedust, kirge ning meeldivat, usaldavat suhtlust. Olen enesekindel, liikuv, pühendunud ja edukas nii töös kui vabalajal. Ole sinagi kirglik, selksikas, vabameelne, aus ja pühendunud.
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
17:13 19.05.2024

Nimi: VABA JA VALLALINE
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal
Kirjeldus: Olen vaba ja vallaline ja suhetest vaba ja puhas ja terve mees. Soovin tutvuda vaba ja vallalise ja ilusa ja saleda, seksika, nägusa, brüneti/blondi ja suhetest vaba naisterahvaga püsisuhte/kooselu eesmärgil üle Eesti vanuses 20-43.eluaastat ja kellega ka peret luua saab-ühist last või lapsi. Naine kes ise ka veel last saada soovib. 0Otsin naist kellel pool võib ka külas käima hakata ja teineteisega koos olema ja koos teineteist tihedalt ja palju koos olles nautima hakata ja öösitit teineteise kaisus olema. Soovin tutvuda naisega kes on aus, hooliv, pinda omav naine, siiras, ei valeta, pole valelik, eelnevad suhted lõpetanud, tööl käiv, tarbib alkot vähe, maaelu armastav naine, normaalse iseloomuga, pole armukade, hetero, või bi, südamlik, seksikas, nägus, brünett/blond, seksikas, nägus, vabameelne(grupiseksi armastav naine ja kellega koos harrastama hakata). Kaaslaseks naist kellega suhtlema, tutvuma ja teineteist tundma õppida ja teineteisega iga päev suhtlema hakata ja kellega ka väljapool voodit koos aega veetma.
E-mail: WhatsApp, Skype, Messenger
Skype: live:85c843684b988973
Telefon: 53333969WhatsAp
Kuulutus on jäetud:
10:29 19.05.2024

Nimi: kergeollaeba
Vanus: 42
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Olen huvitatud laste saamisest ja lastesse panustamisest, nii, et laste emaga romantilist suhet pole (nn kaasvanemlus). Lastega kogemusi jätkub, aga mõni võiks veel lisanduda. Tänapäeva karisid, nagu nutisõltuvus, vähene silmaring, vähene liikuvus jpm, on praegustel lastel õnnestunud vältida. Tegu pole spermadoonorluse kuulutusega, vaid võimalusega realiseerida lapsesoovid, kui mehega kooselu 24/7 ei sobi ja samas ei taha last isast ilma jätta.
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
22:09 18.05.2024

Nimi: PÜSIVAT KINDLAT SEKSPARTNERIT( 20-50.ELUAASTAT)
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal
Kirjeldus: Olen 39-aastane vaba ja vallaline ja suhetest vaba ja puhas ja terve mees. Soovin tutvuda ilusa ja saleda, nägusa ja seksika, vaba ja vallalise ja vabameelse(grupiseksi armastava naisega). Naist kes ei ela mehega koos. Naist kellega suhtlema ja tutvuma ja teineteist tundma õppida ja kellega iga päev suhtlema hakata. Naine kes on suhetest vaba ja pinda omava naisterahvaga. Sobivusel kooselu võimalik. Naine kes eelnevad suhted lõpetanud. Olen aus, hooliv, siiras, südamlik, töökas, kohusetundlik, ei joo ega suitseta. Olen kodu hoidev, sõbralik, kena, vabameelne, grupiseksi armastav mees. Otsin oma ellu püsivat ja kindlat seksparnerit. Otsin naist kelle pool külas käima hakata. Otsin naist kellega püsivalt koos olema hakata. kellel oma pind kus kohtuma ja koos olema hakata ja teineteist tihedalt ja palju nautima hakata ja ka öösiti teineteise kaisus magama..Naist keda ennast erutaks seksist ka cuckold/hotwife teema ha muud grupika variandid. Naine kes valmis koos olema hakates seksima mu nähes 1-3mehega ja ma pealt vaataja rollis. Naispoolelt ootan kindlasti grupiseksi huvi koos olles ja koos olema hakates ja koos harrastama hakata. Naine Tallinnast või ümbrusest või Keilast, Sauelt, Tapalt, Jõhvist, Rakverest, Pärnust, Haapsalust jne jne..Reaalset partnerit. Suhtlen WhatsAppis, Skypes, Telegramis. Armukeseks ei hakka, ega sponsoriks ega suhkruissiks. Ootan tutvusi vallaliste ja vabade ja pinda omavate naistega üle Eesti.
E-mail: WhatsApp, Skype, Telegram
Skype: live:85c843684b988973
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
10:51 17.05.2024

Nimi: VABA JA VALLALINE JA VABAMEELNE
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal.
Kirjeldus: 39-aastane vaba ja vallaline ja suhetest vaba ja vabameelne seksis meesterahvas soovib tutvuda,vaba ja vallalise ja suhetest vaba naisterahvaga püsisuhte/kooselu eesmärgil.Tutvun üle Eesti naistega vanuses 20-43.eluaastat. Naime kes on eelnevad suhted lõpetanud. Naist kellega eluteel koos edasi minna ja kellega kokku jääda ja kellega ka peret luua saab..Naist kellega suhtlema ja tutvuma ja teineteist tundma õppida ja püsivalt koos olema. Naist kellega koos jaanipäev veeta ja ka muul ajal koos olema hakata püsivalt. Naist kellega kokku jääda ja kellrega hiljem sobivusel ka kooselu luua ja ühised lapsed lspsed saada. Naine peab olema aus, puhas ja terve, hooliv, tööl käiv, pinda omav naine, siiras, südamlik, maaelu armastav, sõbralik, normaalse iseloomuga, vabameelne seksis(swinger huviga naine ja kellega harrastama hakata). Naine kes elab üksi omaette ja kes ei ela mehega koos. Naine võib olla la üksi last kasvatav üksikema. Naine kes ilus ja sale, seksikas, nägus, brünett/blond või muu. Raha nuiajatest ei ole huvitatud. Sponsoriks ega armukeseks ei hakka ega suhkruissiks. PÜSISUHET/KOOSELU. Suhtlen WhatsAppis, Skypes, Telegramis
E-mail: live:85c843684b988973 Skype.
Skype: live:85c843684b988973
Telefon: 53333969WhatsAp
Kuulutus on jäetud:
14:08 16.05.2024

Nimi: Priit
Vanus: 44
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: 44a mees soovib tutvuda 30-44a vaba naisega püsisuhte eesmärgil kellega ehk ka koos Jaanipäev veeta ning, sobivusel luua ka kooselu.
E-mail: [email protected]
Telefon: 55575495
Kuulutus on jäetud:
17:00 15.05.2024

Nimi: Hiljem
Vanus: 40
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: 40 mees,igati vinks vonks tutvuks tlna naisega salasuhte eesmärgil.Ise puhas ja diskreetne,sama ootaks ka naiselt.Esialgu suhtleks meili teel,vanusepiiranguid ei sea,võiksid olla suhtes kuna ise olen.
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
09:02 14.05.2024

Nimi: Jaanus
Vanus: 59
Elukoht: Tallinn ja saared
Kirjeldus: Sooviksin püsisuhet - pühendunud, teineteist täiendavat ja veidi vanaaegset - erinevat tänapäeval levinud pinnapealsusest. Kõigepealt hingeline kooskõla ja alles siis seks, mitte vastupidi! Olen 168/65, tumeblond, humanitaarse kõrgharidusega, mittesuitsetaja, alkoholisõltuvust pole, veidi vara ka kogunenud. Puusaliiges vajab vahetamist ja liikumispuue, praegu abivahendeid ei kasuta, kuid pikki jalgsimatku ette võtta ei saa, ei tantsi, jalgrattaga ei sõida. Loodushuvi, etnoloogia, aiandus, kultuur laiemalt kõigis vormides. Näen oma vanusest noorem välja ja ka tunnen ennast nooremana. Olen olnud kaua endasse tõmbunud ja enamuse kunagisi sotsiaalseid suhteid kaotanud, kuid loodetavasti on endine rõõmsameelne ja uudishimulik poiss minus veel alles, aita ta taas leida! Suhete kvaliteeti kvantiteedile eelistava sarnaste huvidega haritud naise kirjad on oodatud! Võiksid olla minust noorem - ma tean, et see on veidi ebaaus nõue, aga ometi oleks nii parem. Loome koos oma ühise maailma ja jagame elamusi!
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
10:14 13.05.2024

Nimi: VABA JA VALLALINE JA VABAMEELNE
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal
Kirjeldus: Tere! Soovin leida tutvust vaba ja vallalise ja suhetest vaba naisterahvaga, et luua püsisuhe/kooselu. Naine võib olla ka üksi last kasvatav üksikema. Naist kellega ühist last või lapsi saab.Tutvun vallaliste naisterahvastega vanuses 20-40.eluaastat. Naine kes on eelnevad suhted lõpetanud. Soovin tutvuda naisega kes on aus, viisakas, pinda omav naine, ei valeta, pole valelik, siiras, hooliv, sõbralik, rahumeelne, tööl käiv, ei suitsetaks, kodu hoidev, tarbib alkot vähe, seksikas, nägus, brünett/blond, saledam/volüümikas(mitte paks). Naine kes magamistoas vabameelne(swinger huviga-grupiseksi huviga, armastav). Naine kes ka suuseksi teeb mehele. Naine kes hetero või bi. Naine kes maaelu armastav. Naist kellele meeldiks maal olemine(oma maja ja õu ja koerad ja kass). Otsin naist kellega suhtlema, tutvuma, teineteist tundma õppida ja kellega püsivalt koos olema. Naist kellega teatris, kinos, reisida, matkata, väljas üritustel koos teineteise seltsis aega veetma, koos voodirõõme nautima hakata tihedalt ja palju. Kellega kaisus öösel magama hakata ja kelle kõrvalt hommikuti koos tõusta. Naist kellele hommikuti kohvi voodisse tuua ja keda äratada musiga. Naist keda ennast erutaks seksist koos olema hakates-cuckold/hotwife teema ja ka muud grupiseksi variandid. Naine Tallinnast või ümbrusest, Keilast, Sauelt, Rakverest, Jõhvist, Tapalt, Pärnust jne jne. Ootan reaalset kaaslast oma kõrvale kellega eluteel koos edasi minna. PÜsisuhte/kooselu eesmärgil naiste kirjad oodatud WhatsAppi või siis Skype.
E-mail: live:85c843684b988973Skype
Skype: live:85c843684b988973 Skype
Telefon: 53333969WhatsAp
Kuulutus on jäetud:
10:42 11.05.2024

Nimi: Juri
Vanus: 53
Elukoht: Pärnumaa
Kirjeldus: Tere ! Minu soov on et otsin tutvust vaba naisega.Kes otsib ka püsisuhet. Meeldib kui naine on tagasihoidlik ,elu rõõmus. Tore kui sulle meeldiks vahel väljas käia tantsimas.Tore kui sul oleks ka mõni hobi. Sinu vanus võiks olla 35-55 aastat. Kui otsid ka väikest vaheltust oma ellu siis selle vastu ei ole ka midagi.Mulle väga meeldib vahel käia tantsimas ja reisimas. Jäädes siis sinu kirja või vastust ootamaa.
E-mail: [email protected]
Skype: ei
Telefon: ei
Kuulutus on jäetud:
08:32 11.05.2024

Nimi: PÜSIVAT KINDLAT SEKSPARTNERIT(19-50)
Vanus: 39
Elukoht: Tallinna lähedal
Kirjeldus: Tere! Olen vaba ja vallaline ja suhetest vaba ja puhas ja terve meesterahvas. Naine kes on eelnevad suhted lõpetanud ja pühendub ainult mulle. Soovn leida oma ellu ja oma kõrvale püsivat ja kindlat kaaslast kellega luua püsiv ja kindel sekssuhe ja sobivusel ka kooselu. Naist kellega ka väljapool voodit koos ühiselt aega veetma hakata. Naisel võib olla ka auto aga ei pea. Olen hea iseloomuga, olen aus, hooliv, siiras, mõistev, arusaaja, sõbralik, rahumeelne, tööl käiv, kohusetundlik, ei joo ega suitseta, pole armukade, seksis vabameelne(grupiseksi armastav). Soovin tutvuda naisega kes on vaba ja vallaline ja ilus ja saledam, seksikas, nägus, aus, hooliv, siiras, sõbralik, rahumeelne, tööl käiv, kohusetundlik, seksis vabameelne(grupiseksi armastav naine, või kellega grupiseksi harrastajateks koos olles hakata). Naist kellega suhtlema ja tutvuma hakata ja reaalselt läbi käima hakata ja sõbrustama ja teineteist tundma õppida. Naist kell oma pind kus kohtuma hakata või siis sobib ka hotellis ööbimised koos teineteise kaisus. Ootan pildiga kirju kas WhatsAppi või siis Skype.
E-mail: WhatsApp, Skype, Viber, Messenger
Skype: live:85c843684b988973
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
09:48 07.05.2024

Nimi: kerge olla ebanormaalne
Vanus: 42
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Olen huvitatud laste saamisest ja lastesse panustamisest, nii, et laste emaga romantilist suhet pole (nn kaasvanemlus). Lastega kogemusi jätkub, aga mõni võiks veel lisanduda. Tänapäeva karisid, nagu nutisõltuvus, vähene silmaring ja vähene liikuvus jpm, on praegustel lastel õnnestunud vältida. Tegu pole spermadoonorluse kuulutusega, vaid võimalusega realiseerida lapsesoovid, kui mehega kooselu 24/7 ei sobi ja samas ei taha last isast ilma jätta.
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
13:01 05.05.2024

Nimi: kergeollaeba
Vanus: 42
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Olen huvitatud laste saamisest ja lastesse panustamisest, nii, et laste emaga romantilist suhet pole (nn kaasvanemlus). Lastega kogemusi jätkub, aga mõni võiks veel lisanduda. Tänapäeva karisid, nagu nutisõltuvus, vähene silmaring, vähene liikuvus jpm, on praegustel lastel õnnestunud vältida. Tegu pole spermadoonorluse kuulutusega, vaid võimalusega realiseerida lapsesoovid, kui mehega kooselu 24/7 ei sobi ja samas ei taha last isast ilma jätta.
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
15:18 01.05.2024

Nimi: Kuu
Vanus: 26
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Tahan õppida naist voodis domineerima. Võid olla algaja, saame koos õppida või ka juba kogemustega, saaksid ka mind õpetada. Vanusele piiri ei pane. Ise olen 26a, 194cm pikk, sale noormees Tartus. Avatud ka muudele huvitavatele pakkumistele. Sponsorluse kohta räägi ise, mis arvad ;)
E-mail: [email protected]

Kuulutus on jäetud:
21:10 29.04.2024

Nimi: Priit
Vanus: 47
Kirjeldus: Olen edukas ärimees. Soovin oma majja hoolitsevat perenaist. Vanus pole oluline 25-51 võiks olla soovituslik. Olen sportlik, 4 korda aastas suusareisid, päikest käime ka võtmas 4 korda vähemalt.
Telefon: 5033343
Kuulutus on jäetud:
11:12 17.04.2024

Nimi: Taavi
Vanus: 36
Elukoht: Kangasniemi
Kirjeldus: 36 aastane murtud südamega mees tutvuks 25-35aastase naisega püsisuhte eesmärgil. Neiule võiks meeldida loodus ja kes oleks valmis armastuse nimel kolima ka teisi riiki..
E-mail: [email protected]
Telefon: +358403701051
Kuulutus on jäetud:
20:15 14.04.2024

Nimi: Mina
Vanus: 41
Elukoht: ——-
Kirjeldus: Sooviks leida armukest vanuses 35-55 kellega aegajalt kohtuda (lihtsalt rääkida, jalutada vahest kohvitada jne.) hea kui asuksid Kilingi-Nõmme ja Karksi-Nuia vahel.
E-mail: [email protected]
Skype: ——
Telefon: ——
Kuulutus on jäetud:
17:46 10.04.2024


- Järgmised 50 >

Kuulutuse lisamine

Kuulutuse lisamine: saada SMS numbrle 13017, SMS-i sisuks kirjuta: SUHE SMS sinu kuulutus. (Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).

SMS kuulutused
BarSoovin tutvuda ilusa ja saleda, seksika, vabameelse, nägusa, vaba ja vallalise ja pinda omava ja suhetest vaba naisterahvaga püsisuhte/kooselu eesmärgil. Olen vaba ja vallaline. Naised vanuses 20-50.eluaastat. 53333969
Bartere olen 47a mees keskeestis tavaline lihtne maamats nö vaba vabameelne nii et naised neiud kel huvi siis 53247293
BarSoovin tutvuda väiksemat kasvu naisega.Olen 49 aastane mees,170/63,elan Tartus. [email protected]
BarOtsin tüdrukut salakohtumisteks, soovin lakkuda noore kauni neiu hoolitsetud kiisu. Otsin noort tüdrukut, kellele meeldib riista imeda. Olen sponsor ja mul on raha, sa pole ilus noor tüdruk. Olen 32-aastane hea välimusega mees. Ootan huvitavaid pakkumisi. [email protected]
BarTere. Olen mehelik tugev meesterahvas 52/188/89 töötav, härrasmehelik, viisakas, lühikesed juuksed, positiivne, ei suitseta ega ole alkohoolik. Soov kohtuda NAISELIKU naisterahvaga 34-48a. Ei suits ega alkohoolik. Spordi ja kunsti huviga, Kellele teatrisse sisenedes ust avada. Lapsed pole probleem, igaõhtuse näomasaazi tegemine samuti. [email protected]
BarTere! 42a noormees soovib tutvuda Tallinna naisega võib ka harjumaalt vanuses 35-45a püsisuhte eesmärgil. Olen vaba ja vallaline. Tel.55921961
BarOtsin suhet mõne vaba naisega. Olen Tallinna mees, 30 aastane, enamus ajast lõbusa ja rahuliku tujuga. Pildiga sõnumitele kindel vastamine. e mail on [email protected]
BarKohtuks normaalse Valgamaa naisega, ise 35a vallaline noormees.53898930
Barolen tavaline lihtne 45a mees vaba vabameelne tutvun neiude-naistega sexi em-l v mingi sellise vaba vabameelse suhte v sexsuhte em-l 53247293
BarNoorhärra tutvub kuni 20a. korraliku, saleda neiuga, kel kaaslane ja suhe veel leidmata. Ei pea elama Tallinnas. Ootan Sinu Sms-i. 56077193

Random image